Přejít na obsah


GeoBrodwey eventy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
14 odpovědí na toto téma

#1 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Publikováno 23 únor 2012 - 19:32

Pro letošní rok připravuju hned dva eventy na jeden víkend. Když už tak daleko pojedeš, ať to stojí za to. GeoBrodway - FTF song 11.-12.5.2012 Event věnovaný nejen dotáčkam FTF songu (hospodské scény). Pokud se chceš v klipu objevit neváhej. Event bude i povídáním o fotografování a filmování. O tom, co fotografové a filmaři používají proto, aby se obrázky líbily. Kompozice, expozice, střih, osa pohybu pohybu ve filmu atd...Žadné školení jen pár ukázek a vzájemných zkušenností. Pěkně ve vodnické hospodě u pivka. Co je FTF song a kdo za něj může se dozvíš v diskusi (jen je třeba se na GC.CZ přihlásit) Už dávno nespím nahý, nespíš nahá, když signál družic, z postele nás tahá... http://www.geocachin...ort=&rowstart=0 A tady je pár ukázek FTF songu. GeoBrodway - Diagnoza GC 12.-13.5.2012 Event o eventech. Můžeš se těšit na tradiční Geohřiště. Tentokrát půjde o tandemové hry na tema eventu (viz. dal) Absolvováním všech jednoduchých disciplín získáš indicie šokujícího překvapení, které zvrátí dějiny české země. Nebude chybět malý Geovýlet. Večer pak nulty ukázkový ročník přehlídky krátkých eventových klipů, tentokrát s překvapením na dobrou noc. Uvidíš tu následující eventy (seřazeno podle datumu konání): GC2WKJ2 110607 GeoBrodway by wetu GC2Y7D4 110702 At ziji duchove Noveho hradu! by Sakal ZRHighlandTeam GC2T2R9 110716 Vodni bitva na hore Vitkove - Flash mob Meet by ottik5+Alice5 + Ottik6 GC3042B 110827 CITO 2. GeoSubterra 2011 by Roman_Jaromer GC2WKNR 110903 LOGO GC LIVE - FMM EVENT by ottik5+Alice5 + Ottik6 + Weri.cz + Zegga GC2F0J4 110903 Clovece, nezlob se... Live! by Etigo GC32V8C 110917 Caj s kolobrndou 2011 by M@x a aldys GC3205M 110917 Pstruh o pate po druhe by M@x GC31TTF 110924 FMM Event - Steeplechase v Pardubicich by ottik5+Alice5 GC31VMJ 111008 Bratislavska Lyra - Flash mob meet Event by ottik5+Alice5 GC37BVW 120114 Lomy Amerika - Hagenuv svet 2012 by Lucík7, Hohac, Radek61 GC38ZZV 120128 Zupanovy event - Bohnice 2012! by Ottik Family+Weri.cz, Zegga, Malin.cz, Mudlokacka Myslím dobrá inspirace pro pořadatele eventů. Během času nabidnu kratkou upoutávku a upřesním program v listinzich keší. Ubytování stany, chatky v kempu Brodský u Červeného Kostelce poloha viz. odkaz na první ročník GeoBrodway - Odhalování geopoutní sochy: http://www.geocachin...83-9f591c31585a Tato informace je tu proto, že na eventech bylo spousta kačerů, kteří by mohli chtít tahle videa vidět. A taky ti, co by mi s přípravou mohli pomoci. Wetu
  • 0

#2 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2012 - 22:08

Sobota jde jako vždy tam u vás mimo mě, ale pokud se strefíš s nedělí kterou přijíždím na intr, určitě se zase rád objevím :).
Z loňského odhalování sochy tu mám ještě video:D.
  • 0

#3 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2012 - 23:31

Tedy Wetu, jak to, že jsem ještě neviděl záznam ze svého eventu :-) Tady koukám, že ho máš, jak to, že ses ještě nepochlubil... A taky koukám, že si budu muset nechat okolí Kostelce teď nechat trochu neodlovených keší, abych tam měl okolo něco lovit, až tam ten event bude, už se moc těším ;-)
  • 0

#4 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Publikováno 24 únor 2012 - 6:30

Roman_Jaromer napsal/a:
Tedy Wetu, jak to, že jsem ještě neviděl záznam ze svého eventu :-)


Kdybych se Romane pochlubil, nemohl bych o eventech vymyslet event. Navíc právě Tvůj event je ve střižně a tak se teším, co z toho vypadne. Myslím Tvůj event byl tak super, že ho nemůžu ani stříháním zkazit. Wetu
  • 0

#5 lajdacek

lajdacek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2012 - 7:18

Tohle si přece nemůžu nechat ujít, hned běžím změnit zamluvený termín školy v přírodě! :D
  • 0

#6 rasg

rasg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2012 - 8:39

Parada, vikend uz je opravenej. Fakt me ten vcerejsi "výkend" hodne prasknul do oci.:D
  • 0

#7 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2012 - 9:07

wetu napsal/a:

Roman_Jaromer napsal/a:
Tedy Wetu, jak to, že jsem ještě neviděl záznam ze svého eventu :-)


Kdybych se Romane pochlubil, nemohl bych o eventech vymyslet event. Navíc právě Tvůj event je ve střižně a tak se teším, co z toho vypadne. Myslím Tvůj event byl tak super, že ho nemůžu ani stříháním zkazit. Wetu


Tak to koukám, že budu muset na ten tvůj event asi opravdu přijet, abych kouknul, co z té střižny vylezlo :-) Už teď jsem moc zvědavej...
Jen doufám, že nám do toho termínu nepadne nějaká příprava tábora či výprava.
  • 0

#8 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Publikováno 24 únor 2012 - 10:41

rasg napsal/a:
Parada, vikend uz je opravenej. Fakt me ten vcerejsi "výkend" hodne prasknul do oci.:D


To je jako když meteorolog předpovídá, jaké bylo počasí. Bohužel, chybové FTF má Zlicinak. Ten to vyřesil soukromou zprávou už včera.

Wetu
  • 0

#9 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Publikováno 02 duben 2012 - 16:32

A je to venku, teda GeoBrodwey eventy. Mozna i tvuj event byl inspiraci her na GeoHristi, mozna i tvuj event je zarazen do vecerniho promitani a prinese indicii nove nocni kese. Kdo hleda, najde.
Wetu
http://www.geocachin...11-39b3df888f11
http://www.geocachin...69-8b35e3284351
  • 0

#10 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2012 - 19:02

Jojo, už se těšíme :-) Budu se muset podívat hlavně na tu Subterru ;-)
  • 0

#11 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2012 - 7:35

wetu napsal/a:
A je to venku, teda GeoBrodwey eventy. Mozna i tvuj event byl inspiraci her na GeoHristi, mozna i tvuj event je zarazen do vecerniho promitani a prinese indicii nove nocni kese. Kdo hleda, najde.
Wetu
http://www.geocachin...11-39b3df888f11
http://www.geocachin...69-8b35e3284351

Do druhého linku jsem si dovolil přidat důležitý otazníček.
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#12 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Publikováno 05 květen 2012 - 11:50

GeoBrodwey eventy se bliží. Už o příštím víkendu vypukne test, kdo opravdu zapadá do diagnozy GeoCaching. FTF song je ve stop stvu kvuli kapacite hospody, Diagnoza GC ma ucastniku tak akorat a zatim stop stav vyhlesen neni. Autokemp Brodsky je rezervovaný pro kačery, takže sleva ubytovani plati i pro ty kacery, kteri eventy nenavstivi, ale chtějí v okoli odlovit spousty vydařených keší. Staci v listingu některého ze dvou eventu najít číslo Autokempu a pod heslem GeoBrodwey eventy se ubytovat. Když už jsem ty ceny vyjednal, škoda příležitost nevyužít. Wetu


http://www.geocachin...11-39b3df888f11

http://www.geocachin...69-8b35e3284351
  • 0

#13 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Publikováno 17 květen 2012 - 6:00

Tak a GeoBrodwey eventy jsou za námi. Skoda, že nejde eventy zařadit do FTF statistik, nebo že neexistuje kniha rekordů v geocachingu (asi na to téma založím keš), mohli by jste si s klidem zapsat u GeoBrodwey FTF songu specialní FTF Hospoda oknem -OUT a u Diagnozy GC FTF Geobus-IN. Myslím dokázali jsme všichni, že diagnoza Geocaching především v té podobě recese a schopnosti pro bodík udělat něco, co jsem o sobě ani nevěděl, že dokážu, na nas sedí. Myslím taky, že všichni pochopili právě tuto recesi a tedy i hromadné odlovy, hromady kesi i ten samotný autobus, světélkovanou v lese Žďárském. Přiznám se, byl to zážitek neopakovatelný a aby takový zůstal pro příště ho opakovat nebudu i když nápady by byly. Samozřejmě nějaká neplecha zase bude. Určitě však foťte, filmujte. V lozich je spousta nadherných fotek a tak myslím udělame vedle klasického GeoBrodwey setkání i novou tradici foto, video a song setkání. Přece jak by řekl Zličíňák (on chodil jako prcek do kroužku) -je třeba MAZAT, MAZAT a MAZAT. Vzal jsem si i poučení, co se týká FTF lovců a tak nebojte další keše už budu publikovat i s ohledem na vas aby jste si to naležitě užili. Díky všem, byli jste super parta. Wetu
  • 0

#14 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2012 - 6:13

Jo,
parádní víkend, Wetu se zase vytáhl... Jak tohle všechno dokáže v jednom člověku zorganizovat ;-)

wetu napsal/a:
V lozich je spousta nadherných fotek a tak myslím udělame vedle klasického GeoBrodwey setkání i novou tradici foto, video a song setkání. Wetu

No, taky bych dal pár fotek, jen bych je nesměl po přednášce Romana (Zličíňáka) všechny smazat ;)
  • 0

#15 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2012 - 6:14

Roman_Jaromer napsal/a:
No, taky bych dal pár fotek, jen bych je nesměl po přednášce Romana (Zličíňáka) všechny smazat ;)

Tak jsem se rozmyslel, vytáhl pár fotek z koše a přestože asi Zličíňák by je asi vyhodil, rozhodl jsem se je přiložit k logu alespoň jako hezkou vzpomínku :-)
Pokud časem budu mít čas, splácám snad i nějakou fotogalerii, kde jich bude snad i víc (no, přiznávám se, fotky jsem nesmazal, i když by si to po přednášce na eventu jich spousta zasloužila :-)... jen nevím kdy, času je málo :-(
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama