Přejít na obsah


Fotka

Pozastavení kešek


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
69 odpovědí na toto téma

#61 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2012 - 11:19

Pro někoho jsou to dějiny, pro někoho politika. Pokud se někdo rozhodne, že bude archivovat svoje keše, tak mu to těžko můžete někdo zakázat, jsou to jeho keše. Spousta lidí neumí napsat do logu víc, než přiblblou zkratku a tady máte každý mraky řečí.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#62 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2012 - 11:21

:) edit: (to je reakce ob-příspěvek zpět)
  • 0

#63 Pnov

Pnov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 296 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2012 - 11:24

Trhac napsal/a:
Nově publikovaná správná korektní apolitická a sekularizovaná keška je věnovaná českému národnímu mučedníkovi GC3Q0JA! Příští bude věnovaná Husákovi?

http://cs.wikipedia....Troll_(internet)
  • 0

#64 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2012 - 11:30

Pnov napsal/a:
http://cs.wikipedia....Troll_(internet)

Pořád k tématu…
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#65 pes13

pes13

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 326 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2012 - 11:47

Opět se mi malinko zdá, že bychom mohli dospět k závěru. Otázka pro Jaroucha: Nechceš toto téma zamknout? Asi všichni (podle mého názoru ti rozumní), jsme dospěli k tomu, že téma politiky prostě přes GS neprojde. Chcete-li toto téma živit dál, založte diskusi někde jinde. Já sám se do ní asi zapojím, některé věci mi nejsou lhostejné. Ale není mi lhostejné ani to, že se tu hádají lidé, kteří by (podle mého) nechali druhého kačera přespat za bouřky ve svém stanu, pokud musel jinak spát venku. Asi jsem naivní, před čtyřma rokama mi tato komunita připadala jako něco nadobyčejného (a znovu mi to tak připadlo u tragických okolností okolo Osvejdy). Pánové (dámy prominou, vás jsem tu nezaznamenal), co vy na to? Osobně znám jen kapsu, kolomba, mouchu jen z mailů, další z logů nebo z geocaching.cz. Opět nové příspěvky - takže se mi to jen zdálo :(
  • 0

#66 gepees

gepees

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 99 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2012 - 11:49

MK1977 napsal/a:
pro kapsu: Politika v tom zaručeně je, protože jinak by Hlavas .....

A ja v tvym avataru vidim jasnou svastiku. A taky tam vidim druhou inicialu A. H. Tvoje propagace valky.cz je taky dost podezrela. Melo by se s tim neco delat a nekam nahlasit. H.
  • 0

#67 MK1977

MK1977

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 276 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2012 - 12:04

pro gepees: Můžeš, jestli se ti zdá, že propaguju nacismus. Já ti v tom rozhodně bránit nebudu. Máš na svůj názor právo. Z mého pohledu jsou to dvě sedmičky v mém datu narození, které jsem původně uspořádal tak, aby vypadaly dobře ze všech stran na CWG případně kulatém razítku do LB, které jsem si nakonec rozmyslel (aspoň dočasně a v této podobě). Abych pravdu řekl, jedním z důvodů byla kupodivu i ona vzdálená podoba se svastikou (i když ta byla používána dávno před Hitlerem a v naprosto jiných souvislostech). O nabídce k publikování na valce.cz si mysli co chceš. Zatím jsem neviděl vyjádření Hlavase k této nabídce, které by mě rozhodně zajímalo víc. Jo a bacha na pěticípý hvězdy, ty zatraceni komunisti je propašovali i na americký vozidla :D
  • 0

#68 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 851 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2012 - 12:10

Trhac napsal/a:
Nově publikovaná správná korektní apolitická a sekularizovaná keška je věnovaná českému národnímu mučedníkovi GC3Q0JA! Příští bude věnovaná Husákovi?

Tak proti tomuhle listingu GS určitě nic mít nebude ;)...pěkná fotka, jinak listing o ničem (mistr Jan by si nepochybně zasloužil víc).
A tak to přátelé bude (blející smajl) !
Píšu předem TFTC, díky za bod. Nic osobního Kolombo...
  • 0
Věřme v to lepší, počítejme s tím horším...
Nic není nikdy tak, jak se to zdá.

#69 Bobr_

Bobr_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2012 - 12:15

ssva napsal/a:
Tak proti tomuhle listingu GS určitě nic mít nebude ;)...pěkná fotka, jinak listing o ničem. A tak to přátelé bude (blející smajl) !

Ale proč blijící smajlík? Prostě v logách se budeme navzájem informovat co se stalo o několik set metrů níže - od této keše a všichni budou spokojený.B)
  • 0

#70 Jarouch

Jarouch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2012 - 12:22

Je čas téma zamknou a kešky obnovit. Co jsem tím chtěl říct jsem řekl a děkuji těm, kteří mě pochopili a vyjádřili mně podporu. Pro ostatní ať jsem klidně "páprda, herečka nebo Zagorka". Na závěr jen citace z dnešních HN: Americký Nejvyšší soud před pár dny vynesl verdikt v kauze Spojené státy v. Xavier Alvaréz, ve které federální vláda žalovala občana Xaviera Alvaréze za to, že ve své veřejné funkci (byl členem rady pro vodní hospodářství v Claremontu v jižní Kalifornii) lhal o své údajné službě u mariňáků a tvrdil že dostal Medaily cti, nejvyšší vojenské vyznamenání USA. Podle žaloby tím porušil zákon. Nejvyšší soud ale rozhodl, že v rámci práva na svobodu projevu si Xavier Alvarez takto vymýšlet může, protože svým lhaním nikoho nepoškodil. Takže je to tak, můžeme lhát a vymýšlet si ale nesmíme pravdou urazit chudáky komunisty, nacisty, vrahy atd.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama