Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#61 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 092 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2013 - 20:18

Však nadhazuju, chceme více neutrální název pro toto téma! :D

... Co třeba kačerskou barvu: "50 odstínů bahna"? ;) :D


  • 0

#62 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 620 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2013 - 20:46

My zas máme fotku u jedný Earthky ve společenském oblečení (šaty, podpatky, oblek) samozřejmě jsme se vydrápali na tu blbou skálu, aby to mělo jo styl :-). Ale když už jsme tam kvůli tý svatbě zavítali, tak ji tam přece nenecháme, že jo... :-)

 

Jo a abych nezapomněla... tak Alkeho event Magikon Strašidelný les ožívá jsem šla tu bojovku v kozačkách na podpatku, protože prostě proto :D

Tak já nevím, párkrát jsem ke keši šel v žabkách, chodím velmi často ke keším velice slušně oblečen, trekovky nevlastním (ano, pořídil jsem si v těžké dospělosti pevnější boty s nehladkou podrážkou), ale jinak většinu z keší lovím v botech s hladkou podrážkou a v pohodě.

A přítelkyně se mnou hlavně v létě chodila na keše téměř zásadně v krátké sukýnce a tílku, zvládala v tom lézti i po stromech a tak. NEpřijde mi to divný, kdysi jsem potkal na dalmatinech osaměle lovící slečnu v kraťáskách a o kousek dál pána v BMW páté řady.

Nevidím nějaký extrovní oblečení nějak zvláštně.


  • 0
:)

#63 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2013 - 0:56

Víte, jak si připadám blbě? Tady každej chodí na keše ve společenském a já vždy vyrazím jen v obyčejných kalhotách... :-( Mám pocit, že skončím s GC jednou provždy, protože mi tyhle zásady odívání na lov nikdo nevysvětlil a já teď vrhám špatné světlo na komunitu. Ne, fakt! Vždyť já si dovolil najít kešku v zablácených kalhotách... Jak jsem jen mohl znesvětit keš?! Stydím se. :-( Nepatřím mezi vás, mezi slušné kačery...
  • 0

#64 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2013 - 6:12

 

Tak ty kalhoty vyper, pošli mi je a já ti na ně vyšiju růžové kačenky!


  • 1

#65 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2013 - 8:23

... Co třeba kačerskou barvu: "50 odstínů bahna"? ;) :D


jsem pro :-D
  • 2

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#66 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2013 - 9:30

Coze :huh: Vy chodite na kese v zablacenejch kalhotach :o No to teda je vostuda. Co si lidi pomyslej. A co owner? To teda pro me odlov je vyznamna spolecenska udalost a podle toho se taky zaridim :) Stydte se B)

 

http://www.geocachin...6c-d9508d9b5e49

http://www.geocachin...06-6509dca50a83


  • 0

#67 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2013 - 9:43

My jednou vyrazili na odlov v plavkách a sandálech, koupali jsme se zrovna pod vodopádkem a GPS ukazoval že jsou to slabé tři kilometry...Tedy, k plavkám přibyl ještě sedák, protože od vodopádku vedla krátká ferratka :) První kiláček jsme si vykračovali po pěšince a jen protijdoucí turisti navlečení v goretexu na nás dost divně koukali. Pak se terén trošku začal zvedat, překonali jsme pár horských říček a nakonec dva menší ledovce ;) Prostě taková pohodová procházka pro kešku no.


  • 2

#68 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2013 - 10:08

Je toto dostatecne honosne? I kdyz to neni patrne, keska byla v krovi, tehdy teren 2.5. Na tech vysokych podpadkach po louce asi 200 metru ... co ja si cestou vyslechl...


  • 2

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#69 jardavera

jardavera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2013 - 10:15

Víte, jak si připadám blbě? Tady každej chodí na keše ve společenském a já vždy vyrazím jen v obyčejných kalhotách... :-( Mám pocit, že skončím s GC jednou provždy, protože mi tyhle zásady odívání na lov nikdo nevysvětlil a já teď vrhám špatné světlo na komunitu. Ne, fakt! Vždyť já si dovolil najít kešku v zablácených kalhotách... Jak jsem jen mohl znesvětit keš?! Stydím se. :-( Nepatřím mezi vás, mezi slušné kačery...

. . . také jsem se nedávno styděl - před zalehnutím ve FN v Ostravě jsem měl ještě chvíli čas, tak se šlo lovit do nedalekého Porubského lesa. Lov byl úspěšný, terén kapánek blátivý, takže k hospitalizaci jsem se dostavil v botách připomínajících velmi aktivního pracovníka zemědělského družstva . . .


  • 4

Co nevidím, nahmatám . . .


#70 Pnov

Pnov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 296 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2013 - 11:03


PS: o svačiny a obsah piknikového košíku se dělím, parťákům půjčuji u keší propisku se svým nickem, takže rtěnky zůstávají v kabele, jen doporučený hasák jsem do GC výbavy stále nedoplnila :D

Je moc milé, že jsi nenapsala, že ty zapůjčené signované propisky zásadně nevracím.

Úspěšně jsem si vyzkoušel logování padesátníkem.

Do výbavy v autě jsem nedávno přidal roztomilou sekerku Fiskars X5 a zavírací pilku. Plánuji si po pokoření nějaké šikovné stromové T5 opéct buřta na té parádní teleskopické vidličce.

Po té, co jsem Tě poznal, si už nepřipadám se čtyřmi páry bot a taškou náhradního oblečení divnej.


  • 0

P%C5%88ov.png


#71 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2013 - 11:10

Já taky přispěji svou troškou do mlýna B-): s naším 'souborem renesančních písní a tanců' jsme hráli v renesančních kostýmech na jednom zámečku. V pauze mezi dvěma koncerty jsem si s geokolegou, členem téhož souboru, odskočila na blízkou keš v bývalém parku... Keš jsme našli, naštěstí tam nebyla ani noha, protože odlov v renesančních šatech se těžko dá provést nenápadně, že?!

A k tomu všemu, když jsme se dírou ve zdi a křovím vyškrábali zpátky na frekventovanou silnici a navzájem jsme se oprašovali, to navíc k obveselení kamioňáků vypadalo, že jsme v tom křoví dělali něco úplně jiného :-D!
  • 3

#72 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2013 - 11:19

Chi, vsadím se, že ještě nikdo z vás nelovil keš v punčocháčích (pánové) nebo v obručové krinolíně (dámy) :-D!
  • 0

#73 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2013 - 11:23

Tak ty kalhoty vyper, pošli mi je a já ti na ně vyšiju růžové kačenky!

Lákavá nabídka Jacko, ale černé kalhoty s růžovýma kačenkama? No, nevím, nevím...
 
 

Coze :huh: Vy chodite na kese v zablacenejch kalhotach :o No to teda je vostuda. Co si lidi pomyslej. A co owner? To teda pro me odlov je vyznamna spolecenska udalost a podle toho se taky zaridim :) Stydte se B)

Já se také stydím! A hodně! :( :unsure:

 
 

... Co třeba kačerskou barvu: "50 odstínů bahna"? ;) :D

Jsem také pro! :D
 
 

Chi, vsadím se, že ještě nikdo z vás nelovil keš v punčocháčích (pánové) nebo v obručové krinolíně (dámy) :-D!

Zatím jsem takové štěstí ještě neměl, vždy mám na sobě krapet víc oblečení. :D


Tento příspěvek byl upraven od KulisekW: 14 prosinec 2013 - 11:25

  • 0

#74 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2013 - 11:25

My jednou vyrazili na odlov v plavkách a sandálech, koupali jsme se zrovna pod vodopádkem a GPS ukazoval že jsou to slabé tři kilometry...Tedy, k plavkám přibyl ještě sedák, protože od vodopádku vedla krátká ferratka :) První kiláček jsme si vykračovali po pěšince a jen protijdoucí turisti navlečení v goretexu na nás dost divně koukali. Pak se terén trošku začal zvedat, překonali jsme pár horských říček a nakonec dva menší ledovce ;) Prostě taková pohodová procházka pro kešku no.

 

:D Kde to bylo? Znám to tam? :)


  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#75 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2013 - 11:28

Chi, taky jsme toho měli na sobě víc, o trochu...
  • 0

#76 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2013 - 11:38

Je moc milé, že jsi nenapsala, že ty zapůjčené signované propisky zásadně nevracím.

Úspěšně jsem si vyzkoušel logování padesátníkem.

Do výbavy v autě jsem nedávno přidal roztomilou sekerku Fiskars X5 a zavírací pilku. Plánuji si po pokoření nějaké šikovné stromové T5 opéct buřta na té parádní teleskopické vidličce.

Po té, co jsem Tě poznal, si už nepřipadám se čtyřmi páry bot a taškou náhradního oblečení divnej.

 

Nápad s pokořením T5 pomocí sekerky je velmi, velmi - už jsem to říkal, že je velmi? - lákavý :) Dobrej nápad. Jen doporučuji neopékat vuřt, neb je v něm smrkové piliní, pročež se nehodí než na podpalování. Vhodnější je kus flákoty s trempským kořením (sůl paprika pepř) - navrhuji naplánovat odlov ve shodě s honiboděním na přelomovou číslic a opéct rovnou to koťátko.

 

Dej pozor na sekerku FISKARS, mají takový podivný vnitřně vpuklý tvar a vyskakujou ze špalku. Já tradicionalista odkojen českými sekeromlaty na jedné akci štípal dříví pod koťátka (z Kauflandu) a jak jsem Fiskarse neznaje zvedl dříví nad špalek na Fiskarsu uvíznuté a udeřil silou plnou, špalek z Fiskarsových vdutých bočnic vyskočil a já tnul, leč nikoli ve špalek, leč v lýtko své. Cvaklo to o kost vápenatou a já mávaje na okolostojící ve mne věřící mudlo-paďoury jen mávnul, žeť to ničehož, načež jsem proseklé po třech dnech mimo pomyšlení vzduté a zčernalé okotničení své tři týdny pod odborným dohledem léčil. Tfuj.


  • 2

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#77 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2013 - 11:41

:D Kde to bylo? Znám to tam? :)

GC1BCC3, nalezenou ji koukám máš ;) Vyráželi jsme od Cascate di Fanes


  • 0

#78 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2013 - 11:55

Mno, oblečení a náhradní oblečení je veselá kapitola - někdy se opravdu hodí právě v souvislosti s bahýnkem ( už jsem někde myslím dřív přiznala jedinou svou lehkou nehodu za rok a půl - viz. log u keše GC28N5C někdy koncem července ). Jen mám obavy, že přejmenováním vlákna na 50 odstínů bahna, i když název je to kouzelný, by se nám trochu zúžilo téma. ;)

Traničce jsem samozřejmě ochotná s vysvětlením situace kolem bot pomoci, stačí, když se někde potkáme a manžel rychle pochopí, co má doma za poklad a skoro bych se vsadila, že jí rád 1-2 nové boty pomůže vybrat. :)

Pro Pňova: ona konkrétní propiska s nickem už cestuje na Domažlicku, měnili jsme při eventu na Radyni. A mám další, jednu v jiné barvě - neboj, budeš mít při případné další výpravě čím logovat. ;)  Jinak tužka na linky a rtěnka v kabele to jistí, poučila jsem se ve vlákně o móresech nejmenovaného kačera!  Fiskars schvaluji, také od nich něco máme - jen prosím nezlobit zmínkami o opékání :wub: , jen jak to čtu, už mám na něco připraveného na ohýnku chuť.

Pete, skoro bych měla obavy, jestli se kolega se sekerkou nechystá na některou tvou T5 - máte to k sobě poměrně blízko - že bys ho mohl zaškolit zároveň v lezení a správném zacházení s novou výbavou. Kdyby bylo nějako dobré masíčko....


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 14 prosinec 2013 - 12:04

  • 0

#79 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2013 - 12:00

Já taky přispěji svou troškou do mlýna B-): s naším 'souborem renesančních písní a tanců' jsme hráli v renesančních kostýmech na jednom zámečku. V pauze mezi dvěma koncerty jsem si s geokolegou, členem téhož souboru, odskočila na blízkou keš v bývalém parku... Keš jsme našli, naštěstí tam nebyla ani noha, protože odlov v renesančních šatech se těžko dá provést nenápadně, že?!

A k tomu všemu, když jsme se dírou ve zdi a křovím vyškrábali zpátky na frekventovanou silnici a navzájem jsme se oprašovali, to navíc k obveselení kamioňáků vypadalo, že jsme v tom křoví dělali něco úplně jiného :-D!

 

Taky jsem něco zažil s šatem nepřístojným :)

Táhnul jsem kolem Malše z nějakého eventu, a páč ten nějaký event bylo Chemikovo MDŽ kytkodání, byl jsem v kravatě a kvádru. Bohužel event se protáhl do pozdní tmy... domů to mám dvacet kiláků a tak poeventí noci, řízení kočáru neschopen, trávím pod starou dekou v kanclu na koberci pod umejvadlem (jinde není na mý rozměry dostatek místa). A směrem od Gerbery do školy to mám kolem vody a tehdy mi chyběly odlovit ještě tři mostovky, neb já ve městě moc nelovím, tak je vždy kam šáhnout. První Modrej moc dobrý, tam nebylo tak vidět ani kam moc do špíny lízt, navíc tam keška opět jednou nebyla, tak kravaťácký DNF. V lakýrkách jsem docapal k Armaďáku a tam je keška pod mostem, musíš přeskočit zábradlí, spustit se pod most šikmo nad vodou asi o dva metry na takovej ten obrubník půlmetrovej pod mostovku. V Armaďáku probíhaly nějaký taneční a na schodech furt postávali nějací mladící na útěku před tanečnicemi. Vyčíhl jsem vhodnou chvilku, nebyl čas na váhání, skok přes zábradlí a rychle do tmavých hlubin. Baterku mezi dva prsty, no trochu jsem se potácel, ten event stál za to. Keš jsem našel až po chvíli, byla rafinovaně vymagnetovaná až na dosah nad vodu... teď JI JEN NEPUSTIT. zNÁTE TO, OBZOR SE VÁM ZÚŽÍ NA PÁR CENTIMETRŮ A KAŽDEJ POHYB JE DLOUUUHEEEJ. (miluju CapsLOck). A ve chvíli, kdy jsem vyměnil CWG a kešku cvakal zpátky, mimo dohled rozbujelé omladiny, mi nad hlavou pomalounku dojelo a zastavilo policejtský vozítko. Příslušníkové vystoupili, zabouchli dvířka a opřeli se o zábradlí mostu nad mojí hlavou. Skrze trámy dřevěné mostovky prosvítaly parkovačky služební Fábie. Rozdovádění tanečníci si z nich chvíli dělali prču (z příslušníků, nikoli světel). Já hrál štronzo s rukou na traverzách, hluboce vykloněn nad řeku. V tu chvíli pode mnou cosi zamířilo do kanálové výpustě na úrovni hladiny, a vůbec to nebylo malý, i kdyby to kundatra byla, musela by sem doplout od Temelína - metr hadr míra. Hledal jsem pak v denním tisku, zdali neutekl někomu ve městě korkodýl. No nic, policajti stáli, mládež hulákala, já se klepal, něco vyplavalo zase z kanálový výpustě a kolem vyzděný kamenný náplavky zamířilo někam skrze město směrem ke vzdáleným modrým horách, já dostával křeč do všech svalů, o kterých mi zatím jen vyprávěli, a policajti si zapalovali druhý cigáro.

Tvrdnul jsem tam třicet čísel pod jejich podrážkama dobře půl hodiny.

Pak taneční skončily, všechno to vypadlo, poliši hodili vajgly do Malše a po chvíli jsem i já vylez, nahoru to bylo rozhodně T4,5 - v tom stavu možná T7. Než jsem došel o tři rohy dál, a jak už jsem byl v tom, vlez jsem pod poslední můstek přes Mlýnskou stoku a baterky nemaje, nenašel pomocníčka z kusu betonu a prostě do tý vody vlez rovnou, kolem kotníků a lejtek mi plynuly kry, tučňáci a umrlí milenci, druhá ze tří mostovek, to jde, a za chvíli jsem byl pod umejvadlem a uzemňoval se ke koberci levou rukou.

Gatě a lakýrky jsem usušil a vypucoval, nechytli mne, a tak jsem mohl, zvěděv, že jedna z těch tanečnic je kačerkou, sledovat o měsíc později, jak se totéž dá udělat ve šteklích a plesovkách :D

 

PS: docela by mne zajímalo, za co kdo v keši u Armaďáku vyměnil tu mojí baterku ^_^  Vracet jsem se pro ni fakt nevracel.


Tento příspěvek byl upraven od Citecka: 14 prosinec 2013 - 12:23

  • 8

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#80 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2013 - 12:03

Mno, oblečení a náhradní oblečení je veselá kapitola - někdy se opravdu hodí právě v souvislosti s bahýnkem ( už jsem někde myslím dřív přiznala jedinou svou lehkou nehodu za rok a půl - viz. log u keše GC28N5C někdy koncem července ).

Pískovna na Blatech :D opravdu povedený odlov! :D


  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka