Přejít na obsah


Fotka

VLECKA NA ORLIK - zimni prestavka


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
52 odpovědí na toto téma

#41 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2012 - 11:10

Co k ty vlecce udelat Kapsuv Bonus? On je to takovy milovnik PWT ze mu to urcite udela velikou radost! Nejlip jako multinku... jsem zvedav jestli by si ji prosel a prosel kolem vsech tech bodu bez povsimnuti. ;)
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#42 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 005 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2012 - 14:19

semik75 napsal/a:
Co k ty vlecce udelat Kapsuv Bonus? On je to takovy milovnik PWT ze mu to urcite udela velikou radost! Nejlip jako multinku... jsem zvedav jestli by si ji prosel a prosel kolem vsech tech bodu bez povsimnuti. ;)

Jo fakt jsem to chvilemi zvazoval, udelat jednu dlouhou multinu pro ty, co nechteji logovat ty tradicky..., ale tech "neschvalu" je mezi lidmi snad dost ne, tak proc pridelavat dalsi.....

Jinak krabicky jsou na miste. Nektere useky musite dat s holinama, je tam 10-15cm vody. Takze nedockavci muzou vyrazit....... V kvetnu tam ale bude lip....
  • 0

#43 yardapb

yardapb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2012 - 15:12

Tak kdo jí ještě nemá, tak už může klidně vyrazit. Jenom holinky se budou skutečně hodit. Ještě jsem zapomněl poděkovat Alke04 který nám udělal moc pěkné nálepky na jednotlivé keše. Doufám že vydrží a nebudou je kačeři strhávat. Ještě upozornění mezi keší #60 a #61 je nutno odbočit vlevo podél políčka do vsi. Nějaký nenechavý mudla nám přes zimu odnesl směrovou tabulku :).
  • 0

#44 Ali2

Ali2

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2012 - 18:55

Nechysta se zitra nekdo na vlecku? Docela by bodla spoluprace pro snazsi logistiku a navrat k autu.
  • 0

#45 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2012 - 19:17

semik75 napsal/a:
Co k ty vlecce udelat Kapsuv Bonus? On je to takovy milovnik PWT ze mu to urcite udela velikou radost! Nejlip jako multinku... jsem zvedav jestli by si ji prosel a prosel kolem vsech tech bodu bez povsimnuti. ;)

Tak já třeba uvažuji o tom, že vlečku projdu a zaloguji jenom každou desátou. Jak znám Kapsu, tak i toto by považoval za kombajn. :-)
  • 0

#46 yardapb

yardapb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2012 - 14:54

Důležité upozornění! Ahoj, dne 4.11.2012 bude celá série Vlečka na Orlík stažena a již na jaře na 100% obnovená nebude! Kdo bude chtít, tak 4.11 v 09:00 se sejdeme na kešce: GC2RA70 a vlečku společně uložíme do věčných lovišť. V případě dotazů mě kontaktujte přes profil. http://www.geocachin...a5-885dcf9229b4 Chtěl jsem to původně pojmout ve formě eventu, ale jelikož nevím jaké bude počasí, tak jsem od toho odstoupil. Za příbramaky, yardapb.
  • 0

#47 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2012 - 15:06

yardapb napsal/a:
Důležité upozornění!
Ahoj, dne 4.11.2012 bude celá série Vlečka na Orlík stažena a již na jaře na 100% obnovená nebude! Kdo bude chtít, tak 4.11 v 09:00 se sejdeme na kešce: GC2RA70 a vlečku společně uložíme do věčných lovišť.
V případě dotazů mě kontaktujte přes profil.

http://www.geocachin...a5-885dcf9229b4

Chtěl jsem to původně pojmout ve formě eventu, ale jelikož nevím jaké bude počasí, tak jsem od toho odstoupil.
Za příbramaky, yardapb.


Ahoj..... jestli to dobre chapu, tak tato serie jde do archivu
  • 0

#48 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 969 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2012 - 16:19

merde! Nejdriv Arabela, ted tohle....snad aspon ty stenatka stihnu dolovit, kdyz uz jsem je nacal!
  • 0

#49 jakouback

jakouback

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2012 - 16:56

sakra, tak to už asi nemusím přemýšlet kde bych příští rok přespal při odlovu serie :-( :-( to dost zamrzí, ale tak život jde dál :-) ale jak psal někde Alke.. je to motivace pro nás ostatní kačery vymyslet něco pořádného :-)
  • 0

#50 Keres

Keres

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2012 - 19:17

Možná jsem příspěvky nečetl dost poctivě, ale proč jde série Vlečka do archívu? Ochrana přírody nebo málo času na obnovu?
  • 0

#51 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2012 - 19:25

Ahoj Vlečkaři od Příbrami, chtěl bych vám vlečku moc poděkovat. Bylo to něco nového, co tady v našem českém georybníku nebylo - co tu chybělo a co je třeba v zahraničí docela časté. Celá procházka byla příjemná a kohokoliv jsem kdykoliv potkal (na eventu, u keší atd), tak o vlečce mluvil jen v dobrém. Osobně vím, že údržba jakékoliv série s vysokým počtem návštěv je náročná a v nadsázce říkám, že by se to mohlo dávat jako alternativní trest místo odnětí svobody, jelikož člověk tím ztratí značnou část volného času. Ještě jednou (věřím, že za mnoho kačerů) moc děkujeme a doufám, že Příbramáci ještě někdy (třeba časem) něco odpublikují.
  • 0

#52 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2012 - 19:58

Tož se taky přidám k Alešovi. Moc díky, Vlečka je super série. Ale naprosto chápu, že její údržba dá zabrat. Ostatně jsem s ownerem toto probírala v létě v Košicích a co jsem od něj slyšela... myslím, že to by nikdo jiný nedělal. Takže díky za to, že vydržela tak dlouho a držím pěsti do dalších krabiček;)
  • 0

#53 Libor.29

Libor.29

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 289 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2012 - 8:18

Letos jsme ji s kamarádem konečně absolvovali a byl to naprosto úžasný výlet. PWT nepreferuji, ale mám rád výlety na místa, kde jsem nikdy nebyl, především do krásné přírody a když je tu ještě taková technická památka (zbytek) ... Předpokládali jsme, že toho cestou moc neuvidíme, ale byli jsme překvapeni, unešeni a na konci také trochu unaveni a myslím, že si tuto trasu budeme dlouho pamatovat. Co dodat, snad jen ... je jí škoda ... a díky za pěkný zážitek.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama