Přejít na obsah


Fotka

Výhodné cestování vlakem


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
27 odpovědí na toto téma

#21 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2019 - 13:59

Byly to pravidelné akce na velikonoční víkend a při prodlouženém víkendu k 28. 10. nebo 17. 11. Lidlenka.

 

Lidlenka byla akcí Lidlu, nikoliv ČSOB. Byly to jízdenky na konkrétní dny, fungovalo to v letech 2009-2014.

ČSOB má slevy na víkendové jízdenky cca od roku 2016 pravidelně 2x ročně. Výše slevy a druh jízdenky, na kterou platí, je pokaždé jiná.

Kromě toho se daly levné jízdenky pořídit u O2, v Globusu, v Blesku, u Ticketpro, v knihovnách, v informačních střediscích, a byly určitě i někde jinde, ani já nevím o všem.


  • 0

#22 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2019 - 14:43

No jsem zvědavý, jak nakonec dopadne vyjednávání krajů a ČD a kde nakonec bude platit TR 10.


  • 1

#23 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2019 - 16:28

Lidlenka byla akcí Lidlu, nikoliv ČSOB. Byly to jízdenky na konkrétní dny, fungovalo to v letech 2009-2014.

ČSOB má slevy na víkendové jízdenky cca od roku 2016 pravidelně 2x ročně. Výše slevy a druh jízdenky, na kterou platí, je pokaždé jiná.

Kromě toho se daly levné jízdenky pořídit u O2, v Globusu, v Blesku, u Ticketpro, v knihovnách, v informačních střediscích, a byly určitě i někde jinde, ani já nevím o všem.

Díky za info. 
Že už jsou to 4 roky co Lidlenky nejsou jsem nečekal.
ČSOB nikdo u nás nemá, tak proto jsem to nezaznamenal.


  • 0

#24 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2019 - 17:25

My máme ČSOB ještě z prehistorie, před fúzí, a o akci bych nebýt Vláčka nevěděla......takže díky za info, budu ráda, když na jaře přidáš novinky. Na listopad mám diář poměrně plný.
  • 0

#25 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2019 - 6:35

ČSOB a Poštovní spořitelna je totéž a tu má dost lidí, když si zaváděli kdysi účty na výplatu, možnost výběru na každé poště byla výhodná. A podívat se občas na maily o Bonusových nabídkách, co banka posílá, je taky vhodné, i když je to většinou na nic. Ale jak jsem psal, pro toho, kdo chce vykeškovat vzdálené město to je výhodné. Na normální cestování to nevyužiju, to by musela být náhoda, že bych měl zrovna naplánovanou cestu daleko. Na moje cestování se mi víc vyplatí normální jízdenka s IN25, kterou mám stejně.


  • 0

#26 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2020 - 19:19

Pokud máte účet u ČD a sbíráte body, pak by vás mohla zaujmout nabídka výhodného cestování příští víkend (15.+16.2.), kdy se bude dát pořídit "Skupinová víkendová jízdenka" za pouhých 100 bodů. Jízdenka platí jeden den ve všech vlacích ČD pro nejvýše 2 dospělé a 3 děti do 15 let.

Viz https://www.cd.cz/cs...tyn/default.htm


  • 0

#27 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2020 - 19:32


Pokud máte účet u ČD a sbíráte body, pak by vás mohla zaujmout nabídka výhodného cestování příští víkend (15.+16.2.), kdy se bude dát pořídit "Skupinová víkendová jízdenka" za pouhých 100 bodů. Jízdenka platí jeden den ve všech vlacích ČD pro nejvýše 2 dospělé a 3 děti do 15 let.
Viz https://www.cd.cz/cs...tyn/default.htm

Ta vychází za body nejlépe i tak. O 50 bodů méně než pro jednotlivce?! Pravidelně ji využívám

Tento příspěvek byl upraven od davidb11: 07 únor 2020 - 19:32

  • 0

#28 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2020 - 22:54

Další akce - o víkendech od 15.2. do 29.3. bude možné získat celodenní jízdenku pro jednotlivce s 50% slevou, tj. za 289 Kč. Jízdenka platí jeden den ve všech vlacích ČD. Slevový kód získáte na https://svetodmen.cz...odenni-jizdenku


  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama