Přejít na obsah


Fotka

PM od J.K.M. něco nového?


Nejlepší odpověď J.K.M. , 16 srpen 2017 - 18:20

Dobrý den všem,

 

Jsem J.K.M., tedy tedy, který vás připravil o čas, peníze, ..ten, který Vám přidělal starosti.

Nejen Vám, ale hlavně i sobě, ale to už bohužel nejde vrátit. Čas se vrátit nedá..

 

Dohnala mne spravedlnost (a svým způsobem se mi ohromně ulevilo, neboť žít s tíhou svého jednání bylo každým dnem horší..), celou věc řeší PČR a já jim poskytuji maximální součinnost.

Sebral jsem tedy odvahu a ačkoliv mi je jasné, že to nebude jednoduché, přišel jsem sem, mezi vás.

 

Ne, nechystám se tady obhajovat, nebo se z něčeho vykecávat, toho už bylo na jiných místech dost..

Přišel jsem, abych ke svému jednání řekl veřejně pár slov a pro začátek se alespoň omluvil.

 

Vězte, že mé jednání nebyl účelově připravený podvod, nechtěl jsem aby to takto dopadlo.. mělo to být jinak.

Vše samozřejmě bylo legální, tak, jak jsem uvedl zástupci ČAGeo, který se mne na to na začátku vyptával.

 

Jenže..v důsledku tíživé a emočně vypjaté situace se to celé pos***o a já v tom začal lítat... Nepostavil jsem se k tomu jako (tehdy skoro) třicetiletý chlap, ale zachoval jsem se jako totální idiot a nejen že jsem v důsledku toho zahodil svoji kačerskou kariéru (od r. 2008, měl jsem těsně před tisícovkou nálezů a tešil jsem se na jublilejní cion..), ale ještě jsem dosti lidem ublížil, připravil je o cenný čas, který mohli trávit jinak, ale přidělal jsem vám i spoustu starostí. Upřímně toho lituji - a nejsou to jen prázdná slova, myslím to vážně.

 

Pro ty, kterých se to osobně týká, tedy poškozené, bude jistě brzy možnost nahlédnout do spisu, kde se doví jak a proč to přesně bylo - nechci to tu rozebírat veřejně - stejně by mi (pochopitelně) nikdo nevěřil.

V současné době je proti mne vedeno trestní řízení - v úterý jsem byl na prvním výslechu - ke všemu jsem se doznal, vše podstatné je v zápisu o podání vysvětlení, který bude jistě součástí spisu..

 

Další věc je ta, že bych se chtěl s vámi, poškozenými, samozřejmě vyrovnat a proto vás všechny prosím o sdělení čísla účtu, kam můžu Vaše peníze vrátit (PM na toto fórum - nick, jméno, číslo účtu, nebo údaje pošlete @Whyskimu, to je policista a vyšetřovatel této kauzy). Nezávisle na tom, jak dopadne soud, chtěl bych peníze začít vracet ihned.

Vhzledem k tomu, že moje finanční situace je taková, jaká je, ale peníze budu vracet postupně (3-4 platby měsíčně). Dnes jsem odeslal první platbu jednomu z vás.

 

Přijměte, prosím, moji upřímnou omluvu a ..dejte mi, prosím, šanci dokázat, že celá tato záležitost byl jeden velký zkrat a přešlap. Nejsem takový hajzl, jak jsem se prezentoval.. Své jsem si prožil, a dost problémů mě ještě čeká - oprávněně, uznávám, a jsem připraven nést za to zodpovědnost.

 

PS:

Manželka, ani nikdo jiný v tomto zapojený nebyl, za všemi zprávami jsem stál jen a pouze já. Je to jen moje vina a chyba.

Přejít na celý příspěvek


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
176 odpovědí na toto téma

#21 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2016 - 13:34

Poprosím. Nechte toto vlákno k tomu k čemu bylo určené. Teorií nezainteresovaných o tom co by bylo, kdyby to bylo tak, nebo tak, už bylo v jiném vláknu dost.

 

viz.

Po dlouhé době opět vytahuji toto téma. Paní Klimešová mne sice a vysvětlila, že se nejddná o podvod, a že manžel je v krtitivckém stavu. Ale to je již půl roku a od té doby žádné zprávy. Takže pokud někdo něco víte, dejte mi, prosím vědět.


  • 1

#22 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2016 - 13:34

Pokud je někdo ve věci zainteresován a hodlá zjišťovat, jak se věci ve skutečnosti mají, a´t mě kontaktuje soukromě, řeknu mu, co o tom klukovi vím. Jinak, není to žádnej starej chlap, je mu tak 30.


  • 0

#23 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 682 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2016 - 12:39

Keš Nove hriste Bohnice - DETSKA (CZ ONLY) založil owner J.K.M. - https://www.geocachi...cd-a76cd0e6aab6

19.1.2014 ji adoptoval owner Mira_B (dnes Pista_Lakatos) - https://www.geocachi...9b-6b8ab1b274b4

 

Profil J.K.M. byl založen 21.1.2008 jako Mira_B, 25.12.2013 se přejmenoval na Egyptian_Mau a následně 30.12.2013 na J.K.M.

 

Profil Pista_Lakatos byl založen 25.12.2013 jako Mira_B a 25.4.2016 přejmenován na Pista_Lakatos.

 

Takže je možné najít dva nicky Mira_B s různými profily, ale z datumů přejmenování je clekem zřejmé, že za oběma stojí jedna osoba.

 

 

//tomy.22: omluva za smazání. Tahle informace by mohla zainteresovaným lidem případně pomoci.


  • 4

#24 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2016 - 16:13

Koukám, že za tu chvíli, co jsem zjišťoval (a zjistil), jakým způsobem J.K.M. dokázal získat údajně slevu, tady řádila cenzura. :-(
Snad je to jen omyl a ne úmysl ztížit zjištění skutečnosti. Některé z těch smazaných informací totiž byly nové a celkem zapadají k těm ostatním.
  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#25 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2016 - 16:24

Nejde o žádnou cenzuru. Již jsem to psal. Nechte tento thread k tomu čemu autor vlákna zamýšlel, tedy zainteresovaným. Pokud o dotyčném něco opravdu víte a jste to schopni doložit napište poškozeným SZ. Jacka už svou službu nabídla a může právě formou SZ podat určité informace. Jde o řešení soukromých problémů a k tomu není toto fórum určené. Nechci aby se to zde zvrhlo v pranýřování někoho na základě nepotvrzených údajů.  Nenuťte mě k zámku.


  • -14

#26 von Bronin

von Bronin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 599 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2016 - 16:48

Koukám, že za tu chvíli, co jsem zjišťoval (a zjistil), jakým způsobem J.K.M. dokázal získat údajně slevu, tady řádila cenzura. :-(
Snad je to jen omyl a ne úmysl ztížit zjištění skutečnosti. Některé z těch smazaných informací totiž byly nové a celkem zapadají k těm ostatním.

Můžeš napsat co si zjistil jak se zmiňuješ o způsobu získání slev?
  • 0

#27 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2016 - 18:22

Ad Tomy.22: nemohu napsat poškozeným, protože netuším, kdo všechno to je - měli by se pokud možno všichni ozvat a případně se nestydět, že chtěli ušetřit a nevyšlo to.

 

Ad von Bronin: napíše to sem ten, kdo se to dozvěděl přímo od J.K.M., a to je kulhal. Bude to lepší, než když to budu interpretovat.

 

 

A ještě mne napadlo: https://coord.info/TB3217M - potkali se dotyční s ownerem nebo ne? Někteří jsou aktivní i zde.

 

//tomy.22: na první stránce tohoto threadu máš nicky poškozených, kteří se o své peníze zajímají. Můžeš jim napsat. Všichni sem patrně nenapíšou.


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#28 Daku

Daku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 483 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2016 - 20:26

//tomy.22: na první stránce tohoto threadu máš nicky poškozených, kteří se o své peníze zajímají. Můžeš jim napsat. Všichni sem patrně nenapíšou.

Kdeže jsou ti poškození? Nějak je nikde nemůžu najít.

 

// předpokládám, že se jedná o:

 

http://www.geocachin...ho/#entry530934

 

http://www.geocachin...ho/#entry530943


  • 1

#29 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 930 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2016 - 7:57

S J.K.M. jsem se spojil v době, kdy to výhodné PM začal nabízet. Zdálo se mi to podezřelé a zajímalo mě jestli v tom není nějaký nezákonný trik. Vysvětlil mi, že jeho mobilní operátor nabízí za protelefonované peníze kredity na nákup na Google Play a právě tam on kupuje to PM prostřednictvím oficiální aplikace na Android telefonu. Požádal mě, abych jeho "know how" nezveřejňoval, ale vzhledem k současné situaci je to už asi irelevantní.

Vysvětlení se mi zdálo uspokojivé a dál jsem se o to nezajímal.
  • 5

#30 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2016 - 12:04

A ještě mne napadlo: https://coord.info/TB3217M - potkali se dotyční s ownerem nebo ne? Někteří jsou aktivní i zde.

Ano, na tom eventu jsem byl a půllitr viděl. Ale majitele si nepamatuju, přestože jsme se museli potkat i vícekrát.


  • 1

#31 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2016 - 15:02

S J.K.M. jsem se spojil v době, kdy to výhodné PM začal nabízet. Zdálo se mi to podezřelé a zajímalo mě jestli v tom není nějaký nezákonný trik. Vysvětlil mi, že jeho mobilní operátor nabízí za protelefonované peníze kredity na nákup na Google Play a právě tam on kupuje to PM prostřednictvím oficiální aplikace na Android telefonu. Požádal mě, abych jeho "know how" nezveřejňoval, ale vzhledem k současné situaci je to už asi irelevantní.

Vysvětlení se mi zdálo uspokojivé a dál jsem se o to nezajímal.

Podobně jako kulhalovi se mi to tehdy zdálo podezřelé a sama bych podobnou nabídku ignorovala, objednáván PM od ověřeného obchodu, ale jeden z kolegů se podobně zeptal na postup a dostalo se mu poněkud jiného vysvětlení. sice to souviselo s telefonním operátorem, ale princip byl podle organizátora akce jiný. Byla bych nejradši, kdyby to sem dotyčný napsal sám. ale pokud vím, tak byl jeden z prvních, kdo s paní Klimešovou komunikoval, dostal peníze zpět a tak je pro něj kauza ukončená.
Zkusím se ho zeptat, jestli nemá schované maily a nebyl by ochotný sem popsat tehdejší komunikaci s J.K.M.

Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 13 říjen 2016 - 15:05

  • 2

#32 Daku

Daku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 483 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2016 - 19:00

Po té, coj jsem dostala zprávu od Jacky, bych se ráda dozvěděla kolik je poškozených. Můžete, prosím, napsat sem, nebo do SZ? Klidně se přiznám, že k poškozeným taky patřím, Zrovna mi končilo PM a tak jsem si říkala, proč toho nevyužít.

 

Moc díky za info


  • 0

#33 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2016 - 19:18

Ja a Jacce jsem psal
  • 0

#34 Susinamax

Susinamax

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2016 - 18:11

Já rovněž.


  • 0

#35 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2016 - 19:44

Podobně jako kulhalovi se mi to tehdy zdálo podezřelé a sama bych podobnou nabídku ignorovala, objednáván PM od ověřeného obchodu, ale jeden z kolegů se podobně zeptal na postup a dostalo se mu poněkud jiného vysvětlení. sice to souviselo s telefonním operátorem, ale princip byl podle organizátora akce jiný. Byla bych nejradši, kdyby to sem dotyčný napsal sám. ale pokud vím, tak byl jeden z prvních, kdo s paní Klimešovou komunikoval, dostal peníze zpět a tak je pro něj kauza ukončená.
Zkusím se ho zeptat, jestli nemá schované maily a nebyl by ochotný sem popsat tehdejší komunikaci s J.K.M.

A jaký pak tedy mělo důvod že člověk nesměl být v danou chvíli PM? Já měl za to, že aktivaci prováděl skrz tu akci PM za polovic od Groundspeaku, která se tu následně proflákla. Přeci jen přes aplikaci lze členství i darovat, narozdíl od oné akce, tak nač by pak potřeboval přihlašovací údaje?


  • 0

#36 B-LEV team

B-LEV team

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2016 - 9:55

Ahoj, tak nastal čas sepsat trestni oznámení, jelikož toto je ukázkový podvod i s tím úmrtím. Minimálně se dozvíme pravdu. Prosím všechny dotčené o spolupráci.


  • 3
Zatím jenom hledáme,ale až přijde čas ..... a čas přišel,už i zakládáme :)

#37 misa kulicka 2

misa kulicka 2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2016 - 10:37

Hlásím se mezi poškozené


  • 1

misa%20kulicka%202.png


#38 B-LEV team

B-LEV team

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2016 - 11:33

Asi tak, žiivot mě i v mém mladém věku přesvědčil, že není dobré či cždy vhodné se snažit ušetřit za každou cenu a že podezřele levné věci mohou být v konečném důsledku dražší (ať už finančně či jakkoliv jinak), než ty původně dražší.

 

"Kauzu" sleduju, doufám a věřím, že k podvodu nedošlo a hlavně bych byl velmi rád, aby ti, kteří se snaží svolat další možné oběti dávali bacha se svýma tvrzeníma - mohli by některým ublížit a to není hezké (a nebo by mohli v konečnným řešením pomocí trestních oznámení mít víc problémů). 

 

No, jsem na to zvědav.

 

A samozřejmě, pokud stojí PM, který mám ihned a bez problémů a od prvoprodejce a hlavně automaticky prodlužovaný 810 Kč, tak to je snad jedno - ušetřit na ročním členství 200 Kč? Ale prosimvás 

Nejsi poškozený, neřeš. Já jsem dal druhé straně dost času na řešení problému, nakonec nejde ani tak o těch 600 kc, natož o ušetřených 200,-. Komunikace s paní Klimešovou jak rychle začala tak rychle skončila. Zde byla přihlášena naposledy v srpnu a ani řádka, omluva nebo něco takového. Co jiného si bohužel mám myslet o tomto jednání? 


  • 3
Zatím jenom hledáme,ale až přijde čas ..... a čas přišel,už i zakládáme :)

#39 Daku

Daku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 483 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2016 - 14:25

Ahoj, tak nastal čas sepsat trestni oznámení, jelikož toto je ukázkový podvod i s tím úmrtím. Minimálně se dozvíme pravdu. Prosím všechny dotčené o spolupráci.

Souhlasím s tebou a i trestní oznámení byl důvod, proč jsem chtěla dát dohromady poškozené.


  • 1

#40 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2016 - 16:16

Nebyl tenkrát susinamax v Benešově něco zjišťovat? Nechcete tam ještě jednou zajít?
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama