Přejít na obsah


Fotka

Nabídka adopce Praha 1 - Staré Město: Terezka a Rotunda


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
40 odpovědí na toto téma

#21 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2017 - 8:40

Jo, utíká to, za měsíc a půl to bude 8 let, co jsem ji lovil :-). Sice si už dávno nepamatuji provedení, ale to místo je pěkné a keš si určitě zaslouží... Vždy si vzpomenu na stejnojmennou písničku od Petra Rezka přímo o Terezce, která se mě osobně moc líbí.

 

Máš můj obdiv, že se o ni staráš, počet logů OM mluví za vše.

 

Pokud ti na keši opravdu záleží, tak být tebou, tak se sejdu s pár adepty na adopci raději osobně a na některá "doporučení" zde na fóru nehledím jako na dogma, přes která nejede vlak. My všichni co tu píšeme nemusíme být úplně objektivní - nemusíme znát podrobnosti, zda dotyčný někde poblíž pracuje, přestěhoval se tam atp. 


Tento příspěvek byl upraven od Roman_Jaromer: 01 únor 2017 - 8:40

  • 2

#22 geotrain

geotrain

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2017 - 10:04

Souhlasím s Roman_Jaromer. Asi bych to taky tak udělal, protože se najdou i takoví lidé, kterým může jít třeba jen o ten počet FP a ti si  pak klidně vymyslí něco, co nemusí být úplně pravda, je proto, aby ty keše dostali. Každopádně někdo tu i zmiňoval, zda by nebylo lepší je archivovat a uvolnit tak místo pro novou keš. S tím rozhodně nesouhlasím, keše jsem viděl na fotkách a jsou hezké, byla by škoda, aby zanikly. Já sám bych důvěřoval Alke04, protože má hodně hezké keše a stará se o ně taky docela dobře, takže pokud bydlí někde v Praze, nebo hned u Prahy, tak by to mohl zvládnout.


  • 0

#23 TamTenTom

TamTenTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 212 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2017 - 10:47

Alke bude alespoň jistota, že nepůjdou do archivu. Jenom je možná pak už skoro nikdo nenajde :-D


  • -2

#24 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2017 - 22:46

Alke bude alespoň jistota, že nepůjdou do archivu. Jenom je možná pak už skoro nikdo nenajde :-D

 

Podle místa bydliště narážíš na Beroun. Ano - mám založeno 199 keší a z toho 198 jsou "krabičky" jenž září na dálku do krajiny a jedna se hledá složitěji s obtížností 4,5*. Chápu, že hráč jako z 52 nálezy a 104 příspěvky na fóru může mít problém jí najít. 


  • 0

#25 TamTenTom

TamTenTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 212 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2017 - 8:49

Podle místa bydliště narážíš na Beroun. Ano - mám založeno 199 keší a z toho 198 jsou "krabičky" jenž září na dálku do krajiny a jedna se hledá složitěji s obtížností 4,5*. Chápu, že hráč jako z 52 nálezy a 104 příspěvky na fóru může mít problém jí najít. 

Ano mám na tomto profilu málo nálezů. Promiň, že jsem si dovolil vyslovil tvoje jméno.


  • 4

#26 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 171 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2017 - 12:04

 Offtopic:
Haha. Dal jsem Alkemu za jeden výkřik tady palec dolů a už si mne proklepl a poslal NA log na jednu z mých déle disablovaných keší.
Můj názor na jeho povahové vlastnosti se tím tedy nevylepšil :-)


  • 9

#27 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 961 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2017 - 12:40

Offtopic:

Nechat keš vypnutou kvůli zvlhnutí 3 měsíce, tak šoupu nohama a nechlubím se tím, nemluvě o domněnkové hodnotě příspěvku. 


  • 3

#28 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2017 - 12:43

 Offtopic:
Haha. Dal jsem Alkemu za jeden výkřik tady palec dolů a už si mne proklepl a poslal NA log na jednu z mých déle disablovaných keší.
Můj názor na jeho povahové vlastnosti se tím tedy nevylepšil :-)

Tak to vlastně můžu být rád, že mám u příspěvku č. 11 jen 18 červených palců a ne 18 NA logů na mé déle disablované keši :D


  • 4

#29 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2017 - 12:49

 Offtopic:
Haha. Dal jsem Alkemu za jeden výkřik tady palec dolů a už si mne proklepl a poslal NA log na jednu z mých déle disablovaných keší.
Můj názor na jeho povahové vlastnosti se tím tedy nevylepšil :-)

 

:lol: Jo tak, teď už chápu tvůj nadávající e-mail v mé schránce (příště místo urážek napiš, o co se jedná). Ujišťuji tě, že souvislost tvého palce a mého logu je čistě náhodná  :D - tuším, že je 3 měsíce disable - že?


Tento příspěvek byl upraven od Alke04: 02 únor 2017 - 12:50

  • 0

#30 vvitty

vvitty

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2017 - 13:41

Ahoj, rad se o obe kese postaram.

Kancelar mam par minut pesky od jejich ulozeni tak neni problem je navstivit kdyz bude potreba, pripadne poslat zenu ktera je na materske aby to s malou zkontrolovaly - upozornuji ze zena lovi taky, tak vi o co jde. Pokud chces muzeme to prozatim vyzkouset - kese si ponechas na svem uctu a my s drahou polovickou se o ne par mesicu budeme starat, kdyz budes spokojen tak je adoptuji. Muzeme zacit treba vikendovou obnovou Rotundy. Muzeme se i potkat osobne a probrat to :-)

Nejake ty rucni prace take zvladame, takze pripravit nahradni krabicku na vymenu aby byla operativne po ruce neni problem. Stejne je jednodussi udelat najednou dve - tri podobne nez trikrat pripravovat naradi :-)


  • 30

#31 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2017 - 19:30

Tak to vlastně můžu být rád, že mám u příspěvku č. 11 jen 18 červených palců a ne 18 NA logů na mé déle disablované keši :D

:-) :-) Nejvtipnější příspěvek dne. Dík. Jsem se fakt pobavil. Z mobilu ti palec nahoru nedám, duvod: nejde to.
Omluva všem za OT

Tento příspěvek byl upraven od dejwy: 02 únor 2017 - 19:31

  • 1

#32 PeSis

PeSis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 421 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2017 - 20:50

Ahoj, rad se o obe kese postaram.
Kancelar mam par minut pesky od jejich ulozeni tak neni problem je navstivit kdyz bude potreba, pripadne poslat zenu ktera je na materske aby to s malou zkontrolovaly - upozornuji ze zena lovi taky, tak vi o co jde. Pokud chces muzeme to prozatim vyzkouset - kese si ponechas na svem uctu a my s drahou polovickou se o ne par mesicu budeme starat, kdyz budes spokojen tak je adoptuji. Muzeme zacit treba vikendovou obnovou Rotundy. Muzeme se i potkat osobne a probrat to :-)
Nejake ty rucni prace take zvladame, takze pripravit nahradni krabicku na vymenu aby byla operativne po ruce neni problem. Stejne je jednodussi udelat najednou dve - tri podobne nez trikrat pripravovat naradi :-)

Konečně rozumná nabídka.
Bylo by jich škoda. Terezka a jeji maskování se mi libila. Rotundu ještě nemám, byla vždy když jsem byl v Praze disable, takže se na ni můžu dál těšit.
  • 2

Xiaomi Redmi Note 10 Pro => Locus 4 gold, WhereYouGo, Mapy.cz ; Samsung J5 (iGo navi) ;
GeoGet (+Stator)

 

 

Moje statistika na Geocaching.com

 

 

 


#33 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2017 - 21:30

Rotunda je dobrá, pamatuju se, že jsem tam obcházela sem tam, zírala přímo na ni, a říkala si: "tohle" snad nemůže být keš :-D. To jsem ještě byla dost neopeřené kačátko, od té doby jsem pár podobných viděla, zvlášť pro centra mě st mi to přijde vhodné.


  • 2

#34 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2017 - 0:07

Tak jsem koukl do galerie. Je to stále ta samá filmovka, kterou jsem našel 05/2010 před stanem PIMu. Té by byla opravdu škoda.

von_Bronin: Zločin? Chápu udržování již zdaleka nepůvodního Texe, ale tady? Být to kdekoli jinde nebo s polovinou nálezů, tak to jde do archivu a pes po ní neštěkne ;)

 

PS: díky za palce, vzpomeňte na ně, až zas budete nadávat na nějaký powertrail, protože tam spousta keší vypadá naprosto stejně. Vlastně, tam jsou kvalitnější PETky v držácích :)

 

Geocaching je o tom, že si každý může vybrat cache, které chce lovit. Někdo má rád výhledovky, setkal jsem se s hráči (pravděpodobně věřícími), kteří jezdili jen po kostelech, kaplích, křížcích, atd... někdo má rád powertraily někdo kanálovky a někdo prostě chce body a je mu jedno, jak krabička vypadá. Nech každého, ať si loví co chce... když mu to vyhovuje.


  • 9

#35 Kub4

Kub4

    acrophobiac :)

  • Members
  • PipPipPip
  • 529 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2017 - 22:40

K Terezce mám osobní vztah (první nalezená keš, kdysi velmi dávno, ještě bez navigace), takže tu bych si v případě ohrožení byl ochoten vzít na starost. Ale je mi jasné, co je to za řeholi, takže budu rád, když se najde nějaký jiný nadšenec :)


  • 1

You are leaving the map zone database. You are on your own, Claire.


#36 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2017 - 15:36

Na žádost prazskychytrak smazána jeho žádost o adopci. Tím pádem mažu i příspěvek dr.voty, který tímto krokem postrádá smysl.


  • 0

#37 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2017 - 22:42

Na žádost prazskychytrak smazána jeho žádost o adopci. Tím pádem mažu i příspěvek dr.voty, který tímto krokem postrádá smysl.

 

OT: Nepřehánějte to chlapci s tou změnou minulosti ... stojíte si za tím co píšete nebo ne?
Aby nám tu něco vůbec zůstalo...


Tento příspěvek byl upraven od dejwy: 06 únor 2017 - 22:43

  • 8

#38 Jedelák

Jedelák

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2017 - 9:13

Po přečtení nabídky adopce jsem se přes profil majiteli ozval a po velmi důkladné diskusi jsme se dohodli na adopci. Se zakladateli jsme situaci probrali ze všech úhlů a mám pocit, že na klíčové věci máme totožný názor.

 

Tuto adopci vnímám jako veliký závazek. Mým cílem je udržet keše v důstojném stavu tak, aby byly atraktivní pro geoturisty, jak je zamýšlena celá série PraGeo. Pokud by v budoucnu došlo k tomu, že se o keše nebudu moci starat, tak je převedu zpět na zakladatele. Dodávám, že pracuji minutu chůze od Terezky.


  • 18

#39 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2017 - 9:30

Tak to hodně štěstí a pevné nervy. Budou asi hodně sledované.


  • 7

#40 termiter.cz

termiter.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2017 - 9:47

Včera jsem se sešel s Jedelákem, který má dle mého názoru všechny předpoklady se o krabičky dobře postarat. Zároveň jsem upravil úvodní příspěvek tohoto tématu, aby bylo jasné, co se kešemi stalo.


Tento příspěvek byl upraven od termiter.cz: 07 únor 2017 - 10:01

  • 9




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama