Přejít na obsah


Fotka

Challenge - 360 degrees of the Czech Republic


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
55 odpovědí na toto téma

#41 Terka.123

Terka.123

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2013 - 18:39

Tak jsem si s tím chytrým prográmkem chvíli hrála a jsem nadšená. Jsme z Jižní Moravy a  máme zatím jen čtvrtinu (asi se o prázdninách budeme muset rozjet lovit taky  někam západněji :) ). Ale třeba ve stupni 123-124 mi to hodilo 250 odlovených keší :P


  • 0

#42 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 969 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2014 - 16:52

Tak jsem cely postup prepracoval, potunil a ejhle.... http://www.geocachin...czech-republic/


  • 0

#43 Netorack

Netorack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 340 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2014 - 20:54

Tak já osobně jsem tomu postu přestal rozumět někde ve třetí větě ;) , ale samozřejmě cokoliv, co někdo udělá pro ostatní, zasluhuje ocenit. Takže přeju, ať to chodí, a ať to pomůže co nejvíce lidem.


  • 0

Kam jsi zase strkal ruce?


#44 Irenda

Irenda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2014 - 16:11

Mě to taky přijde jako super nápad!! I když pro mě v současné době neodlovitelné, ale to nevadí.

Zajímalo by mě, kdyby ten střed byl v centru Prahy, jestli bych všechny výseče měla zaplněné nebo ne.

Nevíte jestli by se to nedalo nějak zjistit? díky


  • 0

#45 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2014 - 18:42

Zjistit to jde. Stator (plugin do GeoGetu) ma jeden modul, ktery toto pocita z domacich souradnic, takze staci jen zadat prislusne souradnice jako HC.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#46 P€T@

P€T@

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2014 - 19:24

Nápad je to dobrý, jen se mi zdá kravina, že to zakládá někdo, kdo to sám nemá splněno. Lepší by to bylo 360 od HC. Takhle kdo bydlí na kraji republiky tak to má značně složitější. A naopak, kdo bydlí v Cihošti, tak to má lehčí.


  • -3

Samsung Galaxy Core LTE + Garmin Etrex 30


#47 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2014 - 20:09

Nápad je to dobrý, jen se mi zdá kravina, že to zakládá někdo, kdo to sám nemá splněno. Lepší by to bylo 360 od HC. Takhle kdo bydlí na kraji republiky tak to má značně složitější. A naopak, kdo bydlí v Cihošti, tak to má lehčí.

 

Kdo bydlí na konci několikadenní multiny, je pak ušetřený cesty zpět pro auto.


  • 1

#48 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2014 - 20:11

Jinak mám 222 výsečí. Chybí mi komplet jih od Číhoště, taky to mám poněkud z ruky. I když východní směr mám zelený, přestože bydlím směrem na západ :-)


  • 0

#49 honza.h

honza.h

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 557 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2014 - 20:11

Zjistit to jde. Stator (plugin do GeoGetu) ma jeden modul, ktery toto pocita z domacich souradnic, takze staci jen zadat prislusne souradnice jako HC.

 

A jde s tím nějak dál pracovat? Např. zjistit, který sektory chybí nebo vyhledat konkrétní keše v chybějících sektorech...


  • 0

#50 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2014 - 20:39

A jde s tím nějak dál pracovat? Např. zjistit, který sektory chybí nebo vyhledat konkrétní keše v chybějících sektorech...

 

Modul Statoru dělá graf vylovených sektorů. Je to statistika nálezů. S kešema v chybějících sektorech si musíš pomoct jinak, třeba přes Project-GC...


  • 0

#51 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2014 - 20:59

Otazka, na kterou jsem odpovidal, se tykala poctu "zaplnenych vyseci". Zjisteni kesi v prazdnych vysecich je jina uloha, tu statistika tezko muze resit.

 

Tarmara tu zverejnil kdysi nejaky SELECT, tim by se mozna neco udelat dalo. Ale nezkoumal jsem to.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#52 Netorack

Netorack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 340 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2014 - 21:40

Nápad je to dobrý, jen se mi zdá kravina, že to zakládá někdo, kdo to sám nemá splněno. Lepší by to bylo 360 od HC. Takhle kdo bydlí na kraji republiky tak to má značně složitější. A naopak, kdo bydlí v Cihošti, tak to má lehčí.

 

Samozřejmě; stejně jako má ten kdo bydlí na kraji republiky složitější vybarvit všechny kraje a okresy. Ale nebudeme je kvůli němu přesunovat, že ne?

 

S tím středem v HC: Základním požadavkem na tu challenge je, aby byla splnitelná. I se středem v Číhošti je v některých kratších paprscích třeba jen 7-8 keší; před publikací jsme to kontrolovali, a kdyby tam nebylo nic, nešlo by challenge spustit. Se středem třeba někde u Plzně by mohlo dojít k tomu, že v mnoha výsečích prostě nebude co lovit a výzva by nebyla splnitelná.

 

A splněno zatím opravdu nemám; beru to jako výzvu stejnou jako mají ostatní. Od publikace jsem se zlepšil z 264 na 319 výsečí.


  • 1

Kam jsi zase strkal ruce?


#53 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 620 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2014 - 22:24

Nápad je to dobrý, jen se mi zdá kravina, že to zakládá někdo, kdo to sám nemá splněno. Lepší by to bylo 360 od HC. Takhle kdo bydlí na kraji republiky tak to má značně složitější. A naopak, kdo bydlí v Cihošti, tak to má lehčí.

A víš co, taky máme trošku složitější plnění DeLorme challengí (http://www.cacheoped...Lorme_Challenge) a přesto jsou publikovány. 


  • 0
:)

#54 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2014 - 8:36

Mně se líbí, i když splněno mám zatím čistě náhodně jen 80 výsečí - se mi zdá, že jsem na ni narazila i přes Project - gc, když jsem zkoumala, co tam všechno je. Samozřejmě, že kdybych vzala jako střed své souřadnice, počet vyplněných stoupne, ale takhle postavená není, čili to neplatí. ;) Mám nějak pustý východ a sever, snad něco přes léto vyplním. I na jihovýchodě je samá červená, tak mám motivaci pro naplánování nějaké soboty, i když je mi jasné, že tohle svým tempem budu mít na hooodně dlouho. Nevadí, líbí se mi, hned bych ji dala bod. :)


  • 0

#55 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 969 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2014 - 9:20

jj kdysi jsem splodil http://www.geocachin...zech-republic/  - - jde tam zmenit i vychozi bod odkud se sektory pocitaji - jsou to sloupce X_BASE a Y_BASE - v blogu je tam hodnota pro Cihostskou challenge, ale pokud tyhle dva sloupecky nahradite hodnotama pro HC, tak to bude pocitat co chcete...bacha, v dotazu jsou uvedeny na dvou mistech.


Tento příspěvek byl upraven od tarmara: 03 květen 2014 - 9:22

  • 0

#56 froggiewalker

froggiewalker

    追跡可能: 0TKR13

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2014 - 18:36

Nemáte prosím někdo v datech polygony výsečí? Jakýkoliv formát, nejlépe KMZ, ale z jiného si případně převedu.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama