Přejít na obsah


Fotka

Znáte někdo MilikS - rád bych od něj adoptoval kešku


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2020 - 20:03

Začal jsem plnit challenge GC5EQY2 - LSGC: Challenge - mesta Stredoceskeho kraje a postupně zjišťuji, že ověřovátko není aktuální, že si odlovím kešku v některém z měst a ověřovátko mi dané město ukáže jako nesplněné, neboť je založené na bookmarcích, které asi nejsou aktualizované. A to se jedná např. o keš GC7ZY73_kostel-nastoleni-sv-petra-v-antiochii-hostomice publikovanou 2018-11-05. Navíc ověřovátko je na samých technických možnostech, neboť často nedá výsledek a člověk ho musí pustit i několikrát za sebou než se zobrazí výsledky, takže by potřebovalo nějak pozměnit, aby fungovalo na 100%.
  • 0

#2 pezik1

pezik1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 221 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2020 - 21:03

Začal jsem plnit challenge GC5EQY2 - LSGC: Challenge - mesta Stredoceskeho kraje a postupně zjišťuji, že ověřovátko není aktuální, že si odlovím kešku v některém z měst a ověřovátko mi dané město ukáže jako nesplněné, neboť je založené na bookmarcích, které asi nejsou aktualizované. A to se jedná např. o keš GC7ZY73_kostel-nastoleni-sv-petra-v-antiochii-hostomice publikovanou 2018-11-05. Navíc ověřovátko je na samých technických možnostech, neboť často nedá výsledek a člověk ho musí pustit i několikrát za sebou než se zobrazí výsledky, takže by potřebovalo nějak pozměnit, aby fungovalo na 100%.

MilikSe znam. Co jsem se s nim naposledy bavil a uz je to nejaky patek, tak geocaching povesil na hrebik a zacal s kamaradem provozovat unikove mistnosti.

Bohuzel cislo na nej nemam, ale na "Send email" nereaguje?


  • 0

#3 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2020 - 15:14

Bohužel na email nereaguje. Proto jsem sem dával ten dotaz.


  • 0

#4 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2020 - 13:53

Tak na té challengi už Rico dal disable, takže v blízké budoucnosti tam dá další log o brzké archivaci. Opravdu někdo nezná nějaký způsob, jak MilikS kontaktovat a kešku adoptovat?


  • 0

#5 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2020 - 17:01

Ok. Zkusil jsem kontaktovat kolegy, co jej znají. Neslibují nic.
  • 0

#6 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2020 - 23:04

Má to nějaký vývoj?


  • 0

#7 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2020 - 8:28

Nemá


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama