Přejít na obsah


Fotka

Návrh na zrušení hodnocení keší na geocaching.cz


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
56 odpovědí na toto téma

#41 Sodobar

Sodobar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2013 - 9:01

Zrovna nedávno mě napadlo si od Pepy "vyžádat" nějakou statistiku :-) Ze začátku jsem hodnocení poctivě několik let používal, dokonce jsem zpětně ohodnotil několik set keší. Ale tak před dvěma lety jsem přestal věřit ve smysluplnost svého počínání a vybodnul se na to. Ale přijde mi škoda všechna hodnocení spláchnout do záchoda, nešlo by to nějak hromadně nacpat do databáze Gcvote?
  • 0

#42 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2013 - 10:33

Sodobar napsal/a:
Ale přijde mi škoda všechna hodnocení spláchnout do záchoda, nešlo by to nějak hromadně nacpat do databáze Gcvote?



Že úplně spláchnout do záchoda ne, v tom souhlas. Ale zrovna s GCVote bych ty výsledky radši neslučoval a GCVote tím nekontaminoval. Myslím, že oba systémy přistupují k hodnocení z lehce odlišných hledisek a jejich výstupy tudíž nejsou úplně slučitelné.
  • 0

#43 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2013 - 11:15

Podle mě je škoda to rušit, vždycky je lepší, když je něco navíc, než když něco chybí.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#44 Hyger

Hyger

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2013 - 12:12

Zrušit.
  • 0
Dub kulatý, Džordž tu pije,
to je tupec, ten to ryje.

#45 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2013 - 12:33

Sodobar napsal/a:
...
Ale přijde mi škoda všechna hodnocení spláchnout do záchoda, nešlo by to nějak hromadně nacpat do databáze Gcvote?

Jak už bylo zde ve vlákně psáno - skript GeoGetu umí jak načíst hodnocení, tak i zahlasovat na oba systémy najednou. Přestože má GCVote možná trochu odlišnou škálu hodnocení, vidím jako rozumné si hodnocení přenést a případně pak v GCVote doladit. Integrace hlasovátek GCVote do stránek GC.COM je moc šikovná, takže je to otázka chviličky...
  • 0

#46 Shashlick

Shashlick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 513 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2013 - 12:49

Když už se tu diskutuje o tom zrušení, tak mám otázku z trochu jiného soudku. Ve statistikách u vlastních keší pod drobnohledem je hodnocení z gc.cz, lze ho (a eventualně jak) změnit na FP, nebo gcvote?
  • 0

Jde se lovit!

Moje statistiky ZDE


#47 lalos

lalos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2013 - 12:53

Taky to nepoužívám, takže jsem klidně pro zrušení. FP jsou pro mě dostačující jak z podledu udělovače, tak pro vyhledání povedených kešek.
  • 0

#48 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2013 - 13:07

Shashlick napsal/a:
Když už se tu diskutuje o tom zrušení, tak mám otázku z trochu jiného soudku. Ve statistikách u vlastních keší pod drobnohledem je hodnocení z gc.cz, lze ho (a eventualně jak) změnit na FP, nebo gcvote?

http://geoget.ararat...tatistiky-triky
  • 0

#49 Shashlick

Shashlick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 513 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2013 - 14:16

kiReGPS napsal/a:

Shashlick napsal/a:
Když už se tu diskutuje o tom zrušení, tak mám otázku z trochu jiného soudku. Ve statistikách u vlastních keší pod drobnohledem je hodnocení z gc.cz, lze ho (a eventualně jak) změnit na FP, nebo gcvote?

http://geoget.ararat...tatistiky-triky

Jo jo, hned jak jsem to odeslal, tak mi došlo, že si to můžu najít:)
Teď už jen nějak pošéfovat, aby mi fungovalo SvetloTma (zkopíroval jsem to z araratu a nic) a možná i vycentrovat CWG a bude to ok;)

Díky
  • 0

Jde se lovit!

Moje statistiky ZDE


#50 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2013 - 16:03

Nemáš nastavené proměnné s hodnotami o světle a tmě. Tzn. nepouštíš GgsExpr před grafem. Otázka 1: máš nainstalované GgsExpr? Otázka 2: zkopíroval jsi i sekci se spuštěním GgsExpr?
  • 0

#51 Shashlick

Shashlick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 513 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2013 - 20:54

Už jsem na to přišel, jenom jsem ten plugin měl vložený před START, takže to nefungovalo. Akorát to teď vypadá pěkně blbě, když mám tak málo nočních nálezů, ale ještě něco zkusím.
  • 0

Jde se lovit!

Moje statistiky ZDE


#52 MarHan

MarHan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 371 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2013 - 20:55

Nepouzivam, klidne zrusit:-)
  • 0
Garmin Oregon 650, Samsung Galaxy S + Locus + GSAK

#53 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2013 - 22:44

Shashlick napsal/a:
Už jsem na to přišel, jenom jsem ten plugin měl vložený před START, takže to nefungovalo.
Akorát to teď vypadá pěkně blbě, když mám tak málo nočních nálezů, ale ještě něco zkusím.

Můžeš zkusit zobrazit koláčovým grafem: http://geoget.ararat...tatistiky-triky
  • 0

#54 Shashlick

Shashlick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 513 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2013 - 14:36

Tak a teď už mi haprují jen ty barvy:-/ Snažím se je tam někam nastrkat na tvrdo, ale nedaří se.
  • 0

Jde se lovit!

Moje statistiky ZDE


#55 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2013 - 14:42

tohle téma se netýká barev koláčového grafu!
  • 0

#56 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 20 červenec 2013 - 18:49

Používal jsem, nacpal jsem to do všech listingů, co jsem dělal, ale pak se zde hodně diskutovalo o relevanci dat, tak jsem odkazy s hodnocením keše zase z listingů postupně smazal... S koncem této vychytávky nemám problém :) Ani GCvote už nepoužívám. FP mi přijdou vypovídajcí nejvíc.
  • 0

#57 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2013 - 16:58

Já se sem dostal proto, že jsem teď zkoušel dva ze GM skriptů využívajících toto hodnocení a ani jeden nejel. Tak se jdu podívat do fóra, jestli se to tu neřeší a ono řeší. :) Klidně to můžeš ukončit, také používám GCVote, u kterého jsem si časem ověřil, že hodnocení sedí často i při malém počtu hodnocení. A mnoha lidem stačí FP, což je takové pseudo-hodnocení, ale stačí.
  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka