Přejít na obsah


Fotka

Log similarity

log

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
46 odpovědí na toto téma

#21 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2016 - 19:36

65 %, ale to delaj hlavne ten PWT a to, ze kdyz ulovim vic kesi v jeden den, tak mam zacatek logu u vsech stejnej, ale u kazdy doplnim neco navic.

 

Skore otasparta pobavilo :D  

 

PS: werg je na tom necekane stejne :D


  • 0

#22 angrod66

angrod66

    v podstate jsem normalni...

  • Members
  • PipPipPip
  • 242 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2016 - 19:48

zalezi i na delce logu, grafomani to maji lepsi,
ja 39%
  • 0

#23 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 677 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2016 - 23:24

26% 

 

Loguji ručně každý kousek samostatně. Klasické PWT nelovím, kopírování ani jednoslovní logy prakticky nepoužívám.


  • 0
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !

#24 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2016 - 8:17

36% - jsem spokojen. Poslední dobou chodim lovit se skupinou a tak většina logu zacina Odloveno s.... :)


  • 0

#25 MK1977

MK1977

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 276 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2016 - 9:06

25% - věřil bych tomu, že za to můžou hlavně TFTC logy ze začátku mé "kariéry"


  • 0

#26 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2016 - 9:11

Tomu se snad ani nechce věřit. :D Obzvlášť, když člověk kouká na ty tvé poslední logy.

 

Já se pohybuju na 32 %, za což určitě může první série u Náchoda a Dalmatini.


  • 0

#27 MK1977

MK1977

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 276 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2016 - 10:31

Vidíš a paradoxně za to může tak trochu "honibodství". Chtěl jsem ten největší odznáček a tak jsem začal psát dlouhý logy (bylo mi trapný psát tam jen" . . . . . . ." apod) a nakonec jsem si na to zvykl a je mi hloupý nenapsat ke každý keši aspoň něco málo z odlovu. A u některých zas nevím, kde se zastavit, protože za to prostě stojí (občas by to chtělo větší prostor pro log, aby to člověk nemusel dělit) :) Hlavně vždycky doufám, že to ownera (případně další čitatele) potěší.


  • 3

#28 Pavelsni

Pavelsni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2016 - 11:02

Mám to tak, že píšu delší a košatější logy, když se mi keš líbí nebo mám z odlovu nějaký pěkný zážitek. Snažím se být originální. U obyčejných tuctových keší a městských mikrovek píšu logy kratší, protože mě odlov tolik netěší (a někdy nechci kritizovat). Jelikož lovím keše většinou na túrách a větších výletech, promítá se do logů i celkový zážitek z akce. 

Mám 36%. 


  • 1

Důležitější je pro mě poznat zajímavé místo, než se hnát za spoustou kešek. Keš beru jako zpestření výletů, ne jako primární cíl. FTF mě nezajímá. Více času v přírodě, méně na internetu.  


#29 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2016 - 11:35

Bez znalosti aspoň přibližného algoritmu výpočtu jsou to jen čísla. Ale ok - u mne nyní 37%.


  • 2

#30 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2016 - 11:58

Souhlasím, že by to chtělo vědět, z čeho se vlastně to číslo odvozuje. Já loguju každou keš zvlášť, u těch opravdu zážitkových píšu i docela dlouhé logy, PWT nelovím, zaokapovky po sériích taky nesbírám, s výjimkou dovolené mám jen zřídka za den víc keší, a přesto mám těch 46%. Předpokládám, že je to tím, že převážná většina mých logů obsahuje slova "odloveno na kole" :D. Případně to, že píšu do logů, s kým jsem odlovila, a jsou to většinou ti samí kumpáni.


  • 0

#31 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 451 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2016 - 13:48

no, takže se brzy můžeme těšit na záplavu logů z generátorů, typu

 

 

Zlu uclyli k disk. Sroutě mréň úďuc a pybrousk. I dišlaťsýšra údlůc vladřou cloř diděkty niž mygrušle s nižloj něc něd. Tisu gél kří paglůc safó plyt vykli tloňů zibamuztke tičouž dic. Uzrá clyni tědřavřádé pěmunilněz nělí, pive úžítrucklí blal tědly zkumréž mýmřučzkal? Z vadle chycluz šlůž niponědich dřo o makrc. Hy ktubetilé dilně. Tid pládleppěban o těnevahr v dřichur. Tifráh k bězry, grečlyly gréfy? Nedratit dřukry nitle šten šliš mupě. Tědi bloc v něrosešt, těšt modi štyď pepa z gluči ovi kli tlouť dloni. Hrhle zli háskdič. V slo očo a rů mříchly uplýř niploškuj lkyňůš potlén. Styř krocru drosk dřukromy šál titžo šař ohleťbévro, saddůžpi vusů o dichlonilkat věcruně k chlíst mrhruch o rás ova medlý, a tit pišrogók meň chryn beněv vodě. Tě suněm vlyni druněběšt pil. TFTC

to opravdu potěší (hlavně když to bude unikátní a neopakovatelné, a když na to procento bude další odznáček)


  • 3

#32 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2016 - 14:00

Tak necelých 6000 kousku a taky sem Timeout - Zrejme slusnej oddil :-)


  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#33 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2016 - 14:02

Logy používám i tak trochu jako svůj deník. A abych si nemusel hledat první log ze dne, když se náhodou podívám na smajlíka na mapě a budu si chtít zavzpomínat, napíšu si většinou pro den část logu stejnou... Např. Odloveno při výletu okolo, i jak se mi výlet trochu líbil... Zvlášť pokud jsme absolvovali nějakou pěknou trasu, kterou bych doporučil, tak ji popíšu, aby ji třeba někdo použil při plánování...

Mám pak díky tomu 47%.


  • 1

#34 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2016 - 14:17

no, takže se brzy můžeme těšit na záplavu logů z generátorů, typu

to opravdu potěší (hlavně když to bude unikátní a neopakovatelné, a když na to procento bude další odznáček)

 

Hlavně, že víme, že tam byl pepa - a je jasno. ;-)


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#35 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2016 - 15:47

U mne 35%, a to jsem par PWT odlovil, ale ani tam nemam uplne stejny log. Minimalne se lisi casem odlovu. Jinak normalne pisu pro kazdou cache log unikatni.


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#36 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2016 - 19:13

Hlavně, že víme, že tam byl pepa - a je jasno. ;-)

Mno, pro nás sklerotiky, co společnost střídají, to docela po nějakém roce pomůže vybavit si i nevýrazné keše během konkrétní výpravy. Zas až tolik bych to neodsuzovala, společnost nevypisuji vždycky, ale ono to zas tak úplně na nic není.  ;) A když společnost střídáš, vyjmenováním se nezvyšuje ono roztomilé procento. :D Nevím, proč ve statistikách přidali zrovna tohle, smysl mi uniká. Že by motivace vybrousit si u logů sloh a styl? ;)


  • 0

#37 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 451 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2016 - 19:23

Mno, pro nás sklerotiky, co společnost střídají, to docela po nějakém roce pomůže vybavit si i nevýrazné keše během konkrétní výpravy. Zas až tolik bych to neodsuzovala, společnost nevypisuji vždycky, ale ono to zas tak úplně na nic není.  ;) A když společnost střídáš, vyjmenováním se nezvyšuje ono roztomilé procento. :D Nevím, proč ve statistikách přidali zrovna tohle, smysl mi uniká. Že by motivace vybrousit si u logů sloh a styl? ;)

ono se to asi taky bude těžko porovnávat u různých jazyků


  • 1

#38 Sven Gumby

Sven Gumby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 323 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2016 - 21:42

no, takže se brzy můžeme těšit na záplavu logů z generátorů, typu

to opravdu potěší (hlavně když to bude unikátní a neopakovatelné, a když na to procento bude další odznáček)

A já myslím, že ani ne. Kdo by se honil za co nejnižším číslem. Jo, kdyby to byla log variability (= 100 - similarity), to by byla jiná.


  • 0

#39 Co@ti & rodina

Co@ti & rodina

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2016 - 21:44

Mám hezkých 26%. Pochopitelně je to z velké části díky mému nízkému počtu nálezů. 

Poctivě píšu logy i u nezajímavých keší, které byly tzv. "po cestě".

Originální log i když kratší beru jako povinnost vůči ownerovi. 


Tento příspěvek byl upraven od Co@ti & rodina: 11 únor 2016 - 21:45

  • 4

#40 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 451 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2016 - 23:42

A já myslím, že ani ne. Kdo by se honil za co nejnižším číslem. Jo, kdyby to byla log variability (= 100 - similarity), to by byla jiná.

pochopitelně že za menší, jinak to ani nebylo myšleno


  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:log

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama