Tradička umístěná mimo výchozí souřadnice
#1
Publikováno 16 červen 2012 - 0:46
než začnu rozdávat NM či NA logy, tak si raději prověřím fakta. Mám na mysli tuto keš: http://coord.info/GC3C6EW.
Člověk se dere drsnou přírodou několik set metrů, pak dorazí na místo. Stačí, že mám problém najít bod 0 a ještě, abych pak hledal v okruhu 10 metrů tradiční keš. To se mi tedy moc nelíbí, i když jsem keš nakonec našel a musím říct, že má pěkné provedení. To však neznamená, že může porušovat pravidla.
Na Geowiki jsem našel toto:
Tradiční cache umístěné mimo výchozí souřadnice
To hlavní: JE TO ŠPATNĚ A PROTI PRAVIDLŮM!
Ví tedy někdo, jak to je? Z Geowiki se mi to zdá jasné, ale pak nechápu, proč se u dané keše nikdo neozval, že není vše v pořádku?
---
EDIT: Omlouvám se za chybné rubrikové zařazení. A já si furt říkal, kde se nastavuje rubrika a už mi to došlo.
#2
Publikováno 16 červen 2012 - 1:24
#3
Publikováno 16 červen 2012 - 1:33
#4
Publikováno 16 červen 2012 - 5:37
Nic není nikdy tak, jak se to zdá.
#5
Publikováno 16 červen 2012 - 5:53
#6
Publikováno 16 červen 2012 - 6:00
Samsung Galaxy S5 (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.
#7
Publikováno 16 červen 2012 - 6:06
Nic není nikdy tak, jak se to zdá.
#8
Publikováno 16 červen 2012 - 6:17
...a neberte se tak vážně!
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas
#9
Publikováno 16 červen 2012 - 6:26
#11
Publikováno 16 červen 2012 - 12:46
Do kamene tesat !Citecka napsal/a: Tak co kua máte někteří s těma NM, NA logama??? ....
#12
Publikováno 16 červen 2012 - 13:08
#13
Publikováno 16 červen 2012 - 13:28
#14
Publikováno 16 červen 2012 - 13:40
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !
0 uživatel(ů) prochází toto téma
0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů