Přejít na obsah


Fotka

Konec geoawareCZ


Nejlepší odpověď MiroslavRouta , 16 srpen 2020 - 11:57

Nový reviewer je na světě a stal se jím slovenský kačer orsagovci.
Profil https://www.geocachi...2f-1153476a3d7c Přejít na celý příspěvek


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
246 odpovědí na toto téma

#1 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2020 - 15:59

Před chvílí viděno na fb.

Přiložené miniatury

  • FB_IMG_15943928979861244.jpg

  • 0

#2 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2020 - 16:46

Že by důsledek poslední kauzy kolem mazání logů od Alkeho?
Na FB se řešilo, že Alke někomu po dohadování kolem jedné EC smazal všechny předchozí logy na svých EC, ten se odvolal nejdřív k revírníkovi a následně na GS.
  • 0

#3 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2020 - 16:58

Že by důsledek poslední kauzy kolem mazání logů od Alkeho?
Na FB se řešilo, že Alke někomu po dohadování kolem jedné EC smazal všechny předchozí logy na svých EC, ten se odvolal nejdřív k revírníkovi a následně na GS.


Odkaz na tu diskuzi na FB by nebyl?
  • 0

#4 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2020 - 17:04

Dostala jsem se k tomu včera náhodou - odkaz nemám.
Ale perlil tam i Jonea, jako obvykle mimo téma - pochválil se, jak ho na eventech mají všichni rádi... Mno, docela síla.
Najít by asi šlo podle Nováka a Nekvapila. ;-)
  • 0

#5 Canoppy1

Canoppy1

    Canoppy

  • Members
  • PipPipPip
  • 273 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2020 - 17:11

Odkaz na tu diskuzi na FB by nebyl?

 

https://www.facebook...3&theater&ifg=1


  • 0

#6 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2020 - 17:55

Že by důsledek poslední kauzy kolem mazání logů od Alkeho?
Na FB se řešilo, že Alke někomu po dohadování kolem jedné EC smazal všechny předchozí logy na svých EC, ten se odvolal nejdřív k revírníkovi a následně na GS.

 

Takže jsem nebyl jediný komu to ten narcis udělal? :)

 

Já ho ale nenabonzoval. Všechn narcisovi earthky šli na ignore list a bylo vymalováno :)


  • 4

#7 berda

berda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 327 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2020 - 18:00

Nejsou nějaké screeny té diskuze i pro ty, co nemají xichtknížku? Ne snad, že bych neměl od Mobilis in mobili určitou představu, ale stejně...
  • 1
Berda

#8 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2020 - 18:13

Takže jsem nebyl jediný komu to ten narcis udělal? :)

 

Já ho ale nenabonzoval. Všechn narcisovi earthky šli na ignore list a bylo vymalováno :)

 

Tak to jsem ráda, že nejsem jediná.

Sice mám ignor list dost natřískaný erdkama, ale je mi fajn. .-)


  • 0

#9 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2020 - 18:17

Před chvílí viděno na fb.

 

Jsem myslela, že to byl Alkeho kamarád, aspoň se tím oháněl,že nemám šanci u něj na odvolání.


  • 1

#10 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2020 - 19:03

No právě, že podle diskuze ano.

Možná něco podobného jako s tebou? Ale postižený kačer se nedal a napsal na GS. Já s Alkem sice žádný konflikt neměla, ale EC mi docela znechutil. Ignore list nepoužívám, ale ani se neobtěžuji jeho EC logovat. Pokud maze logy i kačerům, co se vyfotí s CWG.....Jen doufám, že se neprocpe mezi revírníky - jednu dobu se o jeho ambicích něco proslechlo.
  • 3

#11 quellen

quellen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 586 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2020 - 20:34

Mám u něj taky jednu zatím nezalogovanou earthku s palcem nahoru. Tak teď nevím, jestli ho mám vůbec dráždit. :-D
  • 0

Google Pixel 3 / Android 12 / c:geo


#12 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2020 - 20:55

zlaté časy, kdy se fotky vynucovat nesměly... mělo to něco do sebe.


  • 2

#13 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2020 - 21:41

zlaté časy, kdy se fotky vynucovat nesměly... mělo to něco do sebe.


Já jsem jednoznačně pro možnost povinné fotky jako jeden z úkolů. Když může být fotka povinná u virtuálky, tak proč ne i u EC? Jestli mi tam však někdo fotí sebe, svou GPS nebo třeba svůj stín či palec, to je mi celkem jedno. Já jsem rád, za každou fotku u svých keší :) (ano, vážně si jednou za čas procházím galerie svých listingů, stejně jako čtu všechny příchozí logy a dokonce i na některé tu a tam reaguji).


  • 10

#14 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2020 - 21:49

Mno, jenze právě u Alkeho je problém, že ON chce rozhodovat, co uzná/neuzná. A pokud ani fotku s CWG, která je pro plno ownerů dostatečná.....
Řešilo se, co uznat má, z hecu jsem se zeptala, jestli by stačila ruka s originál prstýnkem s grandlí ( vyrobený na zakázku ) - dá se dohledat v mé galerii někde ve starších fotkách. Odpovědi jsem se nedočkala. ;-)
  • 0

#15 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2020 - 22:25

Zatím jsem u EC s ním problém neměl, možná jsem prudce inteligentní :P . Obvykle udělám snímek obrazovky, kde je vidět vzdálenost pár metrů od požadovaných souřadnic a owner je spokojen.


  • 1

#16 sambar439

sambar439

    Hulvát a vesnickej primitiv ;)

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2020 - 22:44

Počkejte, až bude z toho Narcisa revírník, přes zeměkeše... To teprvá naše p*dele poznaj středověk!  ;)  :D  :D  :D


  • 1

#17 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2020 - 23:09

Mno, jenze právě u Alkeho je problém, že ON chce rozhodovat, co uzná/neuzná. A pokud ani fotku s CWG, která je pro plno ownerů dostatečná.....
Řešilo se, co uznat má, z hecu jsem se zeptala, jestli by stačila ruka s originál prstýnkem s grandlí ( vyrobený na zakázku ) - dá se dohledat v mé galerii někde ve starších fotkách. Odpovědi jsem se nedočkala. ;-)

 

Kdyby kačeři nepodváděli a nesnažili se "virtuální keše" logovat i bez toho, aniž by místo navštívili, tak by se tohle nedělo, owneři by žádné logy nemuseli mazat. Ruka ani CWG fakt nic neprokazuje (ten prstýnek by asi byl jasný), z podobných fotek na našich EC taky nejsem nadšený. Respektuju, že se někdo fotit nechce, ale naprostá většina těch poctivých kačerů dává fotky, kde jsou poznat a naopak u těch, kde pochybnosti jsou, většinou najdeš ruce či CWG. Paušalizovat to samozřejmě nelze. Je problém fotit všude třeba plyšového maskota? Jako owner můžu podvody ignorovat nebo řešit. Může se stát, že udělám chybu (tím neomlouvám Alkeho, ten to s těmi podmínkami přehání) a rozhodnu se při řešení špatně. U keše s logbookem je vše jasné, zápis buď je nebo není (situace, kdy někdo někoho zapíše, nelze poznat, to už věcí každého). Ale tam, kde logbook není a odpovědi jdou snadno sehnat? Určitě bych si jako owner zjednodušil práci, kdybych logy nekontroloval, ale odsouhlasil jsem to při zakládání keše a přijde mi taky nefér vůči těm poctivým nechat ty podvádějící v klidu.


Počkejte, až bude z toho Narcisa revírník, přes zeměkeše... To teprvá naše p*dele poznaj středověk!  ;)  :D  :D  :D

Nestraš...


  • 5

#18 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2020 - 23:09

No právě, že podle diskuze ano.

Možná něco podobného jako s tebou? Ale postižený kačer se nedal a napsal na GS. Já s Alkem sice žádný konflikt neměla, ale EC mi docela znechutil. Ignore list nepoužívám, ale ani se neobtěžuji jeho EC logovat. Pokud maze logy i kačerům, co se vyfotí s CWG.....Jen doufám, že se neprocpe mezi revírníky - jednu dobu se o jeho ambicích něco proslechlo.

 

Nebudu se handrkovat o bod, takže jsem to dál nehnala. U mě to bylo trochu jinak, protože jsem si dovolila zkritizovat jednu jeho krabičku, tak začal vyhrožovat, že mi smaže všechny erdky půl roku zpět, že na kontrolu odpovědí má právě toho půl roku. Ale smazal mi jen tu poslední, protože jsem prý přesně neformulovala odpověď, jak by si přál. Vyměnili jsme si pár emailů a pak jsem toho nechala, protože si kvůli takovému nebudu kazit život.

Ignor list jsem používala do té doby jen na T5. Teď jeho erdky nevidím, takže pro mě přestal existovat a je mi fajn.  


  • 0

#19 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2020 - 7:38

Letos jsem s nim hodne bojoval na eartce, kterou mam od domova jen par set metru. Smazal mi postupne 5 logu. Ma v podminkach 3 moznosti fotky a cokoli jineho povazuje za duvod ke smazani logu. Po mailove diskusi mi pripadala jedina moznost fotka GPS, ale tu jsem nemel. Tak mi napsal, ze mam proste smulu - T5 bez vybavy pry taky nedam. Trval vyslovne na te GPS, kterou tam ma napsanou, mobil nebral jako nahradu, navic jak jednim mobilem vyfotim tentyz mobil? Namichl me nesmirne a uz mi slo o princip, jak tu kesku zalogovat. Nakonec najednou, po nekolika dalsich mailech, pro me bezduvodne a zahadne, zmenil nazor a mobil mu stacil. Tak jsem si vzal mobil od zeny, popate navstivil to misto a vyfotil svuj mobil. Ovsem jak pozna, ze je to muj mobil, to je mi zahadou. Je to snad jeste mene prukazne nez to CWG, mobil ma kazdy, moje CWG jen ten, komu bych ho pripadne dal k tomuto ucelu. Od te doby jsem jeho eartky minul bez povsimnuti mnohokrat. Pokud mu slo o to, abych je ignoroval, povedlo se mu to. Pak ovsem nechapu, proc je zaklada. Jako nastroj pro buzeraci ostatnich?


Tento příspěvek byl upraven od gord: 11 červenec 2020 - 7:39

  • 7

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#20 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2020 - 7:45

...navic jak jednim mobilem vyfotim tentyz mobil?...

Pomocí zrcátka :rolleyes: .


  • 4

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama