Přejít na obsah


Fotka

Konec geoawareCZ


Nejlepší odpověď MiroslavRouta , 16 srpen 2020 - 11:57

Nový reviewer je na světě a stal se jím slovenský kačer orsagovci.
Profil https://www.geocachi...2f-1153476a3d7c Přejít na celý příspěvek


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
246 odpovědí na toto téma

#41 Beetovy

Beetovy

    Beetovy

  • Members
  • PipPipPip
  • 498 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2020 - 8:18

To si nemyslím. Psal o archivacích při prvních problémech. U tradiček to může znamenat třeba plný logbook, ale u earthky asi tak jedině náhlý výbuch jeskyně.

 

Ale jinak to na mě působí podivně. Ne snad, že bych Alkemu jako mnozí nevěřil onu výhrůžku trestím oznámením. Před lety jsem zažil podobnou věc, pro mě to skončilo menší pokutou s možností nahlédnout úředníkovi přes rameno, majitel finálkového serveru pak taky zatloukal, že nikde nic nepodával. Ale co mohlo dlouholetého reviewera (pokud mezi ním a Alkem vskutku není žádný kamarádský vztah) rozhodit natolik, že nejprve chtěl s HQ začít řešit soukromou urážlivou konverzaci mezi dvěma hráči, schválně se vyhýbal jasně zadaným otázkám a nakonec sám dotyčného uráží a rezignuje kvůli tomu na svou funkci, to mi nějak nejde do hlavy.

 

Tohle poprosím trochu rozvést. Jako, že jsi dostal pokutu v rámci činnosti spojené s geocachingem?


  • 0

#42 von Bronin

von Bronin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 599 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2020 - 11:26

Po letech člověk zjistí, že už mu geocaching přináší často jen trpkost a zklamání. Hra se posunula úplně někam jinam...Já pokaždé zírám, čím je někdo ochoten trávit svůj čas. Co kolikrát musí vydržet revírníci či owneři keší je neuvěřitelné, těžko pochopitelné. Proto dnes spousta těch kvalitních, dobrých lidí již mezi kačery dávno není, poněvadž tohle člověk nemá zapotřebí snášet....Jaký je to smutek!
  • 0

#43 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2020 - 15:23

Dobrých lidí je tu pořád dost. Jen nejsou tak hlasití, jako ti vyčůránci. Těch je jen pár, ale vydají povyku za tisíc. Ale to neznamená, že jsou takoví všichni.

Proto si myslím, že nejen o levárnách, ale i o dobrých skutcích, má smysl mluvit, neboť je to výchovné. A člověk pak nebude mít pocit, že je to všechno jen na Pikaču. :)
  • 14

#44 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2020 - 16:51

Jak praví HaLuMa, nejvíce slyšet je malá skupinka, ale právě díky její hlasitosti vzniká dojem většiny.
  • 2

#45 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2020 - 17:41

Včera jsem připsala první plus Joneovi ;-) - sám se omluvil, když jsem ho upozornila, že kačerky by bylo slušné pozdravit a mohl by se naučit parkovat na venkově, aby neblokoval vjezd na louku. :-) Čekala jsem všechno možné, ale omluva překvapila. Že by dobrý vliv partnerky?
  • 2

#46 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2020 - 17:56

Včera jsem připsala první plus Joneovi ;-) - sám se omluvil, když jsem ho upozornila, že kačerky by bylo slušné pozdravit a mohl by se naučit parkovat na venkově, aby neblokoval vjezd na louku. :-) Čekala jsem všechno možné, ale omluva překvapila. Že by dobrý vliv partnerky?

Ono vubec ty jeho prispevky k tomuto tematu jsou jak od jineho cloveka (mysleno na FB). Sam jsem z toho zmateny a cekam nejakou kulisarnu :-)


  • 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#47 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2020 - 18:35

Vidíme to podobně. Že by příspěvky psala žena?
  • 1

#48 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2020 - 19:33

Ono vubec ty jeho prispevky k tomuto tematu jsou jak od jineho cloveka (mysleno na FB). Sam jsem z toho zmateny a cekam nejakou kulisarnu :-)

to psal Mára Prchal


  • 9

#49 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2020 - 19:49

No, spis to je jako Jaromir Soukup :-) On je ted taky jako vymeneny :-)
 


  • 1

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#50 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2020 - 20:56

No, spis to je jako Jaromir Soukup :-) On je ted taky jako vymeneny :-)


Kdo je Jaromir Soukup???
  • 2

#51 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2020 - 20:58

Kdo je Jaromir Soukup???

To nesmím ani naznačit! :-)


  • 2

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#52 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 216 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2020 - 21:49

Majitel e-shopu, který inzeruje ve své televizi, a tímto svým e-shopem tuto televizi sponzoruje. Takové perpetuum mobile.


Tento příspěvek byl upraven od zmijovkar: 12 červenec 2020 - 21:49

  • 2

#53 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2020 - 8:40

Jen tak mimochodem, když už je řeč o Alke04, tak jeho Památková zóna Beroun má nově tři nálezy https://www.geocachi...eocache/GC3GNPK
  • 0

#54 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2020 - 8:48

Jen tak mimochodem, když už je řeč o Alke04, tak jeho Památková zóna Beroun má nově tři nálezy https://www.geocachi...eocache/GC3GNPK

Co jsem koukal, tak vlastne jenom jeden. Tri ruzny lidi se stejnym logem! Ale souhlas, ze nacasovani skvely :-)


  • 1

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#55 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2020 - 9:04

To jsou další tři ze stáda Moravana Turisty Joney.


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#56 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2020 - 9:08

To jsou další tři ze stáda Moravana Turisty Joney.

 

Hm, zajimave! 

Kazdopadne se jedna o hodne dlouhy log pouze k jedne kesi! Ne takovy ten univerzalni, tymovy!

Chci rict, ze mozna to opravdu nasli.....


  • 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#57 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2020 - 9:54

Jen tak mimochodem, když už je řeč o Alke04, tak jeho Památková zóna Beroun má nově tři nálezy https://www.geocachi...eocache/GC3GNPK

Shodou okolností jsem se v sobotu v Berouně vyskytnul, šli jsme ve 3 lidech chvíli hledat a předpokládané nic se staloskutečností. Na místě už byla také dvojice kačerek hledajících prý přes 30 minut. Nenápadný tady nemůže být nikdo.
Protože nemám rád hledání nanovek uprostřed náměstí či paneláků všem na očích (lidé 10m od vás na lavičkách), tak jsme to po chvíli zabalili a děvčata pak taky, koukám, že také nanalezly. 


  • 0

#58 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2020 - 10:27

To jsou další tři ze stáda Moravana Turisty Joney.

Ano, stejné 3 (s jednotným logem) + jejich šéfa mám 27.6. na své kešce GC4D9V6


  • 0

#59 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2020 - 10:36

Takze ted ten Beroun, jestli opravdu nalezli, muze rozseknout jedine autor a ten se ted s nikym nebavi :-)


  • 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#60 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2020 - 10:43

Nalezly, v logbooku je zápis (viz. foto LB u logu)


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama