Přejít na obsah


Fotka

Přesun webu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
30 odpovědí na toto téma

#21 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2013 - 16:01

To jsem blázen, jak je to možné. Uvidíme, zda Pepu napadne proč tomu tak je. Mailovka plná není, ani gc.cz nijak neignoruje, nepadá to ani do spamu, v nastavení zpráv mám taky notifikace zapnuté...
  • 0

#22 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2013 - 16:02

Mi to chodi OK.
  • 0

#23 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2013 - 14:53

Nalezen problem

Nekra napsal/a:
Ahoj

Při kliknutí na záložku "Fórum" v tmavě šedé liště nahoře se mi nezobrazí chlívečky podle oborů diskuze, ale napíše to "Got error 28 from storage engine". Dále je nápis "Fórum", vpravo nápisy "Témata", "Příspěvky" a "Poslední příspěvek", o něco níže "Tato kategorie je prázdná." a pak vysvětlení ikon ("Obsahuje nové příspěvky" a "Bez nových příspěvků"). O něco níže je vpravo okénko a tlačítko "Hledat". Dále je střed až po nápis "Všeobecné obchodní podmínky, Podmínky použití loga. " dole bílý a bez textu :(.

Chyba 28-znamená to, že je chyba na mé straně? Pokud ano, čím to může být způsobeno (užití Windows Vista+Firefox, včera na jiném počítači s Windows 7+ Internet Explorer to normálně fungovalo)?


  • 0

#24 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2013 - 10:28

Nevím jestli to souvisí s přesunem serveru, ale nějak mi nechce fungovat nahrávání obrázků na wiki

Soubor se zámkem pro „mwstore://local-backend/local-public/2/2b“ nelze otevřít.
Soubor se zámkem pro „mwstore://local-backend/local-public/2/2b/Geotour-no.gif“ nelze otevřít.


(podle seznamu načtených souborů byl poslední nový obrázek nahrán 8. dubna, takže ještě před přesunem).
Šlo by se podívat v čem je problém?
  • 0

#25 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2013 - 10:49

už by to mělo fungovat
  • 0

#26 Marazd

Marazd

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 237 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2013 - 8:17

Netuším, zda by to mohlo mít nějakou souvislost, ale momentálně nemohu přidávat na Geowiki žádné informace. Dělám vše stejně jako dřív, ale nejsem prý přihlášený. Přitom dříve (cca 6 týdnů zpět) stačilo být přihlášený na www.geocaching.cz a na Geowiki jsem mohl bez problémů "pracovat". Nebo je problém někde jinde?
  • 0

#27 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2013 - 8:22

Zkus se odhlasit a prihlasit tady. Pokud to nezabere, musis se prihlasit tam. Heslo stejne, uzivatelske jmeno 9943-Marazd.
  • 0

#28 Marazd

Marazd

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 237 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2013 - 8:50

Tiskar94 napsal/a:
Zkus se odhlasit a prihlasit tady.
Pokud to nezabere, musis se prihlasit tam. Heslo stejne, uzivatelske jmeno 9943-Marazd.


Díky.
Odhlásit a přihlásit "tady" jsem zkoušel, stejně tak přihlásit "tam", ale jako uživatelské jméno jsem používal Marazd.
Varianta 9943-Marazd mě opravdu nenapadla.
  • 0

#29 JohnnyM.

JohnnyM.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2013 - 7:31

Jestli koukám dobře tak aktuálně nefunguje načítání z RSS zdrojů v sekci články odjinud. Nevím zda to souvisí s přesunem nebo už to nejede nějakou dobu?
  • 0

#30 zzstan

zzstan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2013 - 13:28

Asi od vcera nefunguje globalni RSS ani generator RSS.
  • 0

#31 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2013 - 11:03

Tiskar94 napsal/a:
Zkus se odhlasit a prihlasit tady.
Pokud to nezabere, musis se prihlasit tam. Heslo stejne, uzivatelske jmeno 9943-Marazd.


Tak to by se v tom přihlašovacím okně mělo napsat, že je nutno použít takovýto tvar loginu.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama