Přejít na obsah


Fotka

Jak zadat do GPS Garmin Etrex H souřadnice ?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 Vanesa

Vanesa

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2012 - 16:01

Mám problém potřebuji zadat souřadnice na hledání kešky ale stále se mi to nedaří a na internetu nemůžu nic najít poradíte prosím ? děkuji ;)
  • 0

#2 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2012 - 16:11

Zapneš dlouhým stiskem nejspodnějšího tlačítka vpravo přeběhne úvodní obrazovka zmáčkneš nejvrchnější tlačítko vpravo tolikrát, dokud se ti tam neobjeví menu (dole s aktuálním časem, shora začíná slovy "Záznam", "Uložené body",... zmáčkneš levé nejspodnější tlačítko pro ptvrzení volby záznam šipkou dolů (prostřední tlačítko na levé straně GPS) sjedeš dolů na souřadnice, potvrdíš opět levým spodním otevře se ti přímá editace souřadnic. Šipkami se pohybuji v tom, která čísla souřadnic chci měnit. Jakmile najedu na požadované, potvrdím to levým spodním tlačítkem, ze seznamu vyberu šipkami číslo, opět potvrdím levým spodním a takhle. Když souřadnice nastavím, najedu šipkami na "OK" a potvrzovacím tlačítkem (vlevo dole) potvrdím. Pak opět najedu na OK a potvrdím, a mám souřadnice uloženy. Píšu to z hlavy, tak snad to píšu dobře.
  • 0

#3 pgnext

pgnext

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2012 - 16:19

http://www.geocachin...577#post_345577
  • 0

#4 Vanesa

Vanesa

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2012 - 16:22

super děkuji už jsem to tak dělala napsala souřadnice a dala ok ale pak se mi to tam zobrazilo ještě jednou ale bez souřadnic tak jsem to nevyplňovala a dala ok a nevěděla jestli je to uložené nebo ne :) jinak moc děkuji :) ;);)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama