Přejít na obsah

Fotka

Novy server pro Adventure Lab a plugin pro GG

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1161 odpovědí na toto téma

#1161 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

Roman_Jaroměř

• Members
  • PipPipPip
  • 4 089 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2021 - 9:43

Díky, ten web vypadá opravdu moc pěkně:-)

• 2

#1162 dejwy

dejwy

dejwy

• Members
  • PipPipPip
  • 1 141 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2021 - 7:06

Zajímavost (či potíž?) pro lovce labek v Praze: Dnes owner přidal k sérii "Prosek park" dvě další labky (změna ze tří na pět). Což je dobrá věc, ale labková aplikace s tím má trochu potíž. Já jsem měl tu původní (třílabkovou) sérii už odlovenou, takže se mi už na mapě v aplikaci neobjevuje (přestože by měla, protože má nové labky, není tedy dokončena). Musel jsem tedy nejdříve v profilu aplikace řící, že chci zobrazovat i ty už odlovené. Teprve pak jsem sérii viděl na mapě. Hlásila sice, že série je Completed ale po otevření  ukázala i ty nové labky (sic!). Ale jde o sekvenční sérii, takže ty nové labky byly šedé, tedy zřejmě nepřístupné. Ale - a teď pozor - když jsem přišel na místo nové labky, aplikace mi ukázala otázku a umožnila na ni odpovědět. To samé i na té druhé nové. Pak mi dokonce nabídla můj původní log, abych ho mohl doplnit. Takže přidání labek do splněné série funguje... Hmmm, možná ty nejasnosti způsobilo i to, že doplněná série je zároveň sekvenční.

Taky jsem je měl už z dřívějška odlovené a tedy completed jako sérii 3 kusů.

Když jsem si dnes ráno zobrazil seznam stagí (ikona seznamu vpravo nahoře), tak tam byly 3 odlovené a jedna (ta nová) jako neodlovená. Dal jsem si ji zobrazit a .... šlo ihned odpovídat, ač jsem byl 2 km daleko. Došel jsem na místo, odpověděl a zobrazil si v seznamu tu pátou, poslední a  ... opět šlo ihned odpovědět, ač to bylo asi 400m.
vypadá to, že pokud jsou Labky tedy completed a následně owner přidá stage, tak nějaký interní flag completed znamená, že appka přestane kontrolovat vzdálenost od stage, ač ta stage je nově přidaná a ještě neodlovená.

Nicméně tohle přidávání později je hodně nestandardní věc a tady bych i pochopil, že to GC nemá ošetřené. Osobně bych po publikaci dovolil jen stage upravovat ale už ne přidávat (jen názor).

• 1

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama