Přejít na obsah


Fotka

Keše k adopci (Liberecký kraj, okres Semily)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
10 odpovědí na toto téma

#1 geo.luki

geo.luki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2019 - 9:31

Ahoj všem,
rozhodl jsem se nabídnout k adopci své kešky.
Konkrétně se jedná o:

Bozkovské dolomitové jeskyně

Treperka
 
Kamenickeho stezka

Všechny jsou v dobrém stavu a nevyžadují údržbu.
Pokud máte někdo zájem, napište.

S pozdravem, geo.luki


  • 1

#2 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2019 - 17:01

Všechny vypadají moc zajímavě, bohužel pro mě z ruky. Držím palce, ať se povede najít nového vlastníka!


  • 0

#3 vojtisekp

vojtisekp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2019 - 13:24

Ahoj,

 

pokud se již nenašel vhodný dárce pro tvé keše tak je rád  a s radostí vezmu. Mám keš v Semilech takže to není až zas tak z ruky. Případně jestli by ti nevadilo že hned po adopci bych je dal kamarádovi který ještě teď není rozhodnut.

 

Děkuji VojtisekP


  • 1

#4 geo.luki

geo.luki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2019 - 19:22

Aktuální nabídka je již k dispozici jen Treperka.


  • 0

#5 vojtisekp

vojtisekp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2019 - 8:46

Ahoj,

 

tak mi prosím pošli nabídku k adopci Treperku.

 

Děkuji VojtisekP


  • 0

#6 geo.luki

geo.luki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2019 - 8:05

Ahoj,koukal jsem na tvuj profil. Proc jsi vetsinu adoptovanych kesek dal kratce na to opet k adopci a pak sli do archivu? Chci kes dat nekomu kdo se o ni bude starat a ne aby ihned byla archivovana. Do archivu ji muzu poslat sam, ale to zatim nechci.

Tento příspěvek byl upraven od geo.luki: 25 duben 2019 - 8:06

  • 2

#7 vojtisekp

vojtisekp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2019 - 8:54

Ahoj,

 

bylo to tak že ta série v LBC (kterou asi máš na mysli) tak jsem ji asi 1 rok udržoval poté se mi ozval spolužák (bez toho že bych  mu ji nabízel) že si ji vezme. Proto jsem mu ji dal. Jenže co se nestalo tak hned ten den odpoledne mi volal že to vrací zpět a protože jsem si myslel že tyto 4 keše už mám z krku tak jsem na ně (to odpoledne) přestal myslet a už začal budovat novou sérii. Poté co mi je vrátil tak jsem je nabídnu k adopci. Jinak jen tak mimichodem tak Kořevov - Butonia kinder cache (https://coord.info/GC1FH2Y) a Sebevražda Antona Huscha (https://coord.info/GC178AA) jsou aktivní, dále Prameny Kamenice byly archivovány proto že navzdory tomu že jsem psal DarkLordovi aby ji nearchivoval (v dohledné době je pro mě cca 3 měsíce) tak mi ji stejně po měsíci archivoval. A Kolafak je archivován proto že již toto místo není ničím zajímavé a navíc se tam opakovaně krabička ztrácela. To je ode mě vše a je jen na tobě jak vyřešíš. Prosím dejmi vědět i v případě odmítnutí sem nebo na vojtisek.pricystal@volny.cz

 

Děkuji VojtisekP


  • 0

#8 geo.luki

geo.luki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2019 - 10:16

No to je jedno jak to bylo. Ale na premisteni kesky K pramenum Kamenice jsi mel asi dva roky. Za tu dobu, jestli jsi nemel cas, nebo to pro tebe bylo daleko, tak jsi mohl pozadat nekoho, kdo by ti s tim mohl pomoci. Sam vim ze je to obcas tezke, provadet udrzbu, ale vzdy se to nejak da udelat Nechapej to jako vycitky, nebo hejtovani, jen jsem se nad tim pozastavil.

Zatim to jeste zvazuji, diky za pochopeni.


  • 1

#9 vojtisekp

vojtisekp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2019 - 10:45

Na tu Kamenici jsem měl upravený listing asi za 2 měsíce, jenže táta mi prostě nedovolil abych to publikoval dokud to nezkontroluje no tak mu to přpomínám a pořád to nedělal takže to šlo do archivu.

 

A mě se omlouvat nemusíš. To je v poho.


  • 0

#10 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2019 - 11:19

Listing je to nejmenší, zásadní je možnost resp. schopnost postarat se o fyzickou krabičku.


  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#11 vojtisekp

vojtisekp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2019 - 14:07

Listing je to nejmenší, zásadní je možnost resp. schopnost postarat se o fyzickou krabičku.

 

Ta krabička tam je už skoro od té doby co to šlo do disable ai tva týdny na to jsme se tamm vypravili takže krabička tam je.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama