Přejít na obsah


Fotka

"Geocoiny" z projektu

geocoin

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
48 odpovědí na toto téma

#21 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 086 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2016 - 15:49

Jen pro info mám tu teď v ruce Zdravotnický geocoin právě z tohoto projektu a můžu konstatovat, že kvalitou je srovnatelný s coiny jiných prodejců.


  • 0

#22 von Bronin

von Bronin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 599 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2016 - 13:51

Zdar mikisi,

Už jsem nechtěl psát, ale přesto napíšu :) Já nebo Důňo nejsme kamarádi konkurence ani nic podobného. Považuju se za malého sběratele - amatéra a zákazníka. Důňo je těžkej sběratel. Je nám srdečně jedno, zda na coinech vyděláš Ty anebo konkurence a komu kdo bere/nebere kšeft. To jen aby bylo jasno :) Kupoval jsem mince u konkurence, ale i u Tebe. A pokud vydáš pěkný a kvailtní coiny, já si je koupím. Asi budeš koukat, ale dokonce i uvažuji o tom, že se pokusím přijít s vlastní mincí a klidně Tě s návrhem oslovím. 

 

Já bych se na Tvém místě alespoň zamyslel nad tím, co již bylo napsáno. Jako zákazník nechci kupovat zajíce v pytli, jak trefně kdosi napsal - nybrž přesně vědět jak mince vypadá a jakou kvalitu kupuji. Chci vidět fotky vzorků atd. Nechci "nějak udělanou" tragickou odlévanou minci a dovedět se to, až když mince poštou dorazí domů.... :(

Těším se na nové mince a přeji hodně úspěchů


  • 3

#23 hoblik

hoblik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 456 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2016 - 11:32

Nebudu se vyjadřovat ke všemu, co tu zaznělo. Ale jedna věc mi nedá, cituji:

 

.... Kvalita geocoinu o které tady mluvi odborníci je jejich pohled a názor. ... Posuzovaní kvality výroby je tedy jen mystifikace. ...

 

Někdo holky, jiný vdolky – to je věc vkusu, jasná věc. Ale dobré vdolky a špatné vdolky nejsou věc vkusu nebo názoru – to je prostě bud dobře udělané pečivo, nebo špatně udělané pečivo. Dokonce ze stejné pekárny, od stejného pekaře můžou jednou vzejít kvalitní, jindy nekvalitní výrobky.

 

Osobně se znám s řadou lidí po celém světě, kteří navrhují a vyrábějí geocoiny. Ne všechno co vymysleli se mi nutně líbí, ale vždy nás spojovala vášeň pro to dělat kvalitní a neošizené geocoiny. Geocoiny, které si třeba pořizují numizmatici, kteří o geocachingu nemají ani tušení. Proto se vždycky rádi sejdeme, probereme co se komu povedlo a co ne, poradíme si navzájem. Protože nám jde primárně o dobré geocoiny, ne o „kšeft“.

 

A nejde jen o geocoiny – podobně jako oni tak i my děláme pamětní medaile pro vojáky, vojenskohistorické spolky, obce, firmy.

 

Takže pokud se chce někdo dozvědět jak poznat kvalitu geocoinu ať se za mnou zastaví, rád předvedu a vysvětlím jak posoudit kvalitu geocoinu – od výtvarného zpracování po technologii. Pak sám rozliší co kvalitní je, co méně, a co vůbec ne. 


  • 9

Hoblíkovo geocoiny, nevelký geocaching blog a T5 geocaching


#24 erebi

erebi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 374 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2016 - 12:56

Nebudu se vyjadřovat ke všemu, co tu zaznělo. Ale jedna věc mi nedá, cituji:

 

 

Někdo holky, jiný vdolky – to je věc vkusu, jasná věc. Ale dobré vdolky a špatné vdolky nejsou věc vkusu nebo názoru – to je prostě bud dobře udělané pečivo, nebo špatně udělané pečivo. Dokonce ze stejné pekárny, od stejného pekaře můžou jednou vzejít kvalitní, jindy nekvalitní výrobky.

 

Osobně se znám s řadou lidí po celém světě, kteří navrhují a vyrábějí geocoiny. Ne všechno co vymysleli se mi nutně líbí, ale vždy nás spojovala vášeň pro to dělat kvalitní a neošizené geocoiny. Geocoiny, které si třeba pořizují numizmatici, kteří o geocachingu nemají ani tušení. Proto se vždycky rádi sejdeme, probereme co se komu povedlo a co ne, poradíme si navzájem. Protože nám jde primárně o dobré geocoiny, ne o „kšeft“.

 

A nejde jen o geocoiny – podobně jako oni tak i my děláme pamětní medaile pro vojáky, vojenskohistorické spolky, obce, firmy.

 

Takže pokud se chce někdo dozvědět jak poznat kvalitu geocoinu ať se za mnou zastaví, rád předvedu a vysvětlím jak posoudit kvalitu geocoinu – od výtvarného zpracování po technologii. Pak sám rozliší co kvalitní je, co méně, a co vůbec ne. 

 Budu trosku offtopic, ale nejaka takova miniprednaska by byl celkem pekny event. Minimalne me by dost zajimal. A zajimalo by me to i bez bodu za event. Jsem minisberatel a celkem by me zajimal proces vyroby a vse okolo.


  • 5

Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.


#25 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2016 - 16:48

Erebi: budu ted uplme offtopic,ale neda mi to. Jeste ze nejsi Minysberatel :)
  • -1

#26 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2017 - 20:10

Vývoj projektu GC4Y (lze číst i bez přihlášení na FB)

 

https://www.facebook...79025055714381/


  • 5

#27 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2017 - 21:41

Uff, jak tak na to koukam, muzu byt rad ze jsem objednane coiny dostal a do dalsich uz nejdu.
  • 1

#28 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2017 - 8:54

Budu sledovat, zda vše zaplacené bude vyrobeno, či budou vráceny finance.
Moc se mi nezdá, že by prvotním cílem byl podvod či "půjčka" za 0%.
  • 0

#29 Ruvit

Ruvit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 493 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2017 - 9:52

Jako malého sběratele mi spíš, než nižší kvalita, vadí absence vlastní icony a to je současným trendem jak u těch kvalitních, tak bohužel i u raritních. Kvalitu Coinu si v 99,9999% mohu prohlédnout, ale to, že nemá vlastní ikonu zjistím bohužel až při aktivaci.


  • 0

#30 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 086 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2017 - 19:10

Jako malého sběratele mi spíš, než nižší kvalita, vadí absence vlastní icony a to je současným trendem jak u těch kvalitních, tak bohužel i u raritních. Kvalitu Coinu si v 99,9999% mohu prohlédnout, ale to, že nemá vlastní ikonu zjistím bohužel až při aktivaci.

Tak pokud vím z těchto projektů mají coiny vlastní ikonu.


  • 0

#31 MiraH

MiraH

    MiraH

  • Members
  • PipPipPip
  • 179 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2017 - 14:00

Tak jsem si po 10 měsících nechal vrátit peníze za coin Joachym Barrande. Škoda, jako barranďák jsem ho chtěl nejen do sbírky coinů ale prostě kvůli Jáchymovi :-)

Obratem jsem dostal nejen peníze zpět, ale také mail s tím, že výrobce lituje.... a cooin je prý zasílán v nejbližších dnech - tedy už byste ho měli pomalu mít, ti co jste nevyměkli.

Já v tom vidím bohužel jen další nicneříkající termín.

Vše je k něčemu dobré - vím kde neobjednávat.


  • 1

#32 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2017 - 14:31

http://geocoin4you.c...n-moravsky-kras

 

Geocoin moravský kras - nevíte někdo, jak to s ním vypadá? Zatím stále nedorazil... :-(


  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#33 Ruvit

Ruvit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 493 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2017 - 15:43

Jako malého sběratele mi spíš, než nižší kvalita, vadí absence vlastní icony a to je současným trendem jak u těch kvalitních, tak bohužel i u raritních. Kvalitu Coinu si v 99,9999% mohu prohlédnout, ale to, že nemá vlastní ikonu zjistím bohužel až při aktivaci.

 

Tak pokud vím z těchto projektů mají coiny vlastní ikonu.

 

Právě ty to mají všechny, ale například absence vlastní ikony je u těchto: https://coord.info/TB8EC6Y , https://coord.info/TB8ER30 . Což mě opravdu mrzí.


  • 0

#34 Lilac VIRGIN

Lilac VIRGIN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 104 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2017 - 15:50

Asi v takovém případě zadavatele coinu do výroby nenapadlo, že by mohl mít vlastní ikonku (ono to na tom objednávkovém formuláři u GC zase není, pro neznalého věci, až tak jasné) nebo se mu prostě nechtělo platit dalších 100 USD k trackům.


  • 0

#35 M13JP

M13JP

    Pepa

  • Members
  • PipPipPip
  • 540 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2017 - 15:51

http://geocoin4you.c...n-moravsky-kras

Geocoin moravský kras - nevíte někdo, jak to s ním vypadá? Zatím stále nedorazil... :-(

Ahoj, podle mych informaci z poloviny rijna, mely byt coiny jiz na ceste do Cr a do konce mesice rozeslany. Kdyztak zkus napsat primo vyrobci...
  • 0

#36 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 086 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2017 - 14:57

Já mám info ze včerejška a prý příští týden.


  • 0

#37 ptychozoon

ptychozoon

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2018 - 19:47

Tak máme nový rok 2018 a navzdory slibu, který mi geocoin4you dal, ze gc Moric Benovsky bude dodan v prvni polovine prosince 2017 jsem se zase nedockal. Myslim, ze toto jednani uz neni ani nesolidni, pripada mi to primo podvodne! Jsem velice zklaman a popravde, uz o objednanou kompletni sadu ani nestojim a zitra budu zadat o vraceni penez, protoze kazdy pohled na tuto sadu by mi pripominal tuto spatnou zkusenost :( 


  • 0

#38 mikeant

mikeant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2018 - 9:08

Tak já jsem se koncem roku svého Moravského krasu dočkal. Návdavkem jsem jako odměnu za čekání obdržel zdarma První republiku.

Musím však podotknout, že kvalita Moravského krasu mi přijde oproti Sněžce výrazně nižší - i hmotnostně mi přijde Moravský kras oproti Sněžce spíš jako kousek plíšku namísto kusu železa.


  • 0

#39 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2018 - 15:50

Tak já jsem se koncem roku svého Moravského krasu dočkal. Návdavkem jsem jako odměnu za čekání obdržel zdarma První republiku.

Musím však podotknout, že kvalita Moravského krasu mi přijde oproti Sněžce výrazně nižší - i hmotnostně mi přijde Moravský kras oproti Sněžce spíš jako kousek plíšku namísto kusu železa.

 

Fotecka by nebyla?? Diky


  • 0

#40 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 086 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2018 - 16:17

No a já čekám až se udělá Moric aby se konečně potom udělal náš Barrande :(


  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:geocoin

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka