Přejít na obsah


Fotka

Greasemonkey skripty pro Firefox


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
636 odpovědí na toto téma

#21 Uza

Uza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 146 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2007 - 11:58

xpj:

Tak jsem se koukal na přístupy na tu mapičku a zjistil jsem zajímavou věc. A to, že 100% uživatelů používá Firefox ;-) Většinou ve verzi 2.0.0.3, ale také starší 1.5.

 

Tak jsem včera zkoušel, zda bych nerozběhl gm4ie , ale píše mi že nějaký objekt ve skriptu není podporovaný, pak jsem si zkusmo nainstaloval Visty kvůli ie7pro, ale v tom GMscripty pro GC nefungují taky, tak zbýva zkusit Trixie, ale na ten se dnes už nedostane...

Takže ve statistikách asi zůstane 100% pro Firefox ;-)


  • 0

#22 xpj

xpj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2007 - 12:07

Uza: Tak jsem včera zkoušel, zda bych nerozběhl gm4ie , ale píše mi že nějaký objekt ve skriptu není podporovaný ...

Můžeš, prosím tě, napsat,  jaký objekt není podporovaný? Třeba by to šlo jednoduše upravit.

Uza:

... zkusit Trixie, ale na ten se dnes už nedostane...

Doufám, že se rozepíšeš o zkušenostech ;-)

  • 0

#23 Uza

Uza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 146 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2007 - 16:57

Nejprve musím podotknout že Exploder nepoužívám, jen mě ve chvilce volna napadlo zkusit, zda a jak fungují GM klony, takže se tím nadále zabývat nehodlám, jen tedy popíšu své dojmy ;-):

IE7Pro (WVISTA/IE7)- pěkná nadstavba IE7 (pouze). Umožňuje navíc např. pomalé automatické skrolování obrazu, nebo uložení celého (tedy třeba několik stránek dlouhého) listingu jako obrázek.

Skript hlásí tyto chyby:
Nejprve, že 'GM_Get is undefined' z toho bych usuzoval, že to bude klon starého GM
Pak už žádná chyba, ale amapy se nezobrazí

Po vymazání ukládání domácích souřadnic /* check for home coordinates or nothing :-) */ -> var allTDs, thisTD; se skript pro načítání map rozeběhl...

GCxxxx skript sice zafunguje (odkaz se vytvoří), ale po načtení stránky se objeví chyba 'Stack Owerflow at line 0'


Trixie (W2000/IE6):
GCxxxx skript zafunguje, po načtení stránky se objeví chyba 'Stack Owerflow at line 0'

Mapy - Po vymazání ukládání domácích souřadnic /* check for home coordinates or nothing :-) */ -> var allTDs, thisTD; se skript rozeběhl...

GM4IE (W2000/IE6):
Mapy:
Line  85 - Char 5 - Error:'GM_GetValue' is undefined
Line 217 - Char 1 - Error:Object doesn't support this property or method
GCxxxx:
Nefunguje


  • 0

#24 xpj

xpj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2007 - 20:22

Uza:


IE7Pro (WVISTA/IE7)

Skript hlásí tyto chyby:
Nejprve, že 'GM_Get is undefined' z toho bych usuzoval, že to bude klon starého GM
Pak už žádná chyba, ale amapy se nezobrazí
Po vymazání ukládání domácích souřadnic /* check for home coordinatesor nothing :-) */ -> var allTDs, thisTD; se skript pro načítání maprozeběhl...
GCxxxx skript sice zafunguje (odkaz se vytvoří), ale po načtení stránky se objeví chyba 'Stack Owerflow at line 0'


Trixie (W2000/IE6):
GCxxxx skript zafunguje, po načtení stránky se objeví chyba 'Stack Owerflow at line 0'
Mapy - Po vymazání ukládání domácích souřadnic /* check for home coordinates or nothing :-) */ -> var allTDs, thisTD; se skript rozeběhl...

GM4IE (W2000/IE6):
Mapy:
Line  85 - Char 5 - Error:'GM_GetValue' is undefined
Line 217 - Char 1 - Error:Object doesn't support this property or method

GCxxxx: Nefunguje

Díky za vyčerpávající test. Je zřejmé, že nadstavby nepodporují ukládání lokálních informací, což ale není zásadní a dalo by se to ošetřit.

Skriptík na dělání odkazů z GCxxxx by možná potřeboval přepsat, zřejmě tam je nějaký jiný problém.

 

Časem na to kouknu ;-) 


  • 0

#25 helixik

helixik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2007 - 22:27

Ahojky... nainstalil jsem si take jiz par zajimavych skriptiku :-) libi se mi GC Gallery od Locusu, kde se male nahledy obrazku zvetsi na sirku 300... libilo by se mi neco podobneho ale primo v listingu kesky... aby bylo primo u vsech logu videt vlozene fotecky... (zatim je zde pouze nazev obrazku s moznosti prokliku do samostatneho logu s obrazkama)... velikost obrazku - onech 300, nebo male nahledy... pekne bych si potom pocetl a skouknul obrazky pekne pehromade :-))) umite to nekdo? neni to jiz nekde hotove? at hledam, jak hledam... nikde nic... :-) Diky
  • 0

#26 xpj

xpj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2007 - 10:21

helixik: libilo by se mi neco podobneho ale primo v listingu kesky... aby bylo primo u vsech logu videt vlozene fotecky... (zatim je zde pouze nazev obrazku s moznosti prokliku do samostatneho logu s obrazkama)... velikost obrazku - onech 300, nebo male nahledy... pekne bych si potom pocetl a skouknul obrazky pekne pehromade :-))) umite to nekdo? neni to jiz nekde hotove? at hledam, jak hledam... nikde nic... :-) Diky

 

To by asi neměl být problém, jen si k tomu sednout a vyzkoušet to :-) 


  • 0

#27 Mafi5bj

Mafi5bj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2007 - 11:54

helixik: Ahojky... nainstalil jsem si take jiz par zajimavych skriptiku :-) libi se mi GC Gallery od Locusu, kde se male nahledy obrazku zvetsi na sirku 300... libilo by se mi neco podobneho ale primo v listingu kesky... aby bylo primo u vsech logu videt vlozene fotecky... (zatim je zde pouze nazev obrazku s moznosti prokliku do samostatneho logu s obrazkama)... velikost obrazku - onech 300, nebo male nahledy... pekne bych si potom pocetl a skouknul obrazky pekne pehromade :-))) umite to nekdo? neni to jiz nekde hotove? at hledam, jak hledam... nikde nic... :-) Diky


Tak tohle přesně by se mi taky strašně líbilo. Moc se přimlouvám. [Y]


  • 0

#28 helixik

helixik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2007 - 16:21

xpj:

helixik: libilo by se mi neco podobneho ale primo v listingu kesky... aby bylo primo u vsech logu videt vlozene fotecky... (zatim je zde pouze nazev obrazku s moznosti prokliku do samostatneho logu s obrazkama)... velikost obrazku - onech 300, nebo male nahledy... pekne bych si potom pocetl a skouknul obrazky pekne pehromade :-))) umite to nekdo? neni to jiz nekde hotove? at hledam, jak hledam... nikde nic... :-) Diky

 

To by asi neměl být problém, jen si k tomu sednout a vyzkoušet to :-) 

Budeme te chvalit kudy budem chodit... ;-)
  • 0

#29 ebik

ebik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2007 - 18:36

helixik: Ahojky... nainstalil jsem si take jiz par zajimavych skriptiku :-) libi se mi GC Gallery od Locusu, kde se male nahledy obrazku zvetsi na sirku 300... libilo by se mi neco podobneho ale primo v listingu kesky... aby bylo primo u vsech logu videt vlozene fotecky... (zatim je zde pouze nazev obrazku s moznosti prokliku do samostatneho logu s obrazkama)... velikost obrazku - onech 300, nebo male nahledy... pekne bych si potom pocetl a skouknul obrazky pekne pehromade :-))) umite to nekdo? neni to jiz nekde hotove? at hledam, jak hledam... nikde nic... :-) Diky

Tak tady jsem splacal prvni verzi. Nejspis bude chodit jenom ve firefoxu, a fotky nechava pod sebou (mozna by bylo hezci kdyby byly vedle sebe).
Taky si dejte pozor na zobrazeni vsech logu. Pak se budou nacitat vsechny obrazky u cache. To muze trvat dlouho pokud jich je hodne a vy nemate rychle/neomezene pripojeni.

https://drak.ucw.cz/~ebik/gm/ 


  • 0

#30 helixik

helixik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2007 - 22:01

ebik:

Tak tady jsem splacal prvni verzi. Nejspis bude chodit jenom ve firefoxu, a fotky nechava pod sebou (mozna by bylo hezci kdyby byly vedle sebe).
Taky si dejte pozor na zobrazeni vsech logu. Pak se budou nacitat vsechny obrazky u cache. To muze trvat dlouho pokud jich je hodne a vy nemate rychle/neomezene pripojeni.

https://drak.ucw.cz/~ebik/gm/ 

No teda ! Smekam !! Narychlo jsem vyzkousel a musim rict, ze je to presne to co jsem hledal :-) !!!
Zobrazeni pod sebou je dle mne perfektni... fotky jsou stejne siroke... zato na vysku by to vedle sebe podivne skakalo...
Takze ja za sebe moc CHVALIM !!! a moc DEKUJI !!! :-)
  • 0

#31 minarjo

minarjo

    minarjo

  • Members
  • PipPipPip
  • 758 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2007 - 23:55

ebik:

Tak tady jsem splacal prvni verzi. Nejspis bude chodit jenom ve firefoxu, a fotky nechava pod sebou (mozna by bylo hezci kdyby byly vedle sebe).
Taky si dejte pozor na zobrazeni vsech logu. Pak se budou nacitat vsechny obrazky u cache. To muze trvat dlouho pokud jich je hodne a vy nemate rychle/neomezene pripojeni.

https://drak.ucw.cz/~ebik/gm/ 

Take jsem nainstaloval a slouzi k plne spokojenosti... Diky moc!


  • 0

#32 Mafi5bj

Mafi5bj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2007 - 0:26

ebik:

Tak tady jsem splacal prvni verzi. Nejspis bude chodit jenom ve firefoxu, a fotky nechava pod sebou (mozna by bylo hezci kdyby byly vedle sebe).
Taky si dejte pozor na zobrazeni vsech logu. Pak se budou nacitat vsechny obrazky u cache. To muze trvat dlouho pokud jich je hodne a vy nemate rychle/neomezene pripojeni.

https://drak.ucw.cz/~ebik/gm/ 

No to je paráááda! Díky. 


  • 0

#33 choze

choze

    Advanced Member

  • Administrators
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2007 - 8:42

Perfektní! Já bych se ale zase přimlouval za řazení fotek vedle sebe. Nebo alespoň možnost si zvolit.

Choze


  • 0

#34 xpj

xpj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2007 - 8:53

Zjistil jsem, že po update GC.com stránek již tak nějak nefunguje můj skript pro přidávání českých mapových serverů a nejde interaktivní mapička z AMapy.cz. Obojí jsem upravil a skript stabilizoval (docela funguje :-)

 

Takže updatujte na nejnovější verzi 0.2: gc_czech_maps.user.js 

 Více viz.: http://www.cetoraz.i...eMonkey-Scripts

P.S. "Aktivní" vývoj probíhá pouze u prvního skriptu, další jsem neupdatoval. Pokud je někdo používá, ať napíše ;-)
 


  • 0

#35 xpj

xpj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2007 - 9:59

xpj:

Zjistil jsem, že po update GC.com stránek již tak nějak nefunguje můj skript pro přidávání českých mapových serverů a nejde interaktivní mapička z AMapy.cz. Obojí jsem upravil a skript stabilizoval (docela funguje :-)

 

Takže problém tu je stále. Dokud není mapa na MapQuest vygenerovaná, což třeba u nových keší není, tak skript nic neukazuje. Budu to asi muset ještě nějak poladit :-) 


  • 0

#36 ebik

ebik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2007 - 21:46

ebik: Tak tady jsem splacal prvni verzi. Nejspis bude chodit jenom ve firefoxu, a fotky nechava pod sebou (mozna by bylo hezci kdyby byly vedle sebe).

Taky si dejte pozor na zobrazeni vsech logu. Pak se budou nacitat vsechny obrazky u cache. To muze trvat dlouho pokud jich je hodne a vy nemate rychle/neomezene pripojeni.

https://drak.ucw.cz/~ebik/gm/ 



Verze  quick-fixnuta, tak že (prozatím) funguje s novou verzí stránek. Časem možná přidám nějakou tu kustomizaci, řazení fotek v logu vedle sebe a podobně. Oproti první verzi se automaticky zobrazují i připojené (attached) fotky. To je docela důležité u cachí typu GCHW7A. Po stažení listingu a off-line prohlížení by člověk bez toho byl docela nahraný. (Bohužel stále je v printer-friendly verzi).


  • 0

#37 Mafi5bj

Mafi5bj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2007 - 22:22

ebik:

Verze  quick-fixnuta, tak že (prozatím) funguje s novou verzí stránek. Časem možná přidám nějakou tu kustomizaci, řazení fotek v logu vedle sebe a podobně. Oproti první verzi se automaticky zobrazují i připojené (attached) fotky. To je docela důležité u cachí typu GCHW7A. Po stažení listingu a off-line prohlížení by člověk bez toho byl docela nahraný. (Bohužel stále je v printer-friendly verzi).

Díky moc za aktualizaci skriptu, ty fotky mi chyběly. Attached fotky bych ale nezobrazoval. U drtivé většiny listingů tam ty fotky budou zbytečně dvakrát. 


  • 0

#38 xpj

xpj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2007 - 15:16

Dneska jsem narazil na zvláštní chybu v GreaseMonkey. Updatoval jsem na nejposlednější verzi a nešly mi instalovat skripty... Nevím, čím to může být, ale po zobrazení žlutého pruhu a kliku na "Install" se nic nedělo. Stěžují si na to i ledé v diskusi.

Skript pak jde nainstalovat přes menu. Pokud je načten jako obsah stránky GM skript, zobrazí se žlutý pruh a nechce se instalovat, v menu Tools->GreaseMonkey->Install User Script... Pak to funguje.


  • 0

#39 xpj

xpj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2007 - 16:09

xpj:

Zjistil jsem, že po update GC.com stránek již tak nějak nefunguje můj skript pro přidávání českých mapových serverů a nejde interaktivní mapička z AMapy.cz. Obojí jsem upravil a skript stabilizoval (docela funguje :-)

Trochu jsem upravil získávání souřadnic, teď by to mělo fungovat vždy bez problémů... 

Takže updatujte na nejnovější verzi 0.2a: gc_czech_maps.user.js 

 Více viz.: http://www.cetoraz.i...eMonkey-Scripts



  • 0

#40 xpj

xpj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2007 - 10:44

xpj:

Trochu jsem upravil získávání souřadnic, teď by to mělo fungovat vždy bez problémů... 

 

Zase změna :-( Ach jo, už mě to začíná unavovat. Takže rychlý hack a nová verze... 

Takže updatujte na nejnovější verzi 0.2b: gc_czech_maps.user.js 

 Více viz.: http://www.cetoraz.i...eMonkey-Scripts


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama