Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Free Aplikace pro IOS?

ios

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
10 odpovědí na toto téma

#1 neoplc

neoplc

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2018 - 17:38

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli je tu někdo kdo hraje geocaching na IOS? Jablko jsem koupil nedávno, nebo na androidech co jsem různě zkoušel mi navigace neukazovali moc přesně odchylky byly i 150m :( . Rozhodl jsem se teda že okusím sílu jablka :D . Bohužel už třetí den na svém 6s sháním nějakou free apku nejlépe která by byla aspoň trochu podobná CGEO. Vyzkoušl jsem už snad všechno, ale buď je to LITE omezené jen na tradiční cache, nebo je omezení jen na 3 zobrazené kešky denně. Geocaching hraju tak cca 10x za rok když někam jedu. Nejsem premium member a myslím že je zbytečné platit premium když nejsem tak aktivní. Klidně bych si nějakou aplikaci koupil, ale bojím se že bez premium bude stejně přístup i na placené apce omezený. Tak jsem v rozpacích poraďte prosím.


  • 0

#2 one.woman

one.woman

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2018 - 18:02

Mám také jablko, ale jsem prémiový hráč a používám oficiální aplikaci. A skutečně c:geo moc mi chybí ale nic takového jsem neviděla ((
  • 0

#3 Klaye

Klaye

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2018 - 18:31

Looking4Cache Lite bych byt tebou vyzkousel. Ja pouzivam plnou verzi a jsem spokojenej.

Tento příspěvek byl upraven od Klaye: 08 květen 2018 - 18:32

  • 0

#4 von Bronin

von Bronin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 599 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2018 - 20:06

Kup si Looking4Cache ideálně. Free verze většinou mají dost omezení, nestojí za nic. Na iOS je máloco zdarma...Asi to chtělo lepší telefon s droidem, no když už jsi změnil...
  • 0

#5 nalano

nalano

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 631 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2018 - 23:13

To byl krok mimo nebo šlápnutí do... Omezení na 3 tradičky neobejdeš ani v placené verzi aplikace. Pro neplacení GC je jediná šance jít na to skrz android. Pokud tam byla odchylka 150 m, pak si troufám říci, že nefungoval GPS modul.
  • 0

#6 vkvkvk

vkvkvk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2018 - 20:07

U L4C můžeš limit obejít, ale je to složitější. Na PC musíš vytvořit GPX soubor. Umí to některé doplňky do prohlížečů nebo pomocí nejmenovaného doplňku do  GeoGet. Tento GPX přes iTunes nahraješ do L4C a zde importuješ.

Mám dosti vtíravý pocit, že pro IOS neexistuje program porušující pravidla Groundspeaku.


  • 2

#7 PeSis

PeSis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 421 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2018 - 5:42

To byl krok mimo nebo šlápnutí do... Omezení na 3 tradičky neobejdeš ani v placené verzi aplikace. Pro neplacení GC je jediná šance jít na to skrz android. Pokud tam byla odchylka 150 m, pak si troufám říci, že nefungoval GPS modul.

Android používám už 2012 a nikdy jsem s GPS problémy neměl. Ten první měl přesnost cca 5 - 10 m. A můj nynější má dokonce i 3m, a používá 3 systémy navigace (GPS, Glonass, Baidou)
  • 0

Xiaomi Redmi Note 10 Pro => Locus 4 gold, WhereYouGo, Mapy.cz ; Samsung J5 (iGo navi) ;
GeoGet (+Stator)

 

 

Moje statistika na Geocaching.com

 

 

 


#8 neoplc

neoplc

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2018 - 22:33

Díky za info, jsem zklamaný že groundspeak tahá takhle za svůj prémiový účet z lidí peníze. Rád bych si zaplatil prémium, ale za tyhle nekřesťanské peníze fakt nemám zájem. Ano říká člověk který si koupil IOS. K tomu chci dodat že jsem ho koupil z druhé ruky za levno docela. Nechápu vždyť si ty kešky zakládáme sami, chápu že táhnout web geocachingu neni jen tak, ale když si uvědomím kolik lidí hraje geocaching. I kdyby to dali za příklad 2 nebo 3 stovky tak by to bylo mnohem přijatelnější a tvůrci by si přišli i tak na ranec peněz. Nevím co se to s geocachingem děje, ale vůbec se mi to nelíbí :( 


  • -2

#9 nalano

nalano

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 631 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2018 - 9:13

Groundspeak je komerční firma, tak se jako každá firma snaží maximalizovat svůj zisk. Tento obchodní model i ceny je už mnoho let beze změny. Cena rok PM - 630 Kč se dá akceptovat i pro Česko. Pokud ne, jsou cesty, jak už bylo zmíněno. Bohužel umetené cesty nevedou skrze jablečné aleje.
  • 2

#10 janca361

janca361

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2018 - 13:56

Díky za info, jsem zklamaný že groundspeak tahá takhle za svůj prémiový účet z lidí peníze. Rád bych si zaplatil prémium, ale za tyhle nekřesťanské peníze fakt nemám zájem. Ano říká člověk který si koupil IOS. K tomu chci dodat že jsem ho koupil z druhé ruky za levno docela. Nechápu vždyť si ty kešky zakládáme sami, chápu že táhnout web geocachingu neni jen tak, ale když si uvědomím kolik lidí hraje geocaching. I kdyby to dali za příklad 2 nebo 3 stovky tak by to bylo mnohem přijatelnější a tvůrci by si přišli i tak na ranec peněz. Nevím co se to s geocachingem děje, ale vůbec se mi to nelíbí :(

Nevím jakým jiným koníčkům se věnuješ, ale opravdu je 30 USD (640,-) ročně tak šílená částka, co ti příjde hodně? Ano, asi hraješ málo, pak ti stejně nejspíš budou stačit tradičky nebo 3 keše denně. Taky si je můžeš zcela zdarma opsat z webu s výjimnou PM keší) a v telefonu potom zadat souřadnice. 


  • 0

#11 PeSis

PeSis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 421 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2018 - 19:19

Nevím jakým jiným koníčkům se věnuješ, ale opravdu je 30 USD (640,-) ročně tak šílená částka, co ti příjde hodně? Ano, asi hraješ málo, pak ti stejně nejspíš budou stačit tradičky nebo 3 keše denně. Taky si je můžeš zcela zdarma opsat z webu s výjimnou PM keší) a v telefonu potom zadat souřadnice.

To je tzv. papírovej logbook = vytisknout a jít.
  • 0

Xiaomi Redmi Note 10 Pro => Locus 4 gold, WhereYouGo, Mapy.cz ; Samsung J5 (iGo navi) ;
GeoGet (+Stator)

 

 

Moje statistika na Geocaching.com

 

 

 






Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:ios

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama