Přejít na obsah


Fotka

CZE MEGA-EVENT: CWG + GEOCOIN-SHOW BOHEMIA 2011


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
461 odpovědí na toto téma

#461 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 11:15

Raraku: nechtel, protoze je uz davno mam. Ted jsem to ocistoval od duplicit a finalni cislo je 1501 kodu. Aktualne resim, jak zautomatizovane pridat nazev coinu + public TB kod. System pro zobrazeni vcetne prihlaseni uz mam taky hotov, takze jakmile vyresim ty jmena, tak to tam naleju. ;) REVIZ: "Kdo rucne kody nezapisuje , at si coiny neloguje!", "Nelogujici kaceri vsech zemi spojte se!", "Lepsi hrebik do prdele, nez-li logujiciho kacera za pritele!", "Plany logujicich kaceru zhati, nasi nelogujici kaceri boubelati!" :D:D:D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#462 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 807 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 11:30

Z přístupu, arogance a nabrání ohledu S474Na na ownery mincí je mi vážně smutno. Stále vážněji přemýšlím že kvůli lidem jako je S474N další ročník ME odpískám. Kašlu na to ... Někteří lidi by měli místo hledání krabiček raději jít hledat houby. Děkuji všem, kteří berou ohledy a váží si toho, co jsme pro Vás za těch 10 měsíců připravili. Zamykám vlákno a jdu psát announcement se svými pocity z toho všeho ...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama