Přejít na obsah


Fotka

Georadostný koutek:)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3630 odpovědí na toto téma

#3561 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2020 - 19:00

Já měl jednu publikaci za 2,5 hodiny, ale tohle je fakt rekord. A jedno FTF jsem měl za 12 minut po publikaci (a nebyla to městská keš!)


  • 0

#3562 Beetovy

Beetovy

    Beetovy

  • Members
  • PipPipPip
  • 498 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2020 - 8:30

Vcera pri logovani kesky z 24.12. jsem si vsiml, ze pristal suvenyr a datem ziskani ma 24.12. Tak to vypada, ze vyslyseli volani plena a datum zacali pridelovat, tak jak to ma logicky byt.
Bohuzel, zpetne to opraveno neni, ale i tak davam palec nahoru.
  • 0

#3563 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2021 - 13:11

Dnes se mi podařilo domluvit a provést adopci dvou keší na Žatecku z let 2006 a 2008. Obě jsou po kačerech, kteří už aktivně neloví, přičemž o tu mladší z nich jsem se beztak už pár let staral. :)


  • 8

#3564 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2021 - 9:28

Jedenáctého prosince jsem posílal poštou TB do Švýcarska, aby svou misi ukončil do Vánoc, podle dohody s tátou malé ownerky. Dopis dorazil patnáctého ledna. Přesto mám velkou radost - NEZTRATILI HO!


  • 2

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#3565 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2021 - 10:34

Jedenáctého prosince jsem posílal poštou TB do Švýcarska, aby svou misi ukončil do Vánoc, podle dohody s tátou malé ownerky. Dopis dorazil patnáctého ledna. Přesto mám velkou radost - NEZTRATILI HO!

 

Hm, já mám na cestě TB s misí dosažení Švýcarska už od minulých vánoc... momentálně vězí v TB hotelu někde v Německu.


  • 0

#3566 Ruvit

Ruvit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 493 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2021 - 16:46

Tak nevím jestli je to do Georadostného koutku, nebo Geodepresvního, ale asi podle toho z jaké strany se nato díváte. Protože jsem právě zjistil, že z 55 vypuštěných TB a GC se mi mezi kešemi stále pohybuje 11 kousků.


  • 0

#3567 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2021 - 17:50

Tak mně teoreticky 2 z 5, prakticky ty dva u sebe drží už několik měsíců nějací kačeři. Bych jim mohl písnout.

Jo, taxofte chápu tvoji radost. U pošty člověk nikdy neví. Já se krátce věnoval postcrossingu a musím říct, že někdy jsem byl docela příjemně překvapen, jak pošta kmitá. Samozřejmě byly i opačné případy.
  • 0

#3568 Sasik+Dan

Sasik+Dan

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2021 - 9:13

Tak zase trochu georadosti: S geocachingem jsme začali v roce 2006 a 2009 jsme vypustili GC na oslavu 250. nálezu (takový ten s truhličkou a číslem 250). Vesele obíhal až do roku 2011, kdy se dostal do USA (Nové Mexiko) a pak se ztratil. No a předevčírem si ho loguje kačerka s 86 nálezy - začala loni v prosinci -  že ho našla při horské túře mimo jakoukoli keš v Kalifornii blízko pobřeží Tichého oceánu... Po DESETI letech! Tak jsem sesmolil anglicky hezké poděkování a byl rád. Ten GC má nalítáno skoro 30 000 km.


  • 15

#3569 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2021 - 11:28

Tak zase trochu georadosti: S geocachingem jsme začali v roce 2006 a 2009 jsme vypustili GC na oslavu 250. nálezu (takový ten s truhličkou a číslem 250). Vesele obíhal až do roku 2011, kdy se dostal do USA (Nové Mexiko) a pak se ztratil. No a předevčírem si ho loguje kačerka s 86 nálezy - začala loni v prosinci -  že ho našla při horské túře mimo jakoukoli keš v Kalifornii blízko pobřeží Tichého oceánu... Po DESETI letech! Tak jsem sesmolil anglicky hezké poděkování a byl rád. Ten GC má nalítáno skoro 30 000 km.

Některé trackables mají hodně bizarní osudy, takhle jsem našel ve Slovinsku TB, který byl naposledy zalogován o čtyři roky dříve na Reunionu.


  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#3570 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2021 - 21:09

V poslední době mi udělaly velkou radost dva logy:

https://coord.info/GL131KC81

https://coord.info/GL141K392

tak se o ní dělím...


  • 3

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#3571 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2021 - 6:42

Krásné ráno:

https://mapy.cz/omez...=49.8389194&z=7

:-))


  • 4

#3572 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2021 - 7:12

A to má být radost?

 

Edit: fakt mi to jako sranda nepřipadá.


Tento příspěvek byl upraven od phrkt: 01 duben 2021 - 7:54

  • 0

#3573 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 285 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2021 - 7:27

Krásné, moc si mi to líbilo.


  • 3

#3574 MikiHamza

MikiHamza

    MikiHamza

  • Members
  • PipPipPip
  • 884 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2021 - 7:31

A to má být radost?

Dneska sranda, zítra realita :D

PS: My starší to ještě pamatujeme.


  • 2

#3575 TARATARATA

TARATARATA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 263 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2021 - 7:50

To se jim docela povedlo :D :D :D!


  • 3

#3576 Shashlick

Shashlick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 513 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2021 - 8:45

A to má být radost?

 

Edit: fakt mi to jako sranda nepřipadá.

 

Souhlasím, nikdy jsem tento den nepochopil. Respektive lidi, co mají potřebu podobné vtípky (o jejichž vtipnosti by se většinou dalo s úspěchem pochybovat) uskutečňovat. A pak se ještě smát své neskutečné vtipnosti.


  • 0

Jde se lovit!

Moje statistiky ZDE


#3577 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2021 - 9:14

Asi to chce ještě kliknout si tam. Už tradiční aprílové Mapy.cz jsou jedna z mála věcí na Seznamu, co mě fakt baví, a těším se na ně každý rok. Do ranku jízlivých škodících aprílových žertíků nespadají, tak nevidím důvod, proč se jim nezasmát a trochu si s nimi nezahrát.


Tento příspěvek byl upraven od ru šedesátsedm: 01 duben 2021 - 9:14

  • 6

#3578 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2021 - 9:25

Souhlasím, nikdy jsem tento den nepochopil. Respektive lidi, co mají potřebu podobné vtípky (o jejichž vtipnosti by se většinou dalo s úspěchem pochybovat) uskutečňovat. A pak se ještě smát své neskutečné vtipnosti.

Já se aprílovým vtípkům zasměju rád, ale za železnou oponou jsem prožil půlku života, nerad bych aby se něco takového vrátilo. Dost těžce nesu i momentální omezení, už aby to bylo pryč...


  • 1

#3579 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2021 - 9:51

S tou půlkou života (bez asi tří let, o který jsem dýl teď tady) to mám stejně, ale poprdět se z toho nehodlám, směju se ráda. I za železnou oponou jsme se přece smáli na účet zřízení, vlády a nesmyslných zákonů, ne?

 

P.S. Dokud se smějem, máme pořád sami sebe. Teprv až se strachy smát přestanem, bude to znamenat, že nás sežrali. Vyhráli.


Tento příspěvek byl upraven od ru šedesátsedm: 01 duben 2021 - 9:54

  • 4

#3580 nalano

nalano

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 631 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2021 - 10:05

Když jsem potřetí na mapách odklikával to jejich vtipné upozornění, tak jsem se už nesmál.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka