Přejít na obsah


Fotka

Sardinie


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 DredPitt

DredPitt

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2013 - 13:19

Ahoj, nemáte někdo zkušenost s keškováním na Sardinii? Předm díky, dp.
  • 0

#2 trilobiti

trilobiti

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2013 - 14:27

Mám, funguje to tam stejně, jak u nás.:-) Byli jsme spíš v jihovýchodní části. Tam se mi nejvíc líbily tyto: GC26GMX, GC1QEQB, GC15J51, GC1P2YC, GC3VX75 Dál i když tam keška už není bych určitě jel do místa, které v průvodci moc nezmiňují N 39 44.148 E 8 57.320 na náhorní plošnu, kde žijí divocí koně. Úžasný zážitek. Sardinie je krásná, my tam byli v říjnu a na většině míst úplně sami bez dalších turistů..
  • 0

#3 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2013 - 15:47

Jo, byl jsem tam snad predloni. Celkem me tam nic neprekvapilo, kese normalne fungujou jako u nas. Byl jsem na severu. Jedinej problem je ze tech kesi tam je strasne malo. Az tak malo, ze jsem si tam prerusil snuru nalezu, protoze kdybych tam mel 2 tejdny kazdej den najit kes, musel bych pak uz jedit strasne daleko, coz po tech mistnich silnicich je silenstvi. Treba uz jich tam ted bude vic. Moc bodu tam nenahonis, ale kese jsou tam na peknejch mistech, aspon co jsem byl ja tak byly pekny.
  • 0

#4 Tolman

Tolman

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2013 - 12:54

Já mám stejné zkušenosti. Tam jsem vlastně s keskama začal. Byli jsme tam s ex a on to dělal jeji bracha, tak nas k tomu navedl. Ale je pravda, že je to dost chuda lokalita na kesky. Na druhou stranu, pokud tam jedes na dovolenou a mas tam aji jiny aktivity, je to k nezaplaceni.

Je pravda, ze kesky jsou daleko od sebe, treba se to casem jeste zlepsi. Meli jsme pujceny auto - btw muzu doporucit - http://www.autopujcovny24.cz/ - to dost usnadni celej proces.

Za me OK ale urcite jsou mnohem sympatictejsi destinace.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama