Přejít na obsah


Fotka

Hromadná předvánoční objednávka mincí (dárků) z geocoinshop.de


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
54 odpovědí na toto téma

#1 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2008 - 13:36

edit:
Pokud by mel nekdo zajem pridat se k nejake dalsi hromadne objednavce, napiste mi mail, kdyz se vas sejde vic, treba zase neco zorganizuju.

Vlakno splnilo svuj ucel, poklad je rozdelen, tak zamykam.



Budu objednávat mince (a možná i něco dalšího) z geocoinshop.de. Poštovné bylo minule 9,22 EUR, tak by bylo dobré spojit víc objednávek a rozdělit ho mezi víc lidí. Pokud máte o něco z tohoto obchodu zájem, přidejte se. Uzávěrku dílčích objednávek bych udělal 15. 11. 2008. Platba předem na můj účet, nerad bych měl doma hromadu mincí, které si vybral někdo jiný. Předání buď na nějakém eventu (pravidelně Plzeňský geotea(m) a nepravidelně co zrovna kde je, teď třeba Pražské geopivo), osobně v Plzni nebo v Praze (každý všední den cestuju ráno Plzeň - Praha Zličín - Praha Olšanská a večer zpět), nebo doporučeně poštou (v tom případně přidejte ještě nějakých 40Kč na poštovné, v případě objednávky velkých nebo těžkých věcí více).

Objednávku pošlete mailem na nemo@linuxwiki.cz, nejlépe ve formátu počet, objednací číslo a název případně barva (např. 2x 007TEMH03 - Templar Geocoin Antique Copper).

Termíny:
- 15. 11. 2008 16:00 - uzávěrka objednávek, vypočítám pro každého částku za objednávku + poštovné/počet lidí (cena zaleží na kurzu Eura u PayPal v den uzávěrky, budu doufat, že se do objednávky moc nezmění). Rozešlu maily s platebními údaji.
- 22. 11. 2008 16:00 - uzávěrka plateb a objednávka, pokud od všech dorazí peníze dřív, objednám hned jak dorazí poslední platba
- hned jak objednávka dorazí, začnu s distribucí, snad to zvládnou do Pražského geopiva

Případné změny v nabídce geocoinshop.de budeme řešit individuálně až do objednání, pokud nějaká mince zmizí z nabídky, buď si můžete vybrat jinou, nebo vrátím peníze.

Záruka že nezmizím s vybraným "balíkem" peněz? Dost geocacherů mě zná osobně a ví kde bydlím i kde pracuju, mám dostatečný pud sebezáchovy abych objednávky dodal ;)

Po jednom dotazu, co mi přišel mailem, píšu i sem, že je možné objednat vše co v shopu mají, ale počítám hlavně s objednávkou mincí.

Aktuální stav:
Poštou rozesláno, ještě mám doma něco pro osobní předání a průběžně vracím peníze za věci co už neměli na skladě.

Stav na geocoinshop.de: shipped
  • 0

#2 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2008 - 15:40

ozvu se ti na mail, pokud něco vyberu ;-)
  • 0

#3 MarHan

MarHan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 371 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2008 - 15:53

Také mám zájem o pár kousků, písnu mailem přesně co:-) Díky za tu možnost...
  • 0
Garmin Oregon 650, Samsung Galaxy S + Locus + GSAK

#4 toomik

toomik

    Toomik

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2008 - 16:09

Jo jo, mám zájem o jeden kousek pro mojí GM, objednávku jsem ti poslal mejlem. Díky
  • 0

#5 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2008 - 18:53

ja se taky hlasim, sesumiruju sio to a poslu mejlem.
  • 0

#6 ykul

ykul

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2008 - 21:29

email s objednavkou odeslan ... snad to klapne ;) diky
  • 0

#7 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2008 - 13:52

Pokud by byl zájem o větší množství přívěsků "Travel Express" (http://www.geocoinsh...el-Express.html), je možné objednat větší balení za lepší cenu. Ale museli bychom se shodnout na barvě :) Stejně tak NACRO Cache Container (http://www.geocoinsh...SET-3-Pcs-.html), ale tam se zase na barvách shodnout nesmíme :) U některých mincí jsou sběratelské sady taky za výhodnější cenu. Toho všeho se dá u hromadné objednávky využít.
  • 0

#8 rikuhahl

rikuhahl

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2008 - 14:32

Posílm mail s objednávkou;)
  • 0

#9 Pan_Veprinu

Pan_Veprinu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2008 - 18:50

Zdar, měl bych taky zájem o pár geocoinů: 007HCCJ03 Happy Caching - Pig Antique Silver 1 ks 007TEMG03 Templar Geocoin Antique Gold 1 ks Díky :)
  • 0

#10 Dave017

Dave017

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2008 - 19:10

To by bylo super, domluvím se s ostatníma a zřejmě sem taky něco připíšu, bylo by možný napsat sem momentální stav obědnávky, jak jsou na tom travel bugy příp. travel express .... zřejmě bych se podřídil většině a koupili bychom větší sadu ... Díky EDTI: tak jsem těm bláznům napsal, jsme 3 a zatím to vypadá hoodně krámů :-D , uvidíme co s TB´s až jak ostatní .... takových 10 TB už se celkem vyplatí ;)
  • 0

#11 Skuhrovak

Skuhrovak

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2008 - 19:39

Zdar a díky za nabídku. Kouknu se, co by se mi líbilo a napíšu požadavek.
  • 0

#12 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2008 - 22:36

Dave017 napsal/a:
... jak jsou na tom travel bugy příp. travel express .... zřejmě bych se podřídil většině a koupili bychom větší sadu ... Díky


EDTI: tak jsem těm bláznům napsal, jsme 3 a zatím to vypadá hoodně krámů :-D , uvidíme co s TB´s až jak ostatní .... takových 10 TB už se celkem vyplatí ;)


TB se v evropských shopech opravdu nevyplatí.
TB v USA 4.25USD
TB v GCS.DE 5,1EUR
  • 0

#13 sakypaky

sakypaky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2008 - 22:56

Už mám představu, zítra to dovybírám a pošlu mail. Díky za takovouto perfektní možnost!
  • 0

#14 Kac.a

Kac.a

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 146 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2008 - 0:11

Taky se ráda připojím, pošlu co nejdřív mail s konkrétní objednávkou ;)
  • 0

#15 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2008 - 9:15

Bo.T.L. napsal/a:

Dave017 napsal/a:
... jak jsou na tom travel bugy příp. travel express .... zřejmě bych se podřídil většině a koupili bychom větší sadu ... Díky


EDTI: tak jsem těm bláznům napsal, jsme 3 a zatím to vypadá hoodně krámů :-D , uvidíme co s TB´s až jak ostatní .... takových 10 TB už se celkem vyplatí ;)


TB se v evropských shopech opravdu nevyplatí.
TB v USA 4.25USD
TB v GCS.DE 5,1EUR


Travel Express vychazí při objednávce 10ks na 3,90 EUR a líbí se mi víc než travelbug (potištěný kousek plechu). Navíc má hezčí a neokoukanou ikonku ;) Už mám na objednávce dva stříbrné (jeden pro mě), počty budu průběžně aktualizovat v úvodním příspěvku.
  • 0

#16 Dave017

Dave017

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2008 - 21:01

cz.nemo napsal/a:

Travel Express vychazí při objednávce 10ks na 3,90 EUR a líbí se mi víc než travelbug ......


To mě právě taky, travel bug mě za tu cenu přijde opravdu nic moc, uvidím jak zbytek geoteamu, někdo tu chtěl i Happy caching, pokud bychom se každý dohodli na obrázku a stejné barvě ...
  • 0

#17 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2008 - 23:06

Dave017 napsal/a:
...někdo tu chtěl i Happy caching, pokud bychom se každý dohodli na obrázku a stejné barvě ...


Sada Happy caching není nijak vyhodná, cena za mince je skoro stejná (+pár centů), jen jsou k nim ještě tři karabinky (normálně za 1 euro). Tak to se asi ani nevyplatí, já bych tu minci na klíčích nosit nechtěl :)

Po jednom dotazu, co mi přišel mailem, píšu i sem, že je možné objednat vše co v shopu mají, ale počítám hlavně s objednávkou mincí.
  • 0

#18 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2008 - 0:45

takze kdyz jsem si po dlouhym vybirani vybral dve mince, tak mam smulu?.. ja sem si to teda pak rozmyslel, a ted sem si zase rikal, ze bych do toho teda sel.. :)
  • 0

#19 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2008 - 8:19

mikrom napsal/a:
takze kdyz jsem si po dlouhym vybirani vybral dve mince, tak mam smulu?.. ja sem si to teda pak rozmyslel, a ted sem si zase rikal, ze bych do toho teda sel.. :)


Smůlu máš pokud je u mincí červený čtvereček. Ale je možné, že se ještě do objednávky změní na zelený. Zboží s červeným čtverečkem není na skladě a není možné ho objednat. Vše co má zelený čtvereček klidně objednávejte.
  • 0

#20 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2008 - 9:10

Jestli někdo chcete nějaké geocoiny a již se nevejdete do objednávky, která je zde prezentovaná cz.memo, tak já objednávám geomince celkem pravidelně na různých geoshopech a mám i několik desítek neaktivovaných. Kdyžtak koukněte na můj profil. Co se týče nejlevnějších trackovatelných geocoinů, tak mimo Travel Express existují samozřejmě i jiné možnosti.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama