Přejít na obsah


Fotka

Server GC temporarily down v roce 2012


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
465 odpovědí na toto téma

#41 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2012 - 20:49

Google jim zda se slape pekne na paty s temi mapami. No ani jedna mi v podstate k nicemu nebyla, takze jsem rad, ze se drzi stale ta zoomovatelna.
  • 0

#42 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2012 - 21:03

The Action Challenge type has been retired and is no longer available as an option to create new Challenges; existing Action Challenges are grandfathered


je jen otazkou casu, kdy to zaarchivuji cele a cela ta velkolepa zmena, ke ktere doslo nedavno, bude u konce. B)B)
  • 0

#43 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2012 - 21:18

k-lord napsal/a:

The Action Challenge type has been retired and is no longer available as an option to create new Challenges; existing Action Challenges are grandfathered


je jen otazkou casu, kdy to zaarchivuji cele a cela ta velkolepa zmena, ke ktere doslo nedavno, bude u konce. B)B)

sice zbyly jen photo, ale "more types coming soon..." :D
  • 0

#44 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2012 - 10:57

k-lord napsal/a:

The Action Challenge type has been retired and is no longer available as an option to create new Challenges; existing Action Challenges are grandfathered


je jen otazkou casu, kdy to zaarchivuji cele a cela ta velkolepa zmena, ke ktere doslo nedavno, bude u konce. B)B)


Já jsem na to včera koukal s otevřenou pusou. A to se to pořád snaží na foru Jeremy obhajovat a vymýšlet aby to bylo funkční tímto způsobem. Přitom, kdyby to spustili jako challenge v prostředí keší, kde by bylo možno zobrazovat na mape, mít gpx, vlastnit, disablovat atd. tak by to pořád nemuseli řešit. No a místo oprav a slíbených vylepšení zruší jeden typ. Fakt super nápad :D Já fakt nevím, kdo tam tomu velí, ale už by to chtělo evropskou pobočku GS, kam by se dalo zajít a popovídat si s nima. To už je fakt na palici :D

Stejně tak včerejší přidaná "Last vieved caches." Oni se s tím štvou, není to domyšlené, nikde jsem neviděl, že by toto někdo požadoval a nejde to vypnout. Radši mění mapy z Googlu na jakési podivněvypadající Open mapy. Místo aby dodělali věci, které po nich lidi chcou, štvou se z blbostma. Ach jo, to jsem se zas jednou naštval...
  • 0
Užívej života...

#45 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2012 - 11:07

“Tééda, to muselo stát příšernou práci. Přitom taková blbost, co?" A zatím stačilo jen znovu povolit publikaci hotových a dávno vyladěných virtuálek...jak jsme chtěli, že? :D
  • 0

#46 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2012 - 11:18

Tak nějak...
  • 0
Užívej života...

#47 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2012 - 12:28

Tak dočelenkováno? Chystal jsem se, že si jednu zkusím, vylézt na Černou věž a vyfotit se tam, to už jsem dělal mockrát. Jenomže věž je do jara zavřená. Virtuálky jsem už nezažil. Ale vidím, jak potichu zdechá jejich nástupce, waymarking. Tak nějak si představuju, že vypadaly stránky geocachingu před rokem 2005. Uživatelsky hodně nepříjemné, spousta věcí, např. třídění a mapa se dá ale udělat přes geoget. Přitom ten projekt waymarkingu není špatný, bylo by škoda, kdyby zcela zdechnul. Ale žádný vývoj tam nevidím. A skoro nikdo tam neloguje. A ty mapy z Googlu a podivně vypadající nové - tam bych to viděl, že porušili licenční podmínky Googlu a dostali přes prsty. Přitom stačí kliknout na ikonku v té nové mapě a objeví se ta stará, od Googlu, i s přepínáním na satelit a zoomováním. Takže tohle je opravdu jen právnická klička, nebo nějaká chyba.
  • 0

#48 Demkes3

Demkes3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 283 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2012 - 12:35

Souhlasím. Ta mapy jsou opravdu hrozné a díky tomu popisu i nepoužitelné. "Last vieved caches." občas využiju, ale mohli nechat nějakou možnost na nastavení (např. počet zobrazovaných).
  • 0

#49 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2012 - 15:05

Demkes3 napsal/a:
Souhlasím.

Ta mapy jsou opravdu hrozné a díky tomu popisu i nepoužitelné.
"Last vieved caches." občas využiju, ale mohli nechat nějakou možnost na nastavení (např. počet zobrazovaných).


Nějak jsem nezaregistroval o čem je řeč - kde je nějaká možnost "Last viewed caches". Funkce co používám se mi zdají fungovat stále stejně.
  • 0

#50 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2012 - 15:22

Arne1 napsal/a:


Nějak jsem nezaregistroval o čem je řeč - kde je nějaká možnost "Last viewed caches". Funkce co používám se mi zdají fungovat stále stejně.


http://www.geocaching.com/my/
  • 0

#51 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2012 - 15:32

A ta MyTopo mapa je k čemu? :D
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#52 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 786 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2012 - 15:47

fremen.cz napsal/a:
A ta MyTopo mapa je k čemu? :D


Jsou to mapy z mytopo.com, podivej se na USA. Tam funguji.
Myslim ze v Evrope nemaj pokryti (pokad se pletu, omlouvam se).
  • 0

Díky.

Jarda (brazajar)

 

Zítra je taky den!!! :)

 Garmin Oregon 600 / Garmin Dakota 20 // OSM VasaM mapy // Xiaomi Redmi Note 12 Pro+  s Locus Pro // Garmin Enduro // Thinkpad e14 + GeoGet // nohy / MHD / VW Sharan / Toyota ProAce City Verso / Norco Fluid FS1 / koloběžka Bizon

https://www.brazovic.cz     


#53 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2012 - 16:01

sobikovi napsal/a:

Arne1 napsal/a:


Nějak jsem nezaregistroval o čem je řeč - kde je nějaká možnost "Last viewed caches". Funkce co používám se mi zdají fungovat stále stejně.


http://www.geocaching.com/my/


Tam je jakési "Your Recently Viewed Caches" a nikde nevidím nic s mapou.
  • 0

#54 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2012 - 16:14

Pro Arneho:

"Your Recently Viewed Caches" je to, o čem je řeč. Když si zobrazíš listingy nějakých keší, a pak se vrátíš na geocaching.com/my, uvidíš tam seznam všech navštívených listingů. Bohužel je z toho docela maglajz ve chvíli, kdy si těch listingů prohlédneš vícero.

MyTopo map je nová vrstva v beta mapě a jak už bylo psáno, zobrazí ti krásnou šedou plochu, neboť nemá v Evropě pokrytí (což byl jeden z argumentů proti turistické vrstvě z mapy.cz).

A další změnou, nad níž se tu lamentuje, je nová tvář mapy, která se ti zobrazí nahoře v listingu.
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#55 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2012 - 16:41

PaWcz napsal/a:
Pro Arneho:

"Your Recently Viewed Caches" je to, o čem je řeč. Když si zobrazíš listingy nějakých keší, a pak se vrátíš na geocaching.com/my, uvidíš tam seznam všech navštívených listingů. Bohužel je z toho docela maglajz ve chvíli, kdy si těch listingů prohlédneš vícero.
....

to by mě zajímalo, co všechno to tam bude ukazovat, když si nechám aktualizovat třeba 1000 keší v GG přes GCLive...nebo nedejpřírodo přes Geojáru (ne ten už nepoužívám, když není třeba)
Taky to bude brát jako navštívené listingy? B)
  • 0

#56 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2012 - 17:13

A co to takhle misto tlachani na foru vyzkouset? [;)] EDIT: proc tu sakra nefungujou smajlici?
  • 0

#57 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2012 - 17:14

maaaca napsal/a:
A co to takhle misto tlachani na foru vyzkouset? ;)


Moc prace :)
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#58 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2012 - 17:43

A co si třeba u GS přečíst, že si to pamatuje jen 50 posledních? ;-)
  • 0
Užívej života...

#59 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2012 - 18:02

Keše stažené přes GJ se tam započítají, zobrazí. Keše stažené přes API ne (to je docela logické).
  • 0

#60 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2012 - 19:00

maaaca napsal/a:
A co to takhle misto tlachani na foru vyzkouset? [;)]
..

to bych musel sedět u svého PC s GG a ne u anonymního PC systému v učebně, kde nemůžu ani nic nainstalovat B)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama