Přejít na obsah


Fotka

Jesterka jako nalepka


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
601 odpovědí na toto téma

#41 mamlin

mamlin

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2007 - 21:30

Toto mě také napadlo.. jelikož pracuji v reklamě asi se do toho dám, jen bych uvítal nějaká data abych to nemusel kreslit, myslím, že na parkovišti by človíček hned viděl kolik kamarádů se v regionu vyskytuje:)
  • 0

#42 PedroKV

PedroKV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2007 - 21:55

mamlin: Toto mě také napadlo.. jelikož pracuji v reklamě asi se do toho dám, jen bych uvítal nějaká data abych to nemusel kreslit, myslím, že na parkovišti by človíček hned viděl kolik kamarádů se v regionu vyskytuje:)



jsem další zájemce.. :-)

  • 0

#43 Plachtak

Plachtak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2007 - 23:05

No napadlo mě ke znaku ještěřice přidat menším písmem kod oblíbené vlastní kešky. Dalo by se při troše snahy poznat kdo že se to tam pohybuje. Možná by to někoho konečně dohnalo k tomu založit vlastní keš. Hmm třeba mě[:$]. Ještěrka je nádherná a pokud by vypadala tak jako je ta nahoře tak ji chci taky.
  • 0

#44 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2007 - 23:51

Plachtak: No napadlo mě ke znaku ještěřice přidat menším písmem kod oblíbené vlastní kešky. Dalo by se při troše snahy poznat kdo že se to tam pohybuje. Možná by to někoho konečně dohnalo k tomu založit vlastní keš. Hmm třeba mě[:$]. Ještěrka je nádherná a pokud by vypadala tak jako je ta nahoře tak ji chci taky.


Nebyl by lepší rovnou nick?


  • 0

#45 Plachtak

Plachtak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2007 - 0:04

Czecho Cowboy:

Nebyl by lepší rovnou nick?



Třeba jo a nakonec je to každýho věc co si tam dá nebo nedá ne? Bude to vozit na autě sám.


  • 0

#46 mamlin

mamlin

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2007 - 16:19

tak já zkusím něco vyrobit a hodit to sem, ještěrku bych také bral a už nějakou dobu po ní pasu, ale zatím marně, takže výroba:)
  • 0

#47 Ivank

Ivank

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 438 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2007 - 0:01

Jojo, hoď sem něco! Ještěrku bych moc ráda, na ceně nezáleží! [;)]

  • 0

#48 Darquer

Darquer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2007 - 22:19

Protože jsem to všechno "spískal", tady je můj nesmělý pokus. Nejsem grafik, takže promiňte nedostatky v kvalite. Obrázek mám v originále v Corelu vektorove. Je to gekonek, ale mám rozpracovány i ještěrky.

gekon 


  • 0

#49 vsa

vsa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 566 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2007 - 23:23

Nešla by použít tato ?

http://www.bewegende-plaatjes.net/galerij/plaatjes/dieren/hagedissen/lizard6.gif.html


  • 0

#50 malahavranice

malahavranice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2007 - 11:29

Jestli se podari a jesterky budou k dispozici, mela bych zajem o 2 kusy :-)
  • 0

#51 zdf

zdf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2007 - 11:50

Darquer:

Protože jsem to všechno "spískal", tady je můj nesmělý pokus. Nejsem grafik, takže promiňte nedostatky v kvalite. Obrázek mám v originále v Corelu vektorove. Je to gekonek, ale mám rozpracovány i ještěrky.



Je to perfektní, že už tu máme první návrh, jen tak dál.


Já bych se ale přimlouval spíš za ještěrku. Jestli už máš nějakou, sem s ní.


  • 0

#52 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2007 - 12:40

tady mam jednu jesterku jako pozustatek z prvnich pokusu na logo CGC Hurky


  • 0

#53 Darquer

Darquer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2007 - 18:53

Dalsi pokus, tentokrat jesterka. Jeste mam rozpracovanu jednu.

lizard 


  • 0

#54 LaLu Team

LaLu Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2007 - 18:15

Tak to smekám, doslova "Wow". Přesně takovouhle bych si na auto nalepil hned. Snad jen orotovat o 90 nebo 180 stupnu aby nelezla do výfuku [:D], ale to už je je třešínka na ještěrce. Osobně bych bral uto variantu. [Y]

  • 0

#55 swenney

swenney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 409 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2007 - 19:29

souhlas....je super...

  • 0

#56 kladina

kladina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2007 - 19:55

ta posledni verze je moc pekna  taky by se mi libila
  • 0

#57 m@těj

m@těj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2007 - 23:16

Jo ta poslední se mi taky líbí nejvíc...zrovna jsem si chtěl koupit tu z GC shopu , tak to ale ještě vydržím[:)].....možná bych tam já osobně nějakýma malýma písmenkama napsal ,,geocaching", kdyby se opravdu náhodou našel nějakej zoolog, nebo příznivec Schneebergbahn[:D], ať je to jasný

  • 0

#58 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2007 - 19:33

Darquer:

Dalsi pokus, tentokrat jesterka. Jeste mam rozpracovanu jednu.

pekny, vzhledem k tomu, ze je to ta jesterka z loga, bych ani jiny vysledek necekal [:)]. bylo by asi vhodny minimalne upozornit autora (tj admina honzu, pokud se nepletu) ze je jeho jesterka (ktera byla napriklad vyuzivana na potisk tricek a nasledny prodej kryl odmenu honzovi za spravu stranek) takto pouzivana, jestli s tim bude souhlasit.


  • 0

#59 Darquer

Darquer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2007 - 21:13

Asi se budu muset branit. Jesterka z loga to je pouze v pripade, ze autor loga cerpal ze stejneho podkladu jako ja a to z knihy Svetem zvirat, díl IV ryby obojzivelnici plazi strana 479 (jesterka zedni), coz je docela mozne a nevylucuju to. Dal jsem si prinejmensim tu praci, ze jsem obrazek, na to ze nejsem grafik, pomerne bolestne prevedl do vektoroveho formatu a dal jeho jpeg podobu na stranky k diskusi. Nic vic, nic min. Ocekaval bych, ze kdyby AUTOR mel nejake vyhrady, kontaktoval by me primo e-mailem. Dokonce bych mu zaslal i vektorove podklady a sveril bych mu klidne i vyrobu zminene jesterky a dokonce bych mu ani nezavidel ty obrovske vynosy, ktere by mu z prodeje nalepky plynuly (Sam bych si od nej jednu koupil). Dáin & Olík me napadl(i) zcela bezduvodne, bez jakehokoliv vlastniho prinosu s moralizujicim tonem snad s cilem rozpoutat dalsi nekonecny flame o nechutnych zlodejich, kteri okradaji bezbranne, kreativni umelce. Honzo, jsi-li autorem loga, kontaktuj me prosim e-mailem, mas-li zajem. Nechci rozhodne nikomu pusobit ujmu. Snad si i vzpomenes, ze jsem te oslovil a ptal se na vektorovou podobu jesterky.

K dalsi diskusi podobneho razeni se uz nebudu vyjadrovat a ma-li nekdo nejakou osobni invektivu, pripadne moralni apel, necht me kontaktuje primo.

Geocachingu zdar 


  • 0

#60 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2007 - 22:24

Darquer:

Asi se budu muset branit. Jesterka z loga to je pouze v pripade, ze autor loga cerpal ze stejneho podkladu jako ja a to z knihy Svetem zvirat, díl IV ryby obojzivelnici plazi strana 479 (jesterka zedni), coz je docela mozne a nevylucuju to. Dal jsem si prinejmensim tu praci, ze jsem obrazek, na to ze nejsem grafik, pomerne bolestne prevedl do vektoroveho formatu a dal jeho jpeg podobu na stranky k diskusi. Nic vic, nic min. Ocekaval bych, ze kdyby AUTOR mel nejake vyhrady, kontaktoval by me primo e-mailem. Dokonce bych mu zaslal i vektorove podklady a sveril bych mu klidne i vyrobu zminene jesterky a dokonce bych mu ani nezavidel ty obrovske vynosy, ktere by mu z prodeje nalepky plynuly (Sam bych si od nej jednu koupil). Dáin & Olík me napadl(i) zcela bezduvodne, bez jakehokoliv vlastniho prinosu s moralizujicim tonem snad s cilem rozpoutat dalsi nekonecny flame o nechutnych zlodejich, kteri okradaji bezbranne, kreativni umelce. Honzo, jsi-li autorem loga, kontaktuj me prosim e-mailem, mas-li zajem. Nechci rozhodne nikomu pusobit ujmu. Snad si i vzpomenes, ze jsem te oslovil a ptal se na vektorovou podobu jesterky.

K dalsi diskusi podobneho razeni se uz nebudu vyjadrovat a ma-li nekdo nejakou osobni invektivu, pripadne moralni apel, necht me kontaktuje primo.

Geocachingu zdar 

velice se omlouvam za svuj omyl, jesterka to je stejna, tim padem byla vytvarena podle stejneho vzoru. ano a opravdu ten muj prispevek mel moralni podton. jeste jednou promin za to, ze jsem si myslel, ze jesterka je vytvorena z loga. (jinak nepredpokladam, ze autor cte vsechny diskuze, takze kdyz jsem si vsiml shody, upozornil jsem na to.)

ALE NAD NAPADENIM A HLAVNE TEORII O SNAZE VYVOLAT FLAME O NEJAKEM OKRADANI BEZBRANNYCH UMELCU JEN KROUTIM HLAVOU.
 


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama