Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#81 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2013 - 12:05

GC1BCC3, nalezenou ji koukám máš ;) Vyráželi jsme od Cascate di Fanes

 

Jo tadle :D V Dolomitech. Tam moc nejsem (je to daleko...). Ale tady jsou krásný místa nahoře, na Toffani Primo Sekundo i ...  jak se řekne "třetí"? V týhle oblasti když bys chtěl, neslezeš z ferraty tři dny. Ale nejhezčí jsou tématický keše o válkách, ty tam jsou opravdu pěkně udělaný.

Na tomhle vejletu jsme opět chytli neskutečně pitomý počasí a museli ze špiček utéct. Tuhle kešku jsme lovili cestou zpátky.

Je tam ale opravdu kráááásněěě....


  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#82 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2013 - 12:33

Pete, skoro bych měla obavy, jestli se kolega se sekerkou nechystá na některou tvou T5 - máte to k sobě poměrně blízko - že bys ho mohl zaškolit zároveň v lezení a správném zacházení s novou výbavou. Kdyby bylo nějako dobré masíčko....

 

Ani nevím, mám já vůbec nějakou stromovku publikovanou pod svým profilem? Na pár jsem "spolupracoval", ale je nějaká echt moje? Myslim skutečná, ne něco jako Ptáček nebo Kapr. Heršoft, už v tom mám bor... veřejný dům. :D

 

PS: k tomu masíčku - ještě si zkontroluju časový kolize s Brumlíkovinama, ale plánuju zimní toulevent po Slepicích a tam bude jedna z epizod soutěž v kuchtění na vohýnku... můžeš trénovat nejlepší skladbu koření :) Únor?

 

PPS: letos se na Silvestra budem toulat s Čitou - představ si, sama s tím přišla - po Brdech. Nepotkáme se tam někde?


Tento příspěvek byl upraven od Citecka: 14 prosinec 2013 - 12:46

  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#83 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2013 - 13:14

Když máte ručník, můžete jít i na T4 v saku.

08d76345-852d-4129-afda-d314ecc9754a.jpg


  • 3

#84 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2013 - 13:20

Proč já to mám do Novohradek tak daleko, na kuchtění bych skoro měla chuť přijet - uvidíme podle situace. Navíc mě lákají Hrusjiny keše, četla jsem některé listingy a promýšlela cestu někdy na přelomu jara a léta. ( na Kapra jsem se také ještě nedostala, jen jsem pomohla u nás v lese zatoulanému TB žabákovi v návratu na sérii )

Brdy přejícně závidím, sama žádné plány na konec roku nemám - na Radyni minulou neděli byl Alf Gang a ptala jsem se na Studený vrch, jestli nebude II. Moc se mi tam i přes nepříznivé počasí líbilo, na výpravu s Čitou ráda vzpomínám. Doporučuji návštěvu bývalého skladu jaderné munice v Brdech, byli jsme tam někdy v srpnu - jen je třeba se objednat přes mail a možná přes zimu prohlídky nebudou. 

 

Pánům jako je dr.Vota nebo Modrák ( o kterých jsem si vždycky myslela, že jsou stále ve sportovním připraveni vyrazit do terénu ;) ) bych vyfiknutým ve společenském zcela určitě u keší zdvořile vykala - koukám, že moje hadí lodičky a kožený kabát při lezení po balvanech v lomu jsou čajíček  ( to je tak, když si myslíte, že s návštěvou z daleka půjdete na kafčo, aby si po cestě odpočinula a ona chce do lomu, který si našla na fotkách ve vašem profilu - pak se divte, že v mém autě se kromě bot vyskytuje i několik ramínek s velice různorodým oblečením - závidím chameleonům, ti to mají jednodušší )


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 14 prosinec 2013 - 13:34

  • 1

#85 Pnov

Pnov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 296 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2013 - 13:43


Pete, skoro bych měla obavy, jestli se kolega se sekerkou nechystá na některou tvou T5 - máte to k sobě poměrně blízko - že bys ho mohl zaškolit zároveň v lezení a správném zacházení s novou výbavou. Kdyby bylo nějako dobré masíčko....

To, co umí Pet se sekerou, zvládnu taky. Můžu vám ukázat stehy, co mám na hlavě.


  • 0

P%C5%88ov.png


#86 Pnov

Pnov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 296 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2013 - 13:48

Ani nevím, mám já vůbec nějakou stromovku publikovanou pod svým profilem? Na pár jsem "spolupracoval", ale je nějaká echt moje? Myslim skutečná, ne něco jako Ptáček ...

 

(plus ještě napsal spoustu dalších věcí)

To mne mrzí, chtěl jsem se domluvit, jestli bys třeba nezměnil obtížnost na D5, přeci jen je ta sekera hodně malá a byl by to fakt vopruz. Ptáčka ne, ten strom je moc tlustej a dám to jinak.

Samo, že flákotu bych radši, ale:

a ) nevím jestli by to ta vidlička vydržela

b ) to by tam nalezlo lidí...


Tento příspěvek byl upraven od Pnov: 14 prosinec 2013 - 13:50

  • 0

P%C5%88ov.png


#87 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2013 - 13:53

To, co umí Pet se sekerou, zvládnu taky. Můžu vám ukázat stehy, co mám na hlavě.

 

Budem si ukazovat jizvy? :lol:

 

PS: jen aby... v Žihli, lomu kus zvodsPlzně, jsem si vyházel placku a následně i ženu (vlastní). Když podruhý zazvonilo žezlezo vo sebe, už mi další sekerky nechtěli ^_^  půjčovat...

 

PPS: Ptáček chce v zimě a se žebříčkem, popř. vyšším kamarádem. Lano je skoro zbytečný a sršáni v zimě spjej.


Tento příspěvek byl upraven od Citecka: 14 prosinec 2013 - 13:58

  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#88 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2013 - 13:55

Budem si ukazovat jizvy? :lol:

Počítají se jen ty z geocachingu, nebo i ty z cyklistiky a boje na nože?


  • 0

#89 Pnov

Pnov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 296 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2013 - 14:08

Budem si ukazovat jizvy? :lol:

 

PS: jen aby... v Žihli, lomu kus zvodsPlzně, jsem si vyházel placku a následně i ženu (vlastní). Když podruhý zazvonilo žezlezo vo sebe, už mi další sekerky nechtěli ^_^  půjčovat...

 

PPS: Ptáček chce v zimě a se žebříčkem, popř. vyšším kamarádem. Lano je skoro zbytečný a sršáni v zimě spjej.

Mám všechny, co zmínila Jacka, navíc z boje na dřevěné pletací jehlice, z motorky a dvojnásobného procházení skleněnými dveřmi.

PS:...a raději ti půjčili...?

PPS: nemám zatím jak tam ten žebřík dotáhnout, ale v merku to mám. Nebo zapojím Zvědavku se Solimovým žebříkem.


Tento příspěvek byl upraven od Pnov: 14 prosinec 2013 - 14:12

  • 1

P%C5%88ov.png


#90 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2013 - 14:15

Počítají se jen ty z geocachingu, nebo i ty z cyklistiky a boje na nože?

Ber vsechno. Ale predstava, jak v jeptisskym bojujes na noze, je celkem komicka :D

 

PS: Zacinam mit pocit, ze Jacka nejak nema co delat, a tak nahani prispevky, aby se mohla pocitat mezi nas, kacery teoretiky :D


  • 0

#91 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2013 - 14:31

Ber vsechno. Ale predstava, jak v jeptisskym bojujes na noze, je celkem komicka :D

 

PS: Zacinam mit pocit, ze Jacka nejak nema co delat, a tak nahani prispevky, aby se mohla pocitat mezi nas, kacery teoretiky :D

Těch 7 stehů na ruce, jak jsem se s kámošem na koleji prala ze srandy o nůž (zkouškové období, znáš to), mám ještě z doby před vstupem do kláštera. Naopak ty jizvy po operacích zlomeniny nohy mám z doby relativně nedávné. A doba po obědě je doba volna, v níž si můžu v klidu přečíst fórum, jinak obvykle co dělat mám :D!


  • 0

#92 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2013 - 14:59

Mě zase docela zaujala představa Jacky vyšívající růžové kachničky na Kulíškovy kalhoty :D  :D  :D , třeba na lem jedné z nohavic, že by nová móda? Pěkně by mu to s kulichem ladilo a určitě by byl objektem zvýšeného zájmu kačerek široko daleko. ;)

Osobně mám vyšitou ještěrku s nickem na černém triku - strojově z Blatné, ale ještě ani jednou jsem si ho na event nevzala.

 

Pro Pňova: Solimův žebřík je stále v autě a k dispozici, záleží na tom, jakou přichystáš na ohýnku svačinu? ;) Nebo bude jako bonus další noční keš nebo wigo? Hlavně nezapomenout termosky na oblíbený kávový mix. :)  Ale vážně, pokud budeš potřebovat Solimův žebřík a budeš mít cestu okolo, klidně ti ho půjčím.


  • 0

#93 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2013 - 16:07

Počítají se jen ty z geocachingu, nebo i ty z cyklistiky a boje na nože?

 

Co vás to v tom řádě učej? :blink:


  • 1

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#94 Pnov

Pnov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 296 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2013 - 17:01

Jestli on to nebude neřád!


  • 0

P%C5%88ov.png


#95 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 620 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2013 - 17:01

Těch 7 stehů na ruce, jak jsem se s kámošem na koleji prala ze srandy o nůž (zkouškové období, znáš to), mám ještě z doby před vstupem do kláštera. Naopak ty jizvy po operacích zlomeniny nohy mám z doby relativně nedávné. A doba po obědě je doba volna, v níž si můžu v klidu přečíst fórum, jinak obvykle co dělat mám :D!

Nedávno mě napadlo, zda je pro vstup do kláštera nutnou prerekvizitou víra v Boha (tj. i s tím spojené činnosti) či je pouze možnost vstoupit a věřit např. sám v sebe a chtít pomáhat. Jak to vlastně je?


  • 0
:)

#96 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2013 - 18:00

Nedávno mě napadlo, zda je pro vstup do kláštera nutnou prerekvizitou víra v Boha (tj. i s tím spojené činnosti) či je pouze možnost vstoupit a věřit např. sám v sebe a chtít pomáhat. Jak to vlastně je?

Samozřejmě je potřeba, aby člověk byl napřed normální praktikující křesťan, v případě katolických komunit katolík, a pak teprve pak je možný na tom stavět cokoliv dalšího. Proč by tam taky jinak dotyčnej lez, že jo? :D Jakejkoliv jinej důvod než fascinace Bohem samotným ti nestačí, aby tě v tom klášteře udržel. Na druhý straně je na názorných případech vidět, že Bůh si nevybírá ani ty nejsvatější, ani ty nejchytřejší, ale dokáže v tom klášteře udržet i neřáda :D když se mu zlíbí!


  • 0

#97 mirdis1

mirdis1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2013 - 18:37

http://www.csfd.cz/f...cim-cyprianovi/

ne vždy je úvodním důvodem jen víra :-) mmch je to hezký film. Znám bratry, vstoupivší z různých důvodů, zvláště pomáhacích (myslím salesiány) a mnoho z těch, kteří chtěli "jen" pomáhat nevydrželi...


  • 0
Jdu na sever.... a už jdu na jih

#98 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2013 - 18:46

Tak samozřejmě, že na začátku ty motivy můžou bejt různý a různě pomíchaný, ale to se právě během několikaletý zkušební doby většinou docela rychle ukáže. Ale to, aby člověk byl věřící a dlouhodobě praktikující křesťan (ne třeba jen pár měsíců po křtu), to je skutečně nutnou podmínkou (před vstupem se předkládá křestní list, potvrzení o biřmování a doporučení faráře, zpovědníka nebo někoho takovýho). A pro romantiky: Ještě jsem se nikdy nesetkala s někým, kdo do kláštera vstoupil z nešťastný lásky :D :D :D. Fakt že né!


  • 0

#99 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2013 - 19:52

Vidím, že se diskuse rozvíjí, ale dovolím si Vás rychle pozvat na rozhlasový přenos.

Dnes ve 20 hod. na Vltavě bude vysílán záznam opery G. Verdiho Ernani z r. 1982 z milánské La Scally. Obsazení vskutku špičkové - Plácido Domingo, Mirella Freni, Nikolaj Gjaurov, Renato Bruson, řídí Riccardo Muti. Vřele doporučuji!


Tento příspěvek byl upraven od ladislavappl: 14 prosinec 2013 - 20:25

  • 0
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#100 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2013 - 20:23

a to se tohle plkací téma musí jmenovat zrovna 50 odstínů georůžové? :-D

 

Předpokládám že se tu nebude plkat jen o podpatcích a módě, bude se tu řešit i pánské tlachání a říhání a tenhle název ve mě evokuje akorát holčičí srandokaps, kterej si mezi sebou holky půjčujou s ošoupanýma deskama :-D

 

Protože z toho tady za pomocí petulinky udělali slepičárnu :-D

Vaši kritiku plně chápu, ale měnit název ani zaměření tohoto vlákna nehodlám.

Ale nikdo nikomu nebrání založit vlákno  s názvem třeba

51 odstínů khaki

Příspěvky by tam mohly popisovat i zážitky poněkud drsnější, např. z vojny, skautingu, trampingu atd., kde se nosí barva khaki (50 odstínů by se týkalo odstínů barvy khaki a ten 51. by znamenal uniformu (přesněji polní stejnokroj) vzor 60. Je tu ale vůbec někdo, kdo ji pamatuje?

   Tak co, milý prazskychytraku, milí WitkoAWendy a další (nepochybuji, že vás je víc, kteří máte k našemu tématu výhrady), přijmete hozenou rukavici? Samozřejmě si zvolíte název i zaměření vlákna podle svého.

Můj první příspěvek do toho vlákna (pokud se naši kritici nezaleknou jeho založení) bude stručný: Hic Rhodus! Hic salta!
(Věta znamená "Zde je Rhodos, zde skákej." Citát byl údajně pronesen v situaci, kdy se kterýsi atlet chlubil, jak daleko doskočil na Rhodu. Je ho tedy možné přeložit jako "teď a tady ukaž co umíš".)

Tak mnoho zdaru!


  • 2
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama