Přejít na obsah


Fotka

Navigace TEASI


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
183 odpovědí na toto téma

#181 Pavel_J

Pavel_J

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2018 - 1:22

Teasi se zdá být sympatickou navigací. Škoda, že její použitelnost je značně omezena zvoleným druhem napájení. Móda vestavěných baterií dostala přednost před praktickými požadavky. Baterie z vyjimatelných AA článků jsou mnohem praktičtější. Umožňují totiž

a ) mít ssebou rezervní nabité baterie a vyměnit je v terénu

b ) nabíjet je stejnou nabéječkou jako fotoaparat a světlo na kole

c ) zvolit si typ článku, který odpovídá požadavkům (nabíjecí nebo primární - L91 dlouhodobě skladovatelné a použitelné v širokém rozmezí teplot

d ) dokoupit články téměř kdekoli

e ) sdílet články s jinými spotřebiči

f ) nabíjet články samostatně

 

Takže pokud chcete provést zásadní inovaci, přejděte na pájení z baterií AA článků a zákazníci se jen pohrnou.


Tento příspěvek byl upraven od Pavel_J: 03 březen 2018 - 1:23

  • 0

#182 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2018 - 12:56

První věcí je provést slibovanou aktualizaci firmwaru, aby bylo možno normálně nahrávat kešky, pq atd.... slibováno cca před 2 roky, což je už dost dlouhá doba


  • 0

#183 perna11

perna11

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2018 - 20:25

Mám dotaz na nový upgrade TAHUNA. A sice jedná se mi o to, že se aktualizace začne nahrávat a po nějaké době se vypíše, že není možno se napojit na internet a pak zase, že už je napojení pořádku  a že se stahuje aktualizace. Toto trvá nějakou dobu a pak se zase vypíše "A crash has been detected by Bug Trap" a další slova. Ať klepnu na  další možnost jako Submit Bug nebo More, tak se to zavře a Tahuna Tool zmizne. PC jsem několikrát vypínal a zapínal, ale nic nepomohlo. Pokud  bych Tahunu odinstaloval a pokusil se ji znovu nainstalovat, tak mám obavu, že přijdu o všechna uložená data. Kde je zavada? Podotýkám , že internetové spojení je funkční. Dále mne velmi mrzí, že geocaching je na Teasi 2 skoro nemožný. Raději používám mobil.

 

Tento dodatek píši dne 19.4.2018 

Několikrát jsem psal na odpovědné pracovníky a dostal jsem odpověď odinstalovat a znovu nainstalovat. To mi bylo jasný i bez dotazu, ale otázka byla zda nedojde k odinstalování již uložených dat. Na toto mi odpověď nebyla dodána. Nakonec bylo řečeno, že by snad data mohla být uložena někde mimo moje PC na internetu. Pak jsem přišel na myšlenku nainstalovat TAHUNU na jiný počítač (nejsem žádný PC odborník) a ejhle tam jsem objevil, že v TAHUNĚ je možno najít kde jsou uložena data. Když se ťukne na "TRASY" a následně "POČÍTAČ" tak se vám objeví trasa uložených dat ve Vašem PC. Tato si můžete následně pro jistotu uložit na flešku. Takže závěr je následující: Při odinstalování TAHUNY nepřijdete o uložená data na PC.  A toto jsem se snažil zjistit , ale marně ......... Tenhle dodatek píši jenom aby ostatní mohli v podobném případě jako jsem měl já, bez problému odinstalovat  a instalovat.


Tento příspěvek byl upraven od perna11: 19 duben 2018 - 14:58

  • 0

#184 kromanonec

kromanonec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2018 - 13:27

Ahoj, 

 

mám úplně stajný problém jako tady Perna11 a ještě k tomu mi to chce po připojení k počítači formátovat navigaci a jinak do ní ani neze vidět. Je to celý nějaký divný. Navigaci mám už přes rok, ale vůbec ji nerozumím a nechápu, jak na ni může být tolik pozitivních recenzí. Absolutně nerozumím uživatelskému prostředí v navigaci. Je pro mne strašně chaotický, nepřehledný a prostě divný. Věci, co jsou na mapě to při vyhledávání vůbec neumí najít, nedopracovla jsem se k tomu, jak vytvořit bod zájmu, kdzy jsem venku atd. Za mě bych si to v životě už nikdy nekoupila a jsou to jen vyhozené peníze. Zlatý Garmin. Jednoduchý a intuitivní.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama