Přejít na obsah


Fotka

Generátor statistik Lab Adventures


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12 odpovědí na toto téma

#1 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2020 - 12:12

Vzhledem k uzamknutí původního vlákna zakládám nové, pro diskusi a k hlášení případných chyb u generátoru statistik Lab Adventures.

Kde je generátor: vypatlator.cz/lab/

Co umí: například toto


  • 0

#2 pjiy

pjiy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 104 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2020 - 17:49

Ahoj, první vygenerování statistiky labek OK, při dalším (zdánlivě také OK) se na webu http://vypatlator.cz...=zameckeckevaly  nezaktualizovala, ukazuje to stále tu původní. Keše browseru smazány, ve zdrojových csv je správně vše nové. Poradíš? Dík.


  • 0
Všechno je možný.

#3 pjiy

pjiy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 104 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2020 - 20:21

Dneska už je to OK. :)


  • 0
Všechno je možný.

#4 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2020 - 16:15

Ahoj,

asi vidím, kde byl problém. Do políčka Access code byl (minimálně) jednou zadán kód s mezerou na konci. Existují tedy statistiky jak pro "zameckeckevaly", tak pro "zameckeckevaly ". Server data přijal, jenže jelikož žádná adresa nemůže končit mezerou, prohlížeč ji automaticky odstranil (tedy namísto na zrovna vytvořené statistiky s mezerou tě přesměroval na statistiky bez mezery, s původními daty).


  • 0

#5 pjiy

pjiy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 104 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2020 - 19:26

Díky moc, je to ono, lze statistiku to z tvého serveru smazat? Klidně obě dvě, vytvořím je stejně znovu a dám si na mezeru pozor.


  • 0
Všechno je možný.

#6 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2020 - 19:49

S mezerou smazáno. To druhé není potřeba mazat, aktuální data se smažou při nahrání nových.


  • 0

#7 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2020 - 8:16

Jak tak koukám, tak přepsání na "StatisticsPlayer" už nefunguje. :-(  Chce to po mne login a nestáhne to nic. Ach ti vývojáři z GC, to je peklo.


  • 3

#8 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2020 - 10:22

Jak tak koukám, tak přepsání na "StatisticsPlayer" už nefunguje. :-(  Chce to po mne login a nestáhne to nic. Ach ti vývojáři z GC, to je peklo.

Grr :( :( :( nefunguje, vypadá to v GS jsou dřevorubci a osekávají a osekávají.


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#9 hkstaripraha

hkstaripraha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2020 - 11:46

Grr :( :( :( nefunguje, vypadá to v GS jsou dřevorubci a osekávají a osekávají.

Nahrávání logů na generátoru už nefunguje skoro dva měsíce a teď tahle patálie!


  • 0

....................................
XIAOMI Mi 9T + c:geo
GARMIN eTrex 32x + BaseCamp(MapSource), GeoGet 2.12.0.829 + VasaM,Topo Czech 2015 Light (Topo Czech 2011 Pro)


#10 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2020 - 12:04

Ahoj, díky za tvůj fajn generátor. Použil jsem výsledné html do své statistiky ze statoru. V sousedním vlákně věnovaném statoru jsem byl ale upozorněn, že by někomu mohlo vadit zveřejnění času jeho logů. Bylo by možné při generování přidat přepínač, který by tyto informace skryl? Předpokládám, že je to minimální zásah do kódu. Díky


  • 0
Mapy pro přístroje Garmin: http://www.garmin.vasam.cz (GitHub)

#11 hkstaripraha

hkstaripraha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2020 - 14:34

Ahoj, díky za tvůj fajn generátor. Použil jsem výsledné html do své statistiky ze statoru. V sousedním vlákně věnovaném statoru jsem byl ale upozorněn, že by někomu mohlo vadit zveřejnění času jeho logů. Bylo by možné při generování přidat přepínač, který by tyto informace skryl? Předpokládám, že je to minimální zásah do kódu. Díky

Ahoj Vasa, chci tě upozornit na skutečnost, že fajn generátor už není úplně funkční (viz.reakce výše). Tvoje statistiky LABek jsou generovány 20.11 a to fungovalo fajn, ale současná situace je trochu jiná.


  • 0

....................................
XIAOMI Mi 9T + c:geo
GARMIN eTrex 32x + BaseCamp(MapSource), GeoGet 2.12.0.829 + VasaM,Topo Czech 2015 Light (Topo Czech 2011 Pro)


#12 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2020 - 16:28

Generátor jsem před chvílí vypnul (již vygenerované statistiky zatím na webu zůstávají).

 

Abych vysvětlil, kde je problém, vezmu to od začátku.

- V sekci Leaderboard si mohli owneři sérií stáhnout soubory Completion Statistics a Player Statistics. V prvním jmenovaném jsou pouze názvy jednotlivých zastavení a počet jejich dokončení. V druhém jmenovaném je uvedeno, co kdy kdo odlovil.

- Ve stažených souborech bez formátování (jednotlivé údaje jsou pouze odděleny čárkou) se dá těžko vyznat, vzniká tedy Generátor, který údajům z těchto souborů dává jakousi grafickou úpravu.

- Ze sekce Leaderboard mizí tlačítko pro stažení souboru Player Statistics. Stále však tyto soubory s aktuálními daty existují. Na generátor tedy přidávám návod ke stažení souboru a jede to dál.

- Objevila se zde informace o z velké části nezahesleném API. Jsou v něm i data na způsob Player Statistics, ale nesedí v nich datumy, některé nicky v tom zcela chybí. Zůstává se tedy stále u statistik z těch dvou souborů. Přes API se ale dají stáhnout i věci jako logy či hodnocení série, v generátoru tedy vzniká možnost stažení třetího souboru který si tyto údaje z API stáhne a po následném nahrání na web se vkládá se do statistik.
- Z velké části nezaheslené API se z velké části zaheslovává. Bez přístupového klíče se již dá dostat pouze k popisu a otázkám jednotlivých stanovišť (pro statistiky k ničemu), k datu vzniku série a k hodnocení série. Bez přístupového klíče se již nelze dostat k logům.

- Soubor Player Statistics z webu mizí, čímž mizí i možnost odkud tato data brát. Bez přístupového klíče se nedá dostat nejen k logům, ale ani k těm (alespoň v době kdy jsem to zkoumal) chybovým datům v API.

 

V současné době by tak ve statistikách mohlo být pouze následující:

- kolik hráčů (číslem, nikoliv nicky) sérii navštívilo, kolik dokončilo, kolik na ní celkem nasbírali bodů
- kolik hráčů (číslem, nikoliv nicky) dokončilo které stanoviště
- kdy série vznikla, zda je či není lineární, kolik hráčů ji hodnotilo a kolik hvězdiček má

Nejsem si jistý, zda jsou tato data natolik důležitá, aby to kvůli nim dál běželo.

 

Získání přístupového klíče k API by zajistilo alespoň přístup k logům a k chybovému souboru kdy co kdo dokončil (lepší chybové než nic), ale obávám se, že bych nepochodil.

- nevím o tom, že by kdy dostala autorizaci nějaká lokální webová aplikace

- mám za to, že pokud dostane aplikace autorizaci, stejně ji to neopravňuje k tomu stahovat z API libovolná data, ale musí její použití nejprve povolit každý její uživatel a následné dotazování na data se děje jakoby přes každého toho uživatele (myslím, že něco takového bych nenaprogramoval)
- mám z minulosti jakési vroubky u HQ, kvůli kterým bych přístupový klíč stejně nedostal

Teoreticky si dokážu představit, že pokud by si o přístupový klíč k API zažádali provozovatelé labgpx.cz (stejně ke tvorbě GPX tu poslední doposud nezaheslenou část API používají), mohli by pak na webu kromě mapy s odkazy a GPX soubory mít i ty statistiky. Ale je čistě na nich a jde to mimo mě.


  • 0

#13 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2020 - 17:10

Zatim jsme o ziskani pristupoveho klice neuvazovali a nemame nejmensi tuseni, co by k tomu melo byt potreba a jake jsou jejich podminky. Argumentovat serverem labgpx.cz muze byt celkem riskantni, taky by mohli veskery pristup povolit jen autorizovanym aplikacim. Zaplat buh, ze je to alespon tak, jak to je a muzeme trochu napravovat nesmyslne chyby, ktere jejich vyvojovy tym dela.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama