Přejít na obsah


Fotka

Žádost o Pocket Query Itálie


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
25 odpovědí na toto téma

#1 Pan_Veprinu

Pan_Veprinu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2012 - 19:21

Zdravím kačerstvo, po neděli se chystám do okolí Lago di Ledro v Itálii a jelikož mi skončilo PM a letos ho asi nebudu obnovovat, prosím, zda by mi někdo neposlal PQ okolí města PIEVE DI LEDRO, stačily by tradicionálky, tak do okruhu 20 km, bez obtížnosti 5. Díky moc, pokud by se někdo našel, můj mail je jazzman@seznam.cz
  • 0

#2 geba & marcana

geba & marcana

    geba:)

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2012 - 19:35

Už ti to někdo poslal? Já jen jestli se mám snažit nebo ne.
  • 0

#3 Pan_Veprinu

Pan_Veprinu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2012 - 19:38

Ještě ne, pomohlo by to dík.
  • 0

#4 geba & marcana

geba & marcana

    geba:)

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2012 - 19:39

Makám na tom.
  • 0

#5 geba & marcana

geba & marcana

    geba:)

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2012 - 19:47

Máš to tam.
  • 0

#6 Pan_Veprinu

Pan_Veprinu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2012 - 19:47

Díky
  • 0

#7 geba & marcana

geba & marcana

    geba:)

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2012 - 19:48

Maličkost,nemáš zač.
  • 0

#8 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2012 - 20:09

Krásné téma do Novinky a oznámení... To je mi novina! Nechělo by to tady vedle FRC vlákna založit adminem nové vlákno.... Žebrám o PQ abych ušetřil na PM?
  • 0

#9 Pan_Veprinu

Pan_Veprinu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2012 - 20:19

Sobikovi: fakt se poníženě omlouvám, že jsem si tady požádal o PQ, chápu tvou míru pohoršení, kterou jsi musel hned vyjádřit svým příspěvkem. Raději mě bež hned nahlásit adminovi, jako správný Čech :D Geba: děkuji moc, už jsem to nahrál, obvykle používám Handy Geocaching v kombinaci s Oregonem, ale tady jsem potřeboval větší dávku keší. Díky.
  • 0

#10 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2012 - 20:54

Pan_Veprinu napsal/a:
Sobikovi: fakt se poníženě omlouvám, že jsem si tady požádal o PQ, chápu tvou míru pohoršení, kterou jsi musel hned vyjádřit svým příspěvkem. Raději mě bež hned nahlásit adminovi, jako správný Čech :D


Nejen sobik si mysli ze jsi srac. Ja taky. :P
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#11 perchCZ

perchCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 229 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2012 - 20:54

Nevím co prudíš jenom řekl svůj názor a hlavně má pravdu.
  • 0
Všechny cesty vedou ke kešce...

#12 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2012 - 21:29

Pan_Veprinu napsal/a:
Sobikovi: fakt se poníženě omlouvám, že jsem si tady požádal o PQ, chápu tvou míru pohoršení, kterou jsi musel hned vyjádřit svým příspěvkem. Raději mě bež hned nahlásit adminovi, jako správný Čech :D

Neboj, nenahlásím... nemám to ve zvyku. Kromě jiného místní admin s tím nemá nic společného, jen tvoje svědomí...

Kdyby jsi se možná podíval do jiných vláken, tak jsem řadě kačerů PQ poskytl. A světe div se, byl to buď PM kačer co mu jeho kvota nestačila nebo BM. Proč BM, aby si to vyzkošel, k čemu je to PM vlastně dobré. Ale nezlob se, být PM a myslet si že to nepotřebuji a hned při první příležitosti žebrat o PQ bych se styděl. Rozhodl jsi se být znovu BM bez vymožeností PM, tak se podle toho chovej.
  • 0

#13 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2012 - 21:50

sobikovi: Ó jak jsi moudrý, rozumný a spravedlivý ve své velikosti. Jak spravedlivě určuješ, co správné je a co není a jak bezchybně rozhoduješ, kdo si co zaslouží a kdo ne.. Ja se nedivim, ze si nekdo po tech zbytečnostech a nedodelavkách na GC. com PM rozmyslí a když chce párkrát PQ, slušně o ně požádá a nestahuje to pokoutně a nelegálně, jako plno ostatních. Sorry za výlev, nějak jsem si už nemohl pomoct....
  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#14 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2012 - 22:15

Ale no tak Plavčíku... klídek. Já zatím na žádné nedodělávky nenarazil. Ty jo?
  • 0

#15 slvs

slvs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 200 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2012 - 22:31

Taky si nějak nemůžu pomoci. Somráci, když už somrují, by měli mít alespoň trochu soudnosti. Zcela nepochybně se při tomto somrování nejedná o životně důležité potřeby, ale jen priority. Jak tak koukám somráků je v populaci hodně a tak jim není hloupé se vzájemně podporovat. Plavciku promarnil jsi příležitost, kdy je lépe mlčet.
  • 0

#16 Pan_Veprinu

Pan_Veprinu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2012 - 16:06

No nazdar, to to dopadlo.... Premium Membership jsem si poctivě platil, ale pak jsem to nechal být, vzhledem k tomu, že jsem se kvůli jiným aktivitám dostal tak na pět keší za rok. Když se mi naskytla možnost jet do Valle di Ledro a vyzobnout tam nějakou krabku, bylo mi jasný, že i kdybych si PM zaplatil, už to asi nestihnu do odjezdu aktivovat (poslední PM mi aktivovali až po 14 dnech po mailových urgencích přímo na Groundspeak). Proto jsem si tady slušně požádal o jedno malý pitomý PQ, kolega Geba mi obratem vypomohl a tím to mohlo skončit. Neskončilo. Vlastní morálka nedala ID "sobikovi" spát aby mé zavrženíhodné jednání neodsoudil a sáhodlouze nerozebral, proč mi zrovna ON, jeho Vysokoblahorodí, Morální Pilíř geocachingu to PQ prostě NEpošle. Ve svém rozboru sice ON Morální Pilíř prohlašuje, že PQ lidem, kteří si PM nezaplatili běžně poskytuje, ale bývalému Premium memberovi, který Groundspeaku v minulosti poctivě solil prostě ON nic nepošle (jako by se zrovna Jeho Vysokoblahorodí někdo prosil). Ale obešlo se to (vcelku) bez urážek, takže by to všechno ještě šlo pochopit a vysvětlit zbytnělým egem komika, co má potřebu kádrovat ostatní, takže celkem OK, ale že vzápětí SEMIK75 přiskáče jako poslušný ratlíček, nazve mě "sráčem" a v této jednoduché větě ještě neopomene naznačit, že si myslí to samé co Morální Pilíř "sobikovi", snad proto, že od Jeho Vysokoblahorodí čeká pochvalu do soukromých nebo mimořádný příděl lístků na potraviny, mě fakt uzemnilo. Proč taková hnusárna na vcelku nevinnou žádost ? No, asi to nemá cenu řešit, prostě se budu muset smířit s tím, že v jakékoliv zájmové aktivitě se u nás vždy vyskytnou individua, která mají potřebu organizovat, kádrovat, doporučovat a nařizovat a zuří, pokud jim na to někdo s... Každopádně děkuji Gebovi za PQ, sám jsem jich v minulosti taky pár poslal (děje se to totiž běžně) a pokud budu mít opět PM klidně je opět zašlu, pokud bude někdo chtít.
  • 0

#17 Erikaerik

Erikaerik

    EaErik

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2012 - 16:27

Pan_Veprinu napsal/a:
Zdravím kačerstvo, po neděli se chystám do okolí Lago di Ledro v Itálii a jelikož mi skončilo PM a letos ho asi nebudu obnovovat, prosím, zda by mi někdo neposlal PQ okolí města PIEVE DI LEDRO, stačily by tradicionálky, tak do okruhu 20 km, bez obtížnosti 5. Díky moc, pokud by se někdo našel, můj mail je jazzman@seznam.cz


Pokud by jsi chtěl můžu ti vygenerovat keše po cestě (nutno dodat kudy pojedeš) Je fajn se občas protáhnout hledáním při pauze.

Erik
  • 0

#18 Slashiik

Slashiik

    Slashiik

  • Members
  • PipPipPip
  • 141 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2012 - 16:31

priste mi napis přes profil, nebo i kdokoli jiny rad pomohu :)
  • 0

#19 geba & marcana

geba & marcana

    geba:)

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2012 - 18:15

No to se teda nestačím divit, co někdo dokáže napsat kvůli takové ptákoviě. Vy už jste se snad úplně zbláznili.
  • 0

#20 Pan_Veprinu

Pan_Veprinu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2012 - 18:59

Že jo, taky si říkám :D
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama