Přejít na obsah


Fotka

Nepoctivci v geocachingu aneb mlčet není dobré


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1844 odpovědí na toto téma

#1581 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2021 - 13:52

Jo, taky mi pořád někdo psal, že mám mokrý logbook a on byl suchý. Pahýl stromu se rozpadl, krabička zmizela tak jsem dal náhradní. A nenašel jsem, že předchozí hledač ji dal do jiné dutiny v témže pahýlu. Tak lidi na střídačku nacházeli obě krabičky. A sám jsem taky několikrát našel dvě krabičky na sobě, starší a novější. Výměnu bez ownerova souhlasu jsem taky udělal, věděl jsem že jdu na keš, kde týdny visí logy, že je rozbitá. Tak jsem ji celou i s tou prasklou krabičkou dal do větší locklock. Za týden log od ownera, že provedl údržbu. Tak nevím...


  • 1

#1582 emichalek

emichalek

    eMichalek

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2021 - 23:29

Právě pro takovéto případy si poslední dobou všechny logbooky fotím. Už mně nějak nebaví se hádat, když se někdo ozve, tak vložím fotku a ja vymalováno. Neboj, na Routovo keše se snažím nezapomenout a fotit vždy. Pravdaže občas zapomenu a když jdu nějakou sérii tak to taky nefotím všechno. Kdo to pak má procházet a promazávat, žeano.. :)


Hele mas fotku LB u teto kese nebo to bylo v obdobi co sis to jeste nefotil?? https://coord.info/GC41Y57 Jestli ne, tak jsem ti ji hodil k memu logu :)
  • 3

#1583 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2021 - 23:51

Na strome? To fakt ne...


  • 0

#1584 MirexCZ

MirexCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2021 - 23:57

Hele mas fotku LB u teto kese nebo to bylo v obdobi co sis to jeste nefotil?? https://coord.info/GC41Y57 Jestli ne, tak jsem ti ji hodil k memu logu :)

 

Jen jestli ten seedcorpův T5 kolega nevypadal nějak takto  :P


  • 0
V cizích městech chodím hlavně po památkách, a až pokud zbyde čas po okapech. Ve dřívkách nejedu, topím plynem. Nechápu šílené opisování tracků na eventech. Jo, a čtu listingy. Jsem prostě zcela out.

#1585 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2021 - 9:18

Na strome? To fakt ne...


Na stromy nelezeš, tak logicky ani nefotíš. Akorát si musíš hlídat, aby tě ten kolega alespoň zapsal.
  • 2

#1586 MirexCZ

MirexCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2021 - 20:40

Na stromy nelezeš, tak logicky ani nefotíš. Akorát si musíš hlídat, aby tě ten kolega alespoň zapsal.

 

Kolega používal na stromě neviditelný inkoust a na web se nestíhá zapisovat, neasi.


  • 0
V cizích městech chodím hlavně po památkách, a až pokud zbyde čas po okapech. Ve dřívkách nejedu, topím plynem. Nechápu šílené opisování tracků na eventech. Jo, a čtu listingy. Jsem prostě zcela out.

#1587 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2021 - 20:54

Po pár kouscích se vždy lépe loví, leze a vůbec žije, žeano. :) Nicméně současný srab má, hm, výhodu, docela jsem zhubnul. Ale to je asi do geodeprese.


  • 1

#1588 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2021 - 17:35

Jaké výmluvy použije tentokrát a nebo už se z toho nevylže?

jonea1.jpg


  • 5

#1589 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2021 - 17:44

že by zase "omyl", za který se mu bude Groundspeak omlouvat?


  • 0

#1590 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2021 - 17:48

Ono už jen to jak si lítá po okresech je na ......... Ten prostě musí být zajímavej stůj co stůj. 


  • 2

#1591 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2021 - 18:14

Jestlipak to taky napíšou v novinách?
  • 1

#1592 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2021 - 18:41

To by mě ovšem také zajímalo, neboť mám stejný problém.

Při pokusu o nalezení cizího profilu končím hláškou:

You must validate your account before you can find other users. Visit your profile page for validation instructions.

Ze stejného důvodu tipuji, že nepůjde poslat soukromá zpráva ani mně. Takže bych to spíš viděl na nějaký problém na straně HQ.


  • 0

#1593 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2021 - 18:54

Jaké výmluvy použije tentokrát a nebo už se z toho nevylže?

jonea1.jpg

 

Jaké výmluvy použije tentokrát a nebo už se z toho nevylže?

jonea1.jpg

Hele to mu každý den chodíš na profil a zkoumáš, co by se na něj dalo vytáhnout? Mně by zajímalo, jak tohle člověk jako běžně objeví.


  • 5

#1594 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2021 - 19:00

Pravdu má KRON family, když funguje server, je jeho profil normálně dostupný.


  • 0

#1595 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2021 - 19:46

Hele to mu každý den chodíš na profil a zkoumáš, co by se na něj dalo vytáhnout? Mně by zajímalo, jak tohle člověk jako běžně objeví.


Podle čeho tě napadlo, že chodím každý den na jeho profil? To tě zároveň mohlo i napadnout, že jsem se o tom dozvěděl někde jinde.
  • 0

#1596 von Bronin

von Bronin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 599 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2021 - 19:53

Tak že by v GS (pozdě ale přece)dostali rozum? :) Co budeme dělat bez rozhovorů v novinách? :D
  • 4

#1597 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2021 - 21:39

Podle čeho tě napadlo, že chodím každý den na jeho profil? To tě zároveň mohlo i napadnout, že jsem se o tom dozvěděl někde jinde.

Chtěl jsem reagovat, že to není není odpověď na mou otázku, ale koukám, že jsem ji přímo nepoložil. Asi jsem neměl konstatovat, ale přímo se zeptat. Takže transformuji větu "Mně by zajímalo, jak tohle člověk jako běžně objeví." do otázky "Kdes k tomu přišel?".
 

A abych odpověděl: asi protože mám pocit, že mi to v tu chvíli přišlo jako nepřímočařejší :) A mám někde zafixováno, že nemáš fb (dost možná chybně), takže varianta jinde mě napadla, tato, ale ze zmíněného důvodu jsem ji zavrhl. Přičemž za největší zdroj informací považuji právě fb a toto fórum. A pak taky protože je to hrozně častý argument a precedens, který se často využívá v diskusích, tak prostě je člověk tak nastavený :) Měla to být konstruktivní otázka, jakkoliv to tak nemuselo znít. 


  • 0

#1598 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2021 - 7:12

Budeš se muset smířit s tím, že své zdroje si nechám pro sebe. Jak FB, tak toto forum není "pupek světa". Podvodník světového kalibru, nedělá "reklamu" jen na tebou zmíněných stránkách. K smíchu je i na spoustě jiných místech.


  • 5

#1599 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2021 - 8:41

Budeš se muset smířit s tím, že své zdroje si nechám pro sebe. Jak FB, tak toto forum není "pupek světa". Podvodník světového kalibru, nedělá "reklamu" jen na tebou zmíněných stránkách. K smíchu je i na spoustě jiných místech.

ok


  • 0

#1600 doodle_cz

doodle_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2021 - 14:10

Pravdu má KRON family, když funguje server, je jeho profil normálně dostupný.

Nema, posledni prihlaseni 2.4., posledni logovana kes 1.4. Evidentne ho opet neco dobehlo.


  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

1 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů


    Vlsilhavy

Reklama