Přejít na obsah


Fotka

otravná reklama


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
46 odpovědí na toto téma

#21 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2012 - 17:41

I mě to krká!
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#22 Shepherd96

Shepherd96

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2012 - 17:48

ssva napsal/a:
Taky Adblock...už dlouho. Tak dlouho,že když toto vlákno vzniklo, nevěděl jsem která bije. Já mám pravý sloupec na reklamy bílý jak čerstvej sníh...B)

To samé! Kdybych si nepřečetl tohle vlákno ani bych nevěděl, že tu nějaká reklama je!
  • 0

#23 stenli007

stenli007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 90 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2012 - 17:53

Až do teď jsem jel bez Adblocku, ale reklama na AXA nebo co to je byla poslední kapka, kdyby to pořád nekecalo budiž ale takhle je to otravný až běda
  • 1
Nedělám to pro body, ale pro zábavu.

#24 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2012 - 18:05

sám mám vypnutý flash, takže jsem tuhle zoufalost nezaregistroval. Zatim jsem to vyhodil a poslal email odpovědné osobě, ať se k tomu nějak postaví.
  • 1

#25 myjed

myjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2012 - 19:55

Děkuji zde uvedené reklamě za to, že mě donutila hledat něco proti ní a dále pak tomuto vláknu a jeho přispěvatelům za to, že jsem objevil adblock. :)
  • 0

#26 vitvalecka

vitvalecka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2012 - 21:22

Přesto, že to běžně neříkám, dnes jsem byl rád, že mám zoufale pomalé připojení k internetu - reklama u mě ani nepípla. V každém případě díky za reference na AdBlock, určitě se v mém Chromu brzo objeví.
  • 0

#27 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 14 únor 2012 - 13:36

Teď - když naštvání vyprchalo - bych tu rád napsal, že jsem ochoten přispět na chod serveru. Snad by se našli i další, ne že by ten AdBlock nebyl prima na jiných stránkách, ale tady to považuji za jaksi domovskou půdu B)
A jestli jsem jen přehlédl číslo účtu, co se tu někde schovává, tak pardon...
  • 0

#28 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2012 - 13:47

Tady mi flash a ad block nechávají forum naprosto čisté, ale ta AXA už na mne vyskočila na jiné stránce. Zvláštní... pomohl selekticní filtr přímo na tu reklamu.
  • 1

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#29 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2012 - 8:01

tak už nám AXA zase kecá :(
  • 0

#30 Vsara

Vsara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2012 - 6:31

Pomoooc ... AXA se kolem mne nesmí ani prosmýknout za tu zhovadiolost. Jak se dostanu k tomu zde zmiňovanímu adblocku? A kolik by stálo vyhubit odsud tu fujAXU?
  • 0

#31 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2012 - 9:03

AXA je ještě relativně v pohodě, už jsem zažil celoobrazovkové mluvící reklamy ("Byt nebo dům?" - který idiot tohle vymyslel?).
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#32 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2012 - 10:59

snad bombardovat info@axa.cz
  • 0

#33 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2012 - 11:02

Já nemám v práci na PC reproduktory, takže nic neslyším a je mi dobře :)
  • 1

#34 Lubos_H

Lubos_H

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2012 - 14:51

Jo já sice ještě Adblock nemám ale žádný zvuk se mi naštěstí nespouští. Kdyby to byli reklamy na Outdoor obchody nebo něco co souvisí z Geocachingem tak mi je to opravdu jedno ale když tak Axa je omletá na každém kroku kdekoliv tak už je to i na mě moc.
  • 0

#35 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2020 - 13:45

Poslení dobou se mi objevuje na spodní straně prohlížeče u tohoto fóra sdělění viz níže a chce to potvrdit tlačítkem "Rozumím a přijímám". když to potvrdím, tak se při opětovném spuštění fóra objeví znovu jako bych nic nepotvrdil.

Je chyba na mém přijímači nebo to máte také.

 

 

Vítejte

Vaše údaje nám pomáhají financovat a zlepšovat naše služby a vyvíjet nové. My a partneři Vám budeme mj. doporučovat obsah a zobrazovat reklamu na základě Vašich zájmů a vyhodnocovat jejich úspěšnost. My a partneři proto získáváme, ukládáme a zpracováváme osobní údaje (např. identifikátory zařízení, údaje o tom, jak procházíte naše stránky a jaký obsah vás zajímá). K tomu využíváme cookies a další síťové identifikátory. Pro některé účely je vyžadován Váš souhlas, u některých se spoléháme na tzv. oprávněný zájem. Vznést námitku vůči zpracování na základě oprávněného zájmu a další volby nastavení cookies můžete provést v sekci Podrobné nastavení či v odkazech tam uvedených.


Tento příspěvek byl upraven od Solim: 02 září 2020 - 13:45

  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#36 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2020 - 13:51

Nemáš vypnuté cookies? Nebo nejsi v anonymním režimu, nepřihlášený?


  • 0

#37 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2020 - 16:24

Cookies nenám vypnutý a přihlášený jsem.


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#38 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2020 - 16:31

Já na mobilu i ntb používám AdBllock (každé se jmenuje jinak, ale stejná funkčnost). Zkusil jsem obojí vypnout a to, co Solime píšeš, tam ani po obnovení stránky nemám. Jo a mám nastavený anonymní režim či jak se to jmenuje i když jsem přihlášený. Cookies vypnutý nemám.

Na ntb bych AdBlock mohl vypnout, tady by mi reklamy snad ani nevadily, ale když jsem na chajdě tak jedu přes data a když porovnám, kolik mi spotřebuje konkrétně tento web s a bez blokování reklam, mám to trvale zapnuté. Reklamy jsou speciálně tady dost objemné. Na mobilu to mám samozřejmě uřž dlouho blokované. Když nechtěli provozovatelé webu vyslyšet to, že reklamy zaberou většinu displeje,, jsou datově náročné, dlouho se načítají, takže skoro vždy šáhnu na reklamu, která se v tom okamžiku načte (jasně, je to tak schválně, penízky...) tak blokuju nekompromisně a nemají ni halíře.


Tento příspěvek byl upraven od mirek454: 02 září 2020 - 16:32

  • 0

#39 smsmsm

smsmsm

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2020 - 16:33

Totéž....

Tento příspěvek byl upraven od smsmsm: 02 září 2020 - 16:35

  • 0

#40 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2020 - 18:54

Hmm, tak jsem použil AdBlock plus a je po problému.

 

Měl jsem ten problém jen na geocaching.cz, tak když to nejde jinak, tak to vyřeší AdBlock.


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama