Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#21 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2013 - 16:41

S tim nemam problem. Ale to napominani neni az tak zbytecna zbran - kdyz to nejakej tragikomik prezene, tak dostane ban rovnou od systemu a pak se nejakou dobu nemusim namahat cokoliv delat :D Navic jim to napomenuti obcas trochu pochrouma ego ;)

 

PS: K presunu doslo u pred chvili, bohuzel ale nemuzu zmenit poradi prispevku...


  • 0

#22 Zememeric_K

Zememeric_K

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2013 - 17:11

Tak nevím, jestli jsem ve správném vlákně, ale slyšel jsem o skupině kamarádů podnikatelů, kteří založili svoji vlastní recesistickou tradici: každý rok se vydali na dlouhou těžkou horskou tůru v oblecích, polobotkách a s diplomatkami v ruce. A těžce si užívali šoky u náhodných turistů. A kdybych v lese potkal zdravotní sestřičku, tak mě to ani neudiví.


  • 4

#23 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2013 - 17:21

Petulinko, pěkně prosím, nešlo by to ještě přeházet tak, aby první byl původní úvod od Ládi a bylo to jeho vlákno? Byl to jeho nápad, mě jen vyzval, abych něco pro začátek připsala, nechci si přisvojovat jeho zásluhy, navíc si myslím, že kdo ho uvidí jako zakladatele vlákna, bude mít snahu chovat se tu díky jeho autoritě podle jeho přání - když zůstane jako zakladatel profláknutá recesistka, mohlo by se to opět brzo zvrhnout. ;)  Předem díky.

Původně tu měl být i příspěvek od Jacky, snad se brzo přidá.


  • 0

#24 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2013 - 17:22

Ja bych rada, ale bohuzel nemuzu :( Proste to zprehazet nejde. Proto jsem ten tvuj prispevek zeditovala a hodila tam ten cervenej text.


  • 0

#25 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2013 - 17:37

Prosila bych!

 

Zároveň navrhuju, aby sem admini bez dalšího přesouvali všechny OT srandičky, které se rozvinou do delšho škádlení v jiných vláknech jako vedlejší produkt závážných a důležitých témat. Někteří nezodpovědní a lehkomyslní zlobiči (stále jedni a titíž!) bez smyslu pro vážnost a tragiku života jimi totiž neustále kontaminují jiná vlákna a pro adminy to takto bude jednodušší než je v jednom kuse napomínat. (Sisyfos hadr)

Zásadně nesouhlasím ! Vycházíme-li z premisy, že je geokešing zábava, pak by tady smrtelně vážná témata vůbec neměla být. A pokud se to do smrtelně vážné  roviny zvrhne, pak by nemělo být bráněno iniciativě to téma zase odlehčit

 

Tak nevím, jestli jsem ve správném vlákně, ale slyšel jsem o skupině kamarádů podnikatelů, kteří založili svoji vlastní recesistickou tradici: každý rok se vydali na dlouhou těžkou horskou tůru v oblecích, polobotkách a s diplomatkami v ruce. A těžce si užívali šoky u náhodných turistů. A kdybych v lese potkal zdravotní sestřičku, tak mě to ani neudiví.

Určitě to sem patří, vždyť kačeři se určitě leckdy při snaze být nenápadní chovají navenek potrhle - a ani se o pobavení okolí nemusí snažit.

 

Jinak se obávám, že díky tomuhle vláknu se rychle stanu kačerem teoretikem, zvlášť když krátké dny se hodí maximálně tak k paběrkování. Nešlo by speciálně tohle vlákno vyjmout z počítání příspěvků ? Nenuťte mě k absolvování šíleností typu JTJPT jenom proto, aby se na mne kačeří komunita nedívala skrz prsty :D !


  • 3

#26 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2013 - 18:18

Potom, co jsem se od Dany před pár měsíci dozvěděl, co to vlastně čte za tlustou knížku, jsem se taky až zalekl těch 50-ti odstínů... Ještě, že je to růžová ;-).

 

 

Tak nevím, jestli jsem ve správném vlákně, ale slyšel jsem o skupině kamarádů podnikatelů, kteří založili svoji vlastní recesistickou tradici: každý rok se vydali na dlouhou těžkou horskou tůru v oblecích, polobotkách a s diplomatkami v ruce. A těžce si užívali šoky u náhodných turistů. A kdybych v lese potkal zdravotní sestřičku, tak mě to ani neudiví.

 

No, já znám pár roverů, co se zase vydali na víc jak 10-ti km výstup na Ivančenu a Lysou horu pěšky a BOSI!

Jo, a abyste neříkali, že jsem hodně mimo, když tu mluvím o skautech, skautském výstupu na Ivančenu a hecu starších roverů - potkal jsem je při odlovu kešky v houštině plné trní! :-)


  • 0

#27 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2013 - 18:44

Tak nevím, jestli jsem ve správném vlákně, ale slyšel jsem o skupině kamarádů podnikatelů, kteří založili svoji vlastní recesistickou tradici: každý rok se vydali na dlouhou těžkou horskou tůru v oblecích, polobotkách a s diplomatkami v ruce. A těžce si užívali šoky u náhodných turistů. A kdybych v lese potkal zdravotní sestřičku, tak mě to ani neudiví.

   Tak Geokopr (dálkový nonstop pěší pochod) šel poprvé jeden člověk v polobotkách a sáčku. Nebo tento log http://www.geocachin...b2-e9fd7a7eaa1e

   To už zcela pomíjím ne-geocachingové zážitky - jeptiška v hábitu na hřebeni Západních Tater (Červené vrchy, regulérní celodenní pěší túra), skupina dětí jdoucích boso hřeben Sokolica - Trzy Korony v Pieninách (místy skály, kamenitá cesta, vápenec)...


Tento příspěvek byl upraven od hanska: 12 prosinec 2013 - 19:15

  • 0

#28 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2013 - 22:43

Člověk si jde Brnem, loví si kešky a najednou ho takhle zastaví nějaké individuum s dotazem, jestli prý nemám nějaké drobné. Výraz ve tváři signalizoval neodbytnost, ale když jsem mu řekl větu, že jsem ze SSSR a česky nerozumím, poněkud vyděšeně pokračoval ve své cestě. :D

Ono to vůbec v Brně bylo takové vesele kešovací odpoledne. Když jsem dobyl Špilberk a otevřel kešku s rozkouskovaným logbookem, v duchu jsem si řekl: ,,Teď fouknout, mám ty papírky po celé stráni"...hned vzápětí silně fouklo a...a já mohl začít se sběrem a kompletací logbooku po celé stráňce...

U kostela sv. Jakuba si mě pro žměnu vyhlídla jedna důchodkyně a svýma dvacítkama dioptriema se jala sledování nepřítele. Nu což, tak jsem ji začal pozorovat také. Asi se lekla (měl jsem docela nevraživý pohled) a já mohl "v klidu" odlovit keš.

Celý odlov však korunoval jeden děda. Abych však nepředbíhal, v Brně jsem stihnul i nějaké multiny, a když jsem šel pro finálku jedné z nich, musel jsem předstírat vykonávání potřeby (hlavně nenápadně!). Zaloguji, uklidím na místo, otáčím se a v ten moment se ke mě řítí nějaký děda. Už jsem si živě představoval, jak mě jde zmlátit holí, že ničím zeď, ale...doběhnul do rohu u keše a zřejmě na poslední chvíli šel onu potřebu vykonat doopravdy. :o :D


  • 1

#29 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2013 - 23:24

Zásadně nesouhlasím ! Vycházíme-li z premisy, že je geokešing zábava, pak by tady smrtelně vážná témata vůbec neměla být. A pokud se to do smrtelně vážné  roviny zvrhne, pak by nemělo být bráněno iniciativě to téma zase odlehčit

Určitě to sem patří, vždyť kačeři se určitě leckdy při snaze být nenápadní chovají navenek potrhle - a ani se o pobavení okolí nemusí snažit.

Tady zas někdo nepochopil recesi :D. Kdo myslíš, že jsou jedni a titíž zlobiči? :D


  • 0

#30 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2013 - 23:36

 

   To už zcela pomíjím ne-geocachingové zážitky - jeptiška v hábitu na hřebeni Západních Tater (Červené vrchy, regulérní celodenní pěší túra)...

No a v čem by jako podle tebe měla chodit jiném než ve svém běžném pracovním či outdoorovém oblečení? Snad v plavkách? :D

 

A jsme zas zpátky u tý geomódy :D!


  • 3

#31 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2013 - 23:57

Jo, jo, já bych byl taky opatrnej - řádový sestry, to jsou vostrý holky, který jen tak něco nerozhází - natož nějaký náklaďáky ze SRN  :) (to k těm Západním Tatrám)


Tento příspěvek byl upraven od dan-sam: 12 prosinec 2013 - 23:57

  • 0

#32 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2013 - 8:10

Tady zas někdo nepochopil recesi :D. Kdo myslíš, že jsou jedni a titíž zlobiči? :D

Zlobiče celkem poznávám, koneckonců taky si občas docela rád rýpnu. Ale tady to vypadalo na vážně míněný nápad :)


  • 0

#33 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2013 - 9:45

No a v čem by jako podle tebe měla chodit jiném než ve svém běžném pracovním či outdoorovém oblečení? Snad v plavkách? :D

 

Chápu, na víru je třeba obracet i zvířenu - kamzíky, sviště, snad i ty rysy, vlky a medvědy:). 


  • 0

#34 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2013 - 10:00

No a v čem by jako podle tebe měla chodit jiném než ve svém běžném pracovním či outdoorovém oblečení? Snad v plavkách? :D

 

A jsme zas zpátky u tý geomódy :D!

Jezis ja bych tak rada byla u toho, kdyz se snazis vysvetlit, proc mas y krasny bily satecky zas... delany jak jetel a cos delala v tom kanale :D A pritom nevyzradit GC... :D


  • 0

#35 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2013 - 10:33

Jacku jsem viděla zatím jen na fotkách na stromě v modrých šatech, v bílém ještě ne, ale docela mě přivedla na myšlenku vyrazit příští léto někam na keše solidárně v dlouhé bílé sukni. :D  Letos nám setkání ve Vyšším Brodě nevyšlo, ale ráda bych ji poznala - jsme skoro stejný ročník. Jen mně by dcera a kačer, co spolu občas jezdíme na keše, stále sukně zkracovali, zatímco já vidím, že bych je měla začít prodlužovat. ;)  Fakt je, že po otevření hranic jsme kdysi kroutívali hlavou na Němkami, co přijížděly v sukních a spotovních botách, dneska už jsem taky došla k závěru, že je to na cestování pohodlnější než kalhoty a když někde cestou vybíhám na jednu osamělou keš, tak pokud se nezapomenu přezout, klidně si k sukni obuju trekovky.


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 13 prosinec 2013 - 10:34

  • 0

#36 geobublina

geobublina

    Bublina

  • Members
  • PipPipPip
  • 252 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2013 - 11:11

My zas máme fotku u jedný Earthky ve společenském oblečení (šaty, podpatky, oblek) samozřejmě jsme se vydrápali na tu blbou skálu, aby to mělo jo styl :-). Ale když už jsme tam kvůli tý svatbě zavítali, tak ji tam přece nenecháme, že jo... :-)

 

Jo a abych nezapomněla... tak Alkeho event Magikon Strašidelný les ožívá jsem šla tu bojovku v kozačkách na podpatku, protože prostě proto :D


Tento příspěvek byl upraven od Surikatí Team: 13 prosinec 2013 - 11:18

  • 3

#37 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2013 - 11:28

No, ono se da lovit kese i v jinejch obleckach :D Na fotce sice nejsem, ale stala jsem za mobilem, kterym jsem to fotila :) Potazmo muze clovek vypadat jak baba Jaga :D Ale krome jinyho se muzete nechat i sezrat stromem, o kterym si vas polomudlotata mysli, ze v nem ta keska proste JE! A kdyz ji tam nenajde, tak si hodi masli a stahne gate...


  • 0

#38 Guest_Varouch_*

Guest_Varouch_*
  • Guests

Publikováno 13 prosinec 2013 - 11:40

Měli jsme jednu cache, která se sem přesně hodí: http://coord.info/GC47K12


  • 1

#39 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2013 - 11:40

Jo damy a geocaching to mne vzdy prekvapi.

 

Sam se vzpominam na jednu prihodu z Jeseniku. Toulal jsem se tam pul dne aniz bych na nekoho narazil a kdyz jsem se dal do zobani boruvek, tak se najednou z niceho nic vynorila, zpoza kosodreviny, nadherna cernoska a naprosto perfektni cestinou mi rekla: "Dobry den" a za druhou kosodrevinou zmizela. Kdyby se tam objevil medved, tak to beru jako normalni, ale po tomto jsem zustal naprosto stajf. Ze bych mohl vytahnout fotak na to jsem prisel az za pul hodiny.  A zas jsem pul dne nikoho nepotkal. Co mela no sobe netusim, neb jsem to v tu chvili nebyl schopen pobrat.
P.S. tu cache jsem odlovil.

Druha prihoda byla ze Zdarskych lesu, tam jsem narazil na bandu jeptisek v habitech, na nohach bagancata a na zadech velke ruksaky. A zas jsem byl z toho stajf, ze jsem zapomel vytahnout fotak  a vyfotit si to. Myslim, ze kdyby v te chvili lovili large cache, tak tu cache neuvidim. Takze naprosto genialni maskovani do lesniho terenu.

No a Jacku bych docela rad nekdy potkal, neb jsem lovil jeji cache a nejak mi ani neprislo na mysl, ze bych hledal cache jinde nez byla. No a taky jsem odchazel od cache jako prase, jak to dela ona aby se neuspinila netusim.


  • 1

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#40 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2013 - 11:50

My zas máme fotku u jedný Earthky ve společenském oblečení (šaty, podpatky, oblek) samozřejmě jsme se vydrápali na tu blbou skálu, aby to mělo jo styl :-). Ale když už jsme tam kvůli tý svatbě zavítali, tak ji tam přece nenecháme, že jo... :-)

 

Jo a abych nezapomněla... tak Alkeho event Magikon Strašidelný les ožívá jsem šla tu bojovku v kozačkách na podpatku, protože prostě proto :D

 

Jo, taky už jsem focený s Danou ve svatebních šatech u kešky i s tím, jak se drápeme křovím :-)

 

I když na druhou stranu druhou kešku necelý metr od místa, kde jsme se fotili jsme nechali netknutou... Asi kvůli tomu, že byla moje a nevěsta ji měla dávno odlovenou ;-)


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama