Přejít na obsah


Fotka

Vraťte nám naši hru!!!

groundspeak pravidla premium reviewer schvalování

  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
134 odpovědí na toto téma

#121 sjirka79

sjirka79

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2014 - 6:49

argument číslo 1 je hloupost.
argument číslo 2 je ok - nema nic proti, jak bylo řečeno výše - stejna keš ve vice hràch může fungovat jako černá díra pro GC, TB atd.

A taky bych tak nehysterčil :-)

odpověď 1 je hloupost

odpověď 2 - takže uživatel GC.com nemůže stopit GC/TB? Zajímavá myšlenka... a proč se to tedy v praxi děje...

 

Mimochodem, nehysterčím...

To spíše někteří obránci GS nechtějí slyšet jiné argumenty.... možná je čas vytáhnout hlavu ze zadku Groundspeaku ;)


  • 0

#122 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2014 - 6:55

jenže zákaz propagace v listingu v pravidlech je. A týká se i propagace nekomerčních aktivit, jenže si musíš přečíst víc než jen nadpis toho pravidla o komerčních keších.

archivace keší publikovaných na více systémech kvůli aspektům, které hráči hrající jiné hry nemusí respektovat (trackovatelné předměty) a způsobovat tím problémy ostatním hráčům a vlastníkům trackovatelných předmětů by byla celkem logická.


  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#123 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 108 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2014 - 6:56

Ok, tak pokud vim, smazaly tak maximalně dva roboty, za další, nejprve musí dokazat, že ten alternativní učet je Tvuj a za třetí - furt je to jen HRA

zavěrem - argument 1 je stale hloupost :-)

a mimochodem, hysterčíš
  • 0

*


#124 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2014 - 6:57

odpověď 2 - takže uživatel GC.com nemůže stopit GC/TB? Zajímavá myšlenka... a proč se to tedy v praxi děje...

tak je rozdíl jestli někdo poruší pravidla hry kterou hraje nebo není těmi pravidly vůbec vázán a vůbec netuší že nějaké takové pravidlo vůbec je, protože hraje jinou hru.


  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#125 sjirka79

sjirka79

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2014 - 7:00

jenže zákaz propagace v listingu v pravidlech je. A týká se i propagace nekomerčních aktivit, jenže si musíš přečíst víc než jen nadpis toho pravidla o komerčních keších.

archivace keší publikovaných na více systémech kvůli aspektům, které hráči hrající jiné hry nemusí respektovat (trackovatelné předměty) a způsobovat tím problémy ostatním hráčům a vlastníkům trackovatelných předmětů by byla celkem logická.

Zareaguji podobně jako jsem tu mnohokrát četl (t.j. nechoď na GC.com, když se ti to nelíbí) - nikdo nikoho nenutí strkat jakékoliv trackovatelné předměty do keší... nebo si k nim přidělej vysvětlení

A když se ti nelíbí, že o ně můžeš přijít - ne kvůli jinému serveru, ale hlavně kvůli lidské povaze - tak to nedělej... nikdo tě nenutí

Nebo použij nekomerční Geokrety ...


  • -3

#126 sjirka79

sjirka79

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2014 - 7:02

tak je rozdíl jestli někdo poruší pravidla hry kterou hraje nebo není těmi pravidly vůbec vázán a vůbec netuší že nějaké takové pravidlo vůbec je, protože hraje jinou hru.

Doufám, že ti to pomůže, že to někdo vzal z neznalosti pravidel (a takoví jsou i na GC.com, stejně jako na open jsou lidé, co vědí o co jde) a ne ze zlé vůle...

Naivně jsem si myslel, že je to fuk, když je GC/TB fuč... asi ne :D :D :D


  • 0

#127 sjirka79

sjirka79

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2014 - 7:07

Ok, tak pokud vim, smazaly tak maximalně dva roboty, za další, nejprve musí dokazat, že ten alternativní učet je Tvuj a za třetí - furt je to jen HRA

zavěrem - argument 1 je stale hloupost :-)

a mimochodem, hysterčíš

Nepochopil jsi ... Mluvil jsem o tom, že když se tak rozhodnou - budeš stále říkat - je to jejich, ať si dělají, co chtějí?

Na zbylé blbosti nemíním reagovat.


  • 0

#128 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2014 - 7:08

Zareaguji podobně jako jsem tu mnohokrát četl (t.j. nechoď na GC.com, když se ti to nelíbí) - nikdo nikoho nenutí strkat jakékoliv trackovatelné předměty do keší... nebo si k nim přidělej vysvětlení

A když se ti nelíbí, že o ně můžeš přijít - ne kvůli jinému serveru, ale hlavně kvůli lidské povaze - tak to nedělej... nikdo tě nenutí

Nebo použij nekomerční Geokrety ...

aha, takže já jako hráč hry na geocaching.com hrající podle pravidel geocaching.com nemám právo používat všech možností hry na geocaching.com jenom proto, že nějaký hráč nemusí tušit, že nějaká krabička je nesmyslně registrována ve více hrách? To by si měl snad ujasnit owner, kterou hru vlastně hraje. A celkem pochybuju, že je na těch krabičkách upozornění, že se účastní více her a že jsou tam logbooky pro každou hru zvlášť. Spíš bych tipnul, že v každé jsou pouze pravidla a odkazy na geocaching.com.


  • 2

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#129 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2014 - 7:12

Doufám, že ti to pomůže, že to někdo vzal z neznalosti pravidel (a takoví jsou i na GC.com, stejně jako na open jsou lidé, co vědí o co jde) a ne ze zlé vůle...

Naivně jsem si myslel, že je to fuk, když je GC/TB fuč... asi ne :D :D :D

tak smířit se s excesem jednotlivce je něco jiného než tomu aktivně vytvářet podmínky.


  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#130 sjirka79

sjirka79

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2014 - 7:12

aha, takže já jako hráč hry na geocaching.com hrající podle pravidel geocaching.com nemám právo používat všech možností hry na geocaching.com jenom proto, že nějaký hráč nemusí tušit, že nějaká krabička je nesmyslně registrována ve více hrách? To by si měl snad ujasnit owner, kterou hru vlastně hraje. A celkem pochybuju, že je na těch krabičkách upozornění, že se účastní více her a že jsou tam logbooky pro každou hru zvlášť. Spíš bych tipnul, že v každé jsou pouze pravidla a odkazy na geocaching.com.

Myslel jsem, že si umíš přečíst, že i hráč z GC.com může vzít GC/TB z neznalosti/zlé vůle

Ale spíš to bude tím, že to nechceš slyšet a pořád meleš svoje

A proč by mělo být více logbooků - to je věc ownera - a je jeho volba, jestli chce mít jeden nebo deset - to toho nic není ostatním, ani GS


  • 0

#131 sjirka79

sjirka79

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2014 - 7:14

tak smířit se s excesem jednotlivce je něco jiného než tomu aktivně vytvářet podmínky.

Tak si na TB přidělej upozornění, že patří jen do PM krabek a máš po starostech

A pokud se ztratí, tak za to mohl PM - a můžeš si stěžovat jen na GC.com (nebo na lampárně)


  • -6

#132 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 005 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2014 - 7:15

To jsi špatně pochopil - já nepotřebuji politovat...

Zajímá mě názor ostatních...

No to ale podle mne znamena hlavne poslouchat ( číst ) nazory tech ostatnich a pak nad nimi taky popremyslet.

A ne po kazdem prispevku hned polemizovat, nesouhlasit a uprime od te treti strany uz spis trollovat.

Nic ve zlem......


  • 2

#133 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2014 - 7:19

 a pořád meleš svoje

hele ty kolovrátku, tímto s tebou moje diskuze skončila. Já se s tebou snažil komunikovat slušně přestože to je jak mluvit do dubu. Ještě jednou někomu napíšeš že pořád mele, nebo zopakuješ to co si už jednou napsal a letíš. Jestli tohle budeš ve vlákně komentovat, tak letíš.


  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#134 sjirka79

sjirka79

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2014 - 7:21

Jenže takove rozhodnutí je naprosto mimo jakoukoliv realitu.
Tady se děly mnohem horší věci ( falešne revirnicke učty, zaměrné ničení keší a mazání listingu atd.) a bany byly max na par mesicu.

GC je jen zabava, nezapomeň na to :-)

Když je to zábava, tak proč tady většině vadí, že bojuju proti přemíře pravidel?

A hodnotí se jen pravidla, na zábavnost a kvalitu keše se ohled nebere?

Trochu si protiřečíš ;)


  • -2

#135 sjirka79

sjirka79

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2014 - 7:26

hele ty kolovrátku, tímto s tebou moje diskuze skončila. Já se s tebou snažil komunikovat slušně přestože to je jak mluvit do dubu. Ještě jednou někomu napíšeš že pořád mele, nebo zopakuješ to co si už jednou napsal a letíš. Jestli tohle budeš ve vlákně komentovat, tak letíš.

Vidím, že tady vskutku existuje pluralita názorů... tak si prosím přečti i to, co kdo napsal mně a zareaguj na to laskavě stejně...

Nenapsal jsem ani nic vulgárního, ani urážlivého... prostě jsem si dovolil nesouhlasit...

Jinak oslovení "kolovrátku" je zhruba stejně urážlivé jako naspat o někom, že "pořád mele svoje"...

 

Myslím, že to tu pro mě ztratilo smysl - pokud i admin takto vyhrožuje...


  • 3





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:groundspeak, pravidla, premium, reviewer, schvalování

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama