Přejít na obsah


Fotka

Pokus o statistiky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
148 odpovědí na toto téma

#41 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2008 - 8:24

Dandra: Ty co baví luxování luxujou i bez statistiky na gc.cz. Jen bych možná neměl zobrazovat ty referenční kešky, abych je nestrhnul :) Numira: V profilu má v location českou republiku, takže je náš :)
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#42 consul

consul

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2008 - 8:32

pepa.z.pocernic napsal/a:

Asi udělám něco, aby cizince mohl nabonzovat každý. samotného mě jejich vyhledávání nebaví :)

Věděl bych o perfektním filtru. B)"Kdo neskáče není čech" Teď jen jak to realizovat?!?:(;):D
  • 0

#43 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2008 - 9:06

No zatím to nenabízí víc než cacherstats.com, doufám, že další fíčury přibudou, držím palce.
Přimlouval bych se o jednu (vlastně dvě): aby si člověk mohl zaklikat jen ty cachery, kteří ho zajímají a zobrazovalo se mu jen to a druhá věc, která s tím souvisí je, aby se to nastavení dalo uložit pod nějaké id a seznam by se zobrazil podle getu v url. Abych mohl mít seznamy dva.
btw: cacherstats se s rozdělením do států nějak vypořádali, tak se zkus u nich poptat, jak toho dosáhli.
  • 0

#44 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2008 - 10:33

Tak ja teda reportuji sebe - "H+" - v zebricku nejsem, ackoliv bych teda rekl, ze jsem byl hned na nekolika referencnich keskach... Mozna za to muze to "+" u me v nicku, nebo ze mam na .cz nick hplus? (to "+" mi to tady prave nesezralo...) I kdyz vsichni nakonec vime, ze to neni o cislech, ale o zazitkach ;)
  • 0

#45 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2008 - 10:54

abakus napsal/a:
btw: cacherstats se s rozdělením do států nějak vypořádali, tak se zkus u nich poptat, jak toho dosáhli.

Bych rád věděl jak, to co člověk zatrhne v profilu se nikde na webu gc.com nezobrazuje. Nebo jsem si toho nevšiml. Ale je možná, že když se neomezují na jeden stát, tak člověk šoupnou tam kde má nejvíc nálezů.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#46 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2008 - 12:58

consul napsal/a:

pepa.z.pocernic napsal/a:

Asi udělám něco, aby cizince mohl nabonzovat každý. samotného mě jejich vyhledávání nebaví :)

Věděl bych o perfektním filtru. B)"Kdo neskáče není čech" Teď jen jak to realizovat?!?:(;):D


Že by tady?
GC16NEC Doskoc si pro svou cahce/Hodkovice nad Mohelkou
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#47 FHonza

FHonza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2008 - 13:23

Tady je rozložení referenčních keší, tak třeba hledači z krajů, kde žádná není, nějakou navrhnou.

Vložený obrázek
  • 0

#48 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2008 - 16:43

Za nachodsky okres bych navrhoval nejstarsi nachodskou cache GCJJW3. Maji vetsina kaceru z okoli, ale i par cizincu.
  • 0

#49 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2008 - 17:16

Tak jsem tam poklikal asi dvacet nerozhodnutých, co jsou tuzemci a odněkud je znám (virtuálně nebo osobně), ale je to šílená práce a vůbec se ti nedivím, že tě to nebaví. To by takhle asi dlouhodobě nešlo. :|
  • 0

#50 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2008 - 19:17

FHonza napsal/a:
Tady je rozložení referenčních keší, tak třeba hledači z krajů, kde žádná není, nějakou navrhnou.


Ještě by to chtělo vybírat jedni městskou a jednu přírodní.

Je dost kačerů, kteří mají málo městských keší a loví převážně v přírodě.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#51 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2008 - 20:11

Chjo, kdyby jen to nekončilo 95 nálezy :(
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#52 Iluvator

Iluvator

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2008 - 20:50

polerok napsal/a:
Chjo, kdyby jen to nekončilo 95 nálezy :(

Včera ještě nekončilo :D Holt se budeme muset snažit
  • 0

#53 jizersky_drak

jizersky_drak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2008 - 23:58

1) jaktože cacherstats umí třídění podle států a tady to vypadá jako neřešitelný problém? nějak kouká do statistiky nalezených keší kolik jich daný člověk nalezl ve kterém státě? no to by ale stejně nebylo úplně přesné... 2) referenční cache: je logické navrhovat nejstarší či nejfrekventovanější kešky v nějaké lokalitě, protože ty má prakticky každý, ale tady je právě ten problém, že je má i spousta cizinců... proto si myslím že ty frekventované opravdu nejsou ideální (určitě bude platit třeba o Ještědu). Dobré by mohly být jednoduché multiny nebo mysterky - z vlastní zkušenosti bych řekl, že "náhodní kolemjdoucí" se zaměřují na traditional. Když jsem jel do zahraničí, nevěděl kde přesně se tam budu pohybovat a neměl přístup na net, prostě jsem si stáhl všechny traditional a na ostatní, k nimž bych potřeboval listing, se vykašlal. A pokud jde o Ritter von Reichenberg, bohatě stačí dát jako referenční GC144TK :D ...až na to, že ta nebude mít opravdu jiný účel, že tam dostane Rytíře B) (8 nálezů za půl roku, a třeba já jsem ve statistice i bez ní) 3) myslim že to zatím nenabízí víc než cacherstats. Ale pokud bude, bude to určitě super. Osobně by mě dost zajímalo nejen pořadí podle počtu kešek celkem, ale i podle jednotlivých typů (resp. alespoň těch 3 základních)
  • 0

#54 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2008 - 6:47

jizersky_drak napsal/a:
1) jaktože cacherstats umí třídění podle států a tady to vypadá jako neřešitelný problém? nějak kouká do statistiky nalezených keší kolik jich daný člověk nalezl ve kterém státě? no to by ale stejně nebylo úplně přesné...

2) referenční cache: je logické navrhovat nejstarší či nejfrekventovanější kešky v nějaké lokalitě, protože ty má prakticky každý, ale tady je právě ten problém, že je má i spousta cizinců... proto si myslím že ty frekventované opravdu nejsou ideální (určitě bude platit třeba o Ještědu).
Dobré by mohly být jednoduché multiny nebo mysterky - z vlastní zkušenosti bych řekl, že "náhodní kolemjdoucí" se zaměřují na traditional. Když jsem jel do zahraničí, nevěděl kde přesně se tam budu pohybovat a neměl přístup na net, prostě jsem si stáhl všechny traditional a na ostatní, k nimž bych potřeboval listing, se vykašlal.
A pokud jde o Ritter von Reichenberg, bohatě stačí dát jako referenční GC144TK :D ...až na to, že ta nebude mít opravdu jiný účel, že tam dostane Rytíře B) (8 nálezů za půl roku, a třeba já jsem ve statistice i bez ní)

3) myslim že to zatím nenabízí víc než cacherstats. Ale pokud bude, bude to určitě super. Osobně by mě dost zajímalo nejen pořadí podle počtu kešek celkem, ale i podle jednotlivých typů (resp. alespoň těch 3 základních)

1) Tak poraď, kde se to dá vyčíst, když mám možnost jen stáhnout pár listingů v čr se všemi logy, kde jsou vypsány počty nálezů
3) taky to je jen pokus, aby se zjistilo co je vůbec možné a co ne. Jestli to zůstane naživu se ještě uvidí.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#55 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2008 - 7:33

jizersky_drak napsal/a:
A pokud jde o Ritter von Reichenberg, bohatě stačí dát jako referenční GC144TK :D ...až na to, že ta nebude mít opravdu jiný účel, že tam dostane Rytíře B) (8 nálezů za půl roku, a třeba já jsem ve statistice i bez ní)


Nevím, kde jsi sebral tohle ....

Ze statistik vypadla třeba Zdesi, městské prakticky neloví. Řekl bych, že takových lidí bude více, co nemají odloveno tolik, aby museli luxovat i ty zmatené městské keše.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#56 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2008 - 7:47

jizersky_drak napsal/a:
1) jaktože cacherstats umí třídění podle států a tady to vypadá jako neřešitelný problém? nějak kouká do statistiky nalezených keší kolik jich daný člověk nalezl ve kterém státě? no to by ale stejně nebylo úplně přesné...
3) myslim že to zatím nenabízí víc než cacherstats


no prave ze u nich to taky neni uplne presne. prehazuji to i rucne. (zkusenost z emailove korepondence s asminem pred pul rokem)

a jinak co se tyce cacherstats vs pepova statistika - rekl bych, ze jeden hlavni rozdil ti unika ;) - neomezenost 200 nalezy ale 20ti. dalsi plus - je to soucasti techto stranek. no a potom uz jen spekulace - cacherstats aktulizuje max 2x (nekdy 1x) tydne a nevim, jak casto muze aktualizovat pepa, treba casteji :)

pepo, dobra prace.
  • 0

#57 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2008 - 8:04

Dain & Olik napsal/a:
... jak casto muze aktualizovat pepa, treba casteji :)

okamžiky aktualizací jsou vidět na stránce statistiky. U každého kačera je uvedeno, ze kdy je ten údaj a dole je u každé kešky napsáno, kdy byla kontrolována. Teď každou hodinu nasosnu jednu kešku, až těch kešek bude víc, tak každou hodinu nasosnu dvě.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#58 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 104 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2008 - 8:17

jizersky_drak napsal/a:
A pokud jde o Ritter von Reichenberg, bohatě stačí dát jako referenční GC144TK :D ...až na to, že ta nebude mít opravdu jiný účel, že tam dostane Rytíře B) (8 nálezů za půl roku, a třeba já jsem ve statistice i bez ní)


To jsem způsobil já. Šlo mi ale o členy týmu! ;)
  • 0

#59 PaBa

PaBa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 347 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2008 - 8:28

jizersky_drak napsal/a:
Osobně by mě dost zajímalo nejen pořadí podle počtu kešek celkem, ale i podle jednotlivých typů (resp. alespoň těch 3 základních)

Jenze presne tohle je ta vec, kterou se z logu referencnich kesi nemas sanci dozvedet....
  • 0
PaBa

--
I always use ROT13 twice for extra security

#60 MerryG

MerryG

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2008 - 9:26

Všiml jsem si, že u Safara si nejsi jistý. Tak já ho bonznu: je to Tuzemec :)
  • 0
Nokia LD 3W Nokia 9500 + Power Navigation 2.0, VlkGPS, TomTom Nokia 6230i + Handy Geocaching 3.5 + Trekbuddy TomTom GO910 + Offroad Navigator




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama