Přejít na obsah


Fotka

Střídání stráží ;)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
19 odpovědí na toto téma

#1 Tobias Reviewer

Tobias Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 125 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2017 - 17:42

Přátelé,
zřejmě vás zajímá, co že to vlastně nastává za změny v revírnickém týmu. Někteří z vás už dokonce správně odhalili, co přesně to má být. Tak už je asi čas, něco k tomu napsat. Navíc je dnes opravdu krásný den, tak jak říká klasik „dnes by to šlo“.

Chci vám tedy oznámit můj odchod do výslužby, a to v září tohoto roku (těsně po gigáči). Kraje Moravskoslezský a Olomoucký převezme ValenReviewer. 

V týmu českých reviewerů pracuji zhruba 4,5 roku. Práci reviewera jsem se vždy snažil dělat podle svého nejlepšího přesvědčení a tak věřím, že mé působení v této funkci bylo naší společné hře aspoň trochu prospěšné. Za dobu svého revírničení jsem získal nové přátele, za což jsem rád, ale samozřejmě se najdou hráči, kteří s mou prací spokojeni nebyli a nepatří mezi ty, kteří by mi někdy poděkovali. To proto, že práce reviewera zahrnuje i kroky mezi velkou částí komunity značně nepopulární či nepochopené. Málo kdo totiž ví, co všechno práce reviewera obnáší. A věřte, že je toho opravdu mnohem víc, než jen klikání na tlačítko „publish“. 

Důvodů pro mé rozhodnutí je několik. Především bych se opět rád věnoval i jiným koníčkům, které jsem kvůli revírničení odsunul do pozadí. Práce reviewera totiž spotřebuje velmi mnoho času a člověk se tomu musí věnovat opravdu naplno. Být reviewer a vědět, že tu práci nebudu dělat pořádně, protože už jí nechci věnovat dostatek času, mi přijde nefér jak vůči hráčům, tak vůči kolegům. 
Dalším důvodem je skutečnost, že se v hráčské komunitě rok od roku zvětšuje procento, jak to jen slušně napsat… nevím, zkrátka blbů, kteří znechucují hru jak ostatním hráčům, tak i reviewerům. Do hry se čím dál víc zapojují různá více či méně arogantní individua, která vytvářejí prapodivná díla v podobě listingů a keší. A kolegové mi jistě dají za pravdu, že jednání s těmito "hráči" je velmi únavné a vyčerpávající, a že jeden takový hráč nám dokáže vzít energii na hodně dlouho dobu. Pohár mé trpělivosti byl naplněn a já už nemám chuť tyto problémy dál řešit.

Můj současný stav aktivního reviewera zůstane jen na dobu nutnou k zaškolení nového kolegy a dořešení věcí kolem připravovaného gigáče. 
ValenReviewer již přebírá kraj Moravskoslezský a někdy během července a srpna převezme i kraj Olomoucký, kromě věcí spojených s blížícím se gigáčem.

 

Děkuji vám za všechny hezké kešky, které jsem měl možnost publikovat. Mé velké poděkování patří také všem betatesterům a všem dalším, kteří mi byli nějak nápomocni při mé práci. A rovněž velice děkuji všem, kteří mi někdy za mou práci poděkovali. 

 

Na závěr bych rád poděkoval i svým kolegům za skvělou spolupráci. Děkuji pánové, bylo (a ještě dva měsíce bude) mi ctí pracovat s vámi v týmu :-)

Howgh!


  • 34

Tobias Reviewer
ExReviewer pro ČR – kraje Moravskoslezský a Olomoucký


#2 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2017 - 18:28

Za moji malickost velke diky. Sice jsem mel moznost spoluprace jen chvili, kdyz jsi zaskakoval ve stredoceskem kraji, ale byla to radost. Do budoucna ti preji ken to dobre a hlavne malo tech individui :)
  • 0

#3 von Bronin

von Bronin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 599 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2017 - 18:30

Díky za spolupráci, která byla vždy perfektní. Mě budeš hodně chybět...
  • 0

#4 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2017 - 19:08

Sám vím, sice ne v geocachingu, ale v podobné věci, kolik vezme člověku sil pár .......  Vše už jsi napsal a tak snad jen ať se ti daří v další životní pouti podle tvých představ. ;)


  • 1

#5 angrod66

angrod66

    v podstate jsem normalni...

  • Members
  • PipPipPip
  • 242 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2017 - 19:27

Diky za Tvoji praci..
  • 0

#6 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2017 - 19:40

Poděkování si zaslouží každý, kdo tuhle práci dělá třeba jen měsíc. Proto díky, i když osobně zaměstnávám listingy Sopdeta. Přiznám se, že než jsi napsal svůj příspěvek, napadlo mě, jestli se změna netýká právě našeho kraje - pokud mě paměť neklame, Sopdet revírničí víc než pět let a musí mít  občas  zřejmě  nervy ze železa. :D Nejen  severní Morava má "zvláštní kačery", i u nás se urodilo. ;)  


  • 2

#7 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2017 - 19:53

Myslím, že jsme se jednou viděli v Havl. Brodě. Hodně štěstí tobě i tvému nástupci!
  • 0

#8 Pavel TT

Pavel TT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2017 - 20:43

Zrovna kdyz Valen v sobotu schvalil par kesi v Praze a okoli tak jsme posilal jednu kesku k publikaci a cekal kdo mi ji bude schalovat. Nakonec se ozval Rico a kes je dle naseho prani od dnesniho vecera publikovana. A koukam, ze byla publikovana i zmena revirnika. Ikdyz v techto krajich zatim nemame zadnou kes odlovenou natoz publikovanou.

 

Musim souhlasit se Zvedavkou, ono se asi urodilo i u nas. Zvlastni kaceri jsou asi vsude. Navic i my Rica asi  trochu zamestnali  :) i kdyz v nasem slovniku jsou prosim a dekuji jedny ze zakladnich slov. Dnes jsme si xTFckari udelali microevent u nasi nove kese a o jednom pripadu jsme se taky dozvedeli.

 

Takze at se odchazejicimu dari a ma cas na puvodni konicky a novemu at se tez dari a to i se zvlastnimi kacery. :)


  • 0

#9 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2017 - 23:55

Tobiasi díky ti za odvedenou práci. Do styku jsem s tebou přišel v dobách tvého zaskakování za Skupce a spolupráce s tebou byla vždy v pohodě a fajn. Díky!


  • 0

#10 05Martinku

05Martinku

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2017 - 5:23

Velká škoda... Díky Tvé práci a neústupnosti tady není bordel jako v Polsku...
  • 0

#11 geotrain

geotrain

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2017 - 6:09

Taky díky za tvoji práci, je fajn, že někdo má trpělivost a snahu dobře dělat jakoukoli funkci. :)  Přeji hodně štěstí, ať tě Geocaching pořád baví a kde je vlastně ten gigáč? Třeba taky dorazím:)


  • 0

#12 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 682 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2017 - 7:00

Počkej, počkej, ValenReviewer není náhrada za DarkLorda??!? No my se ho snad nikdy nezbavíme. :D


  • 3

#13 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2017 - 7:26

DarkLord, vlastnim jmenem Sutech, je buh temnoty, chaosu, pousti, boure, ..., toho se jen tak lehce zbavit nejde  ;)


  • 9

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#14 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2017 - 7:28

Oběma mnoho díků za jejich práci. Jednomu za již provedenou, druhému za tu odvahu do toho jít :-).

 

A vlastně dík všem revírníkům, kteří působí, nebo působili (viz. toto fórum). :-)

Mé keše už schvalovalo hodně lidí. Se všemi jsem se domluvil, i když jsem párkrát chtěl udělat keš jinak (například první event měl být CITO atp., jako je dalších 7 CITO :-), ale nakonec jsme se vždy domluvili). I když tihle dva zrovna působí v jiných krajích:-).

 

Obdivuji, kolik toho udělají pro komunitu. Přiznám se, že tolik času bych na to asi neměl...


  • 2

#15 jardavera

jardavera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2017 - 8:19

Čas bych na funkci revírníka měl, ALE nervy bych na to neměl.... :)

Stando, díky!!!


  • 0

Co nevidím, nahmatám . . .


#16 Tomáš Indruch

Tomáš Indruch

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2017 - 11:53

Stando co na to říct? Díky moc za tvou práci, méně blbců (brun....ů) a snad se ještě někde někdy setkáme. Díky!


  • 0

#17 Sinuhet

Sinuhet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 270 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2017 - 13:03

Díky za všechen nezměřitelný čas, energii a úsilí, které jsi věnoval roli reviewera. Ať se daří. Sin


  • 1

#18 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2017 - 14:12

Každá věc jednou začíná a jednou končí :)
Dík za ten kopec práce kterou jsi téhle zábavě věnoval a lidem motajícím se kolem ní... a ne vždycky to bylo jednoduché

Díky


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#19 r6ak

r6ak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2017 - 15:22

Na poli geocachingu jsme se potkali vlastně jen jednou, Stando. I předtím jsem věděl, že jsi rovný chlap.

Díky za obrovský balík odvedené práce, která není vidět, času, který jsi věnoval nám hráčům, i trpělivosti, bez které bys nemohl tuto hru pískat.

Moc se těším na giga, doufám, že mi to i přes kolizi s domácími starostmi a radostmi vyjde.

 

Valenovi přeju pevné nervy i pevnou ruku ...

 

zdraví jmenovec přes příjmení


  • 0

Festina lente ...

 

http://r6ak.cz/gc


#20 indrja

indrja

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)
  • LocationOstrava

Publikováno 05 srpen 2017 - 6:12

Reaguji pozdě, ale přece. Sice ses obrácel jen k pánům, ale ač dáma, taky chci poděkovat. Měli jsme spolu maličkou výměnu názoru kvůli jedné ostravské kesi, ale jinak spolupráce s tebou byla skvělá. Schvalovals mi všechny kese a jednání s tebou i rychlost reakci byla vždy perfektní. Přeji plodný "revirnikovsky" důchod, hodně dalších nalezených kesi a spoustu novych i starých koníčku.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama