Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.5.8.616


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
57 odpovědí na toto téma

#1 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2011 - 22:23

Mirny pokrok v mezich zakona - tedy spousta malych oprav a vylepseni. Z vetsich novinek vyberu dve: - Podpora prace s generickymi GPX. Mate GPX s nejakymi body? Staci aby mely souradnice a nejake jmeno, ktere ani nemusi byt unikatni, a muzete jej naimportovat do GG. (do prazdne databaze.) Pak si lze ty body v GG prohlizet, editovat, zobrazovat na mape... a na zaver zase exportovat podle potreby. Ano, Geoget lze pouzit jako komfortni editor na GPX! - Prepracovany importy. Pridana podpora primeho importu archivu, vylepseni se dockal i import PQ.
  • 0

#2 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2011 - 22:50

Paráda, už stahuje kešky i s Retract logem (musel jsem si to honem vyzkoušet :) ) Díky!
  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#3 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2011 - 23:05

Díky za novou verzi skvělého programu..

Jsem rád za přidání nové funkce obnovení seznamu. Proč ale není na toolbaru seznam?

  • 0

#4 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2011 - 23:11

Protoze to zase neni potreba tak casto, a i kdyz, mas na to klavesovou zkratku. Coz by tobe, kteremu se tam ty toolbary nevejdou, mohlo vyhovovat, ne? :P
  • 0

#5 niximor

niximor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 583 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2011 - 23:27

Wow! Ted premyslim, jestli se mi to jen nahodou nezda, nebo je to skutecne pravda :) Po tolika letech a tolika urgencich jsem se konecne dostal, a nejvetsi nedodelek GG z meho pohledu byl konecne implementovan? :) DIKY ZA IMPORT ARCHIVU! :)
  • 0
Správce gcm.cz | cwg.gcm.cz

#6 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2011 - 23:32

HaLuMa napsal/a:
Protoze to zase neni potreba tak casto, a i kdyz, mas na to klavesovou zkratku. Coz by tobe, kteremu se tam ty toolbary nevejdou, mohlo vyhovovat, ne? :P

Na toolbaru Databáze je taky přidat databázi, což není potřeba určitě tak často jako refresh seznamu ;) Klávesové zkratky moc rád nemám, nepamatuji si je.. takže zase dál přes menu :-(

Pro pobobně postižené jako já (netbook a rozlišení) by se určitě hodilo něco jako user toolbar. Na ten bych si nasázel co používám a zbytek vypnul...
  • 0

#7 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2011 - 23:36

...no, ono bylo potreba ponekud prekopat vnitrni logiku importu, ktera tento postup umoznila. A kdyz uz jsem kvuli jine veci do toho procesu importu sahal, pridelal jsem i tohle.
  • 0

#8 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2011 - 23:43

Neuvažuješ nějak do budoucna pořešit možnost řadit si ikonky na plugin toolbaru?
  • 0

#9 f-roman

f-roman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2011 - 13:45

Nejde mi aktualizace na poslední verzi. Hlásí nedostatek místa. Přitom mam na flash disku přes 5GB volného místa?
http://img69.imagesh...nstallfail.jpg/
http://img692.images.../i/ggspace.jpg/
Nějaká rada?
Edit: flash disk format, nová instalace a stejná chyba
  • 0

#10 Jazzlinka

Jazzlinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2011 - 14:23

Jsem sám, komu nefunguje import fieldnotes? Dané keše mám v databázi, ale nedojde k aktualizaci času nálezu. Fieldnotes z Oregona otestována na druhém počítači, kde mám starší verzi GeoGeta, a import proběhl úspěšně. Následně jsem si pokusně vyexportoval jiný testovací soubor s fieldnotes, který v nové verzi opět neaktualizoval jedinou cache.
  • 0

#11 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2011 - 14:29

Import fieldnotes cas NEAKTUALIZUJE. Pokud uz jsou v db kese oznacene jako nalezene, ignoruje je. Pokud ne, oznaci je dle casu ve fieldnotes.
  • 0

#12 Jazzlinka

Jazzlinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2011 - 14:36

Vyjádřil jsem se trochu špatně. Keše mám v databázi jako NENALEZENÉ, po importu fieldnotes to tak nadále zůstává.
  • 0

#13 Firestone-

Firestone-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 609 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2011 - 15:43

Ahojte, jde nějak nastavit defaultní cesta pro export keší do různých GPX/HTML/TXT formátů? Vždy mně to nabízí nějaký vnořený adresář v GG (GG/data/) a rád bych, aby se to exportovalo jinde, když to pak nasypávám do zařízení (Garmin/mobil), ať to nemusím lovit v adresářové struktuře GG.
  • 0
Mrkněte na Geocaching v médiích (rozcestník). Třeba Vás něco zaujme :-)

#14 Tcha.cz

Tcha.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2011 - 16:27

Dobrý den, mám již v PC a mobilu naimportováno několik tisíc keší v místech kde se často pohybuji. Jde stáhnout nové kešky. Šlo by nastavit aby program stahl neaktivní kešky v dané oblasti? Jde o to že kešku mám nějakou dobu v mobilu a tak ji nestahuji ale potřebuji stáhnout kešky které nemusím hledat, protože je stejně nenajdu. Takto stahuji zbytečně na danou oblast vše abych si to co mám aktualizoval.
  • 0

#15 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2011 - 16:37

Firestone- napsal/a:
Ahojte, jde nějak nastavit defaultní cesta pro export keší do různých GPX/HTML/TXT formátů? Vždy mně to nabízí nějaký vnořený adresář v GG (GG/data/) a rád bych, aby se to exportovalo jinde, když to pak nasypávám do zařízení (Garmin/mobil), ať to nemusím lovit v adresářové struktuře GG.

Kdysi jsem už něco takového psal (jako že by si GG mohl pamatovat poslední exportní cestu nebo by to mohlo být někde v nastavení....), ale odppověď byla "že takto je to správně a nejlepší" B)
  • 0

#16 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2011 - 16:56

Dík za novou verzičku zatím studuju co kde novýho... Všechno moje fachá dobře :-) takže mooc díík B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#17 filki

filki

    filki

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2011 - 17:42

Jazzlinka napsal/a:
Vyjádřil jsem se trochu špatně. Keše mám v databázi jako NENALEZENÉ, po importu fieldnotes to tak nadále zůstává.


Po aktualizaci na poslední verzi hlásím stejný problém.
  • 0

#18 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2011 - 18:33

f-roman napsal/a:
Nejde mi aktualizace na poslední verzi. Hlásí nedostatek místa. Přitom mam na flash disku přes 5GB volného místa?


Kdyz Windows hlasi chybu "nedostatek mista na disku", tak ve skutecnosti chtely rict jen: "Nepodarilo se mi zapsat soubor, mozna doslo misto na disku, nebo selhal zapis z libovolneho jineho duvodu".

Co ale selhalo, to tezko rict, vime jen,z e nedostatek mista to neni. Zkus se si u toho zmineneho souboru zkontrolovat prava, jestli neni nastaveny 'jen na cteni', nebo kdo vi co jeste?
  • 0

#19 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2011 - 18:36

Firestone- napsal/a:
Ahojte, jde nějak nastavit defaultní cesta pro export keší do různých GPX/HTML/TXT formátů? Vždy mně to nabízí nějaký vnořený adresář v GG (GG/data/) a rád bych, aby se to exportovalo jinde, když to pak nasypávám do zařízení (Garmin/mobil), ať to nemusím lovit v adresářové struktuře GG.


Ta vnorena cesta je tvuj prave pouzivany datovy adresar geogetu. To neni az tak nelogicke misto.

Jiste ze by slo udelat, aby si to pamatovalo posledni pouzitou cestu. Jenze kdyz to udelam, tak zacne prosit nekdo jiny, ze chce, aby tamhleten oteviraci dialog si pamatoval svoji vlastni cestu, a tamhleten taky svoji... a uz je z toho prace jak na kostele, ke ktere jsem se jeste rozhodne nedokopal. Ten cas neni nafukovaci.
  • 0

#20 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2011 - 18:38

Tcha.cz napsal/a:
mám již v PC a mobilu naimportováno několik tisíc keší v místech kde se často pohybuji. Jde stáhnout nové kešky.


To je spise dotaz na Geojarry, ktere tu ma nekde svoje vlakno. ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama