Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.5.8.616


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
57 odpovědí na toto téma

#21 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2011 - 18:40

Jazzlinka napsal/a:
Jsem sám, komu nefunguje import fieldnotes? Dané keše mám v databázi, ale nedojde k aktualizaci času nálezu.


Nejlepsi bude, kdyz mne zkontaktujes pres soukromou zpravu a nejak mi to tvoje fieldnotes posles. Budu pak moci presne zjistit, kde je problem.
  • 0

#22 mishiczka1

mishiczka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2011 - 20:31

Prosím o pomoc, kde zjistím, co mám v geogetu špatně nastavené, protože se mi stáhnou všechny založené i nalezené keše krom jedné, ta je PM ale už se mi to nenaimportuje na profil. Díky.
  • 0
mishiczka1

#23 f-roman

f-roman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2011 - 20:40

HaLuMa napsal/a:

f-roman napsal/a:


Zatím jsem nezjistil v čem je problém, ale rozhodně to není problém v GG. Čistá instalace bez dat proběhne OK. Kopie databáze do čisté instalace jde spustit. Tak už to nebudu řešit a jedu ... :)
HaLuMa ... díky
  • 0

#24 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2011 - 20:44

mishiczka1 napsal/a:
Prosím o pomoc, kde zjistím, co mám v geogetu špatně nastavené, protože se mi stáhnou všechny založené i nalezené keše krom jedné, ta je PM ale už se mi to nenaimportuje na profil. Díky.

Co se ti nenaimportuje na profil? Ta jedna PM co se ti nestáhne? GG s importem resp. exportem na profil ale nemá nic společného.
  • 0

#25 mishiczka1

mishiczka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2011 - 20:54

sobikovi napsal/a:

mishiczka1 napsal/a:
Prosím o pomoc, kde zjistím, co mám v geogetu špatně nastavené, protože se mi stáhnou všechny založené i nalezené keše krom jedné, ta je PM ale už se mi to nenaimportuje na profil. Díky.

Co se ti nenaimportuje na profil? Ta jedna PM co se ti nestáhne? GG s importem resp. exportem na profil ale nemá nic společného.


Ne, ta jedna mě vůbec nemrzí, nechci se s tím při každém importu zabývat, ale jde o to, že jsem si aktualizovala GG a musela si znovu nastavit parametry, někde jsem asi vynechala něco hodně důležitého, protože seznam v tom GG vidím, jenže autostat to už nedotáhne do konce. Vím, že někde existuje nápověda, manuál, nemůžu ho nikde najít.
  • 0
mishiczka1

#26 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2011 - 21:38

Proc by ses tim mela pri kazdem importu zabyvat? Tu kesku tam naimportujes jednou, a uz ti zustava v databazi, staci tam jen doplnovat nove nalezy (pokud ti jde o statistiky). Ty stare nalezy se prece uz nemeni, takze je uplne zbytecne je porad importovat.
  • 0

#27 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2011 - 21:39

A jeste nevim, proc bys kvuli aktualizaci mela vse znova nastavovat. Aktualizace pres predchozi verzi zachova veskere nastaveni. ;)
  • 0

#28 mishiczka1

mishiczka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2011 - 21:50

HaLuMa napsal/a:
A jeste nevim, proc bys kvuli aktualizaci mela vse znova nastavovat. Aktualizace pres predchozi verzi zachova veskere nastaveni. ;)


U mě ne, mě se vytvořila nová ikona na ploše a tam nic uložené nemám.
Takže mám dvě GG aplikace, starší verze a nová.:|

A pořád se mi statistiky na profilu neukazují. Vše se tváří, jako že pracuje a výsledek nikde. Autostat mám asi špatně nastavený, jen nevím kde a jak to mám zjistit.
  • 0
mishiczka1

#29 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 858 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2011 - 22:14

f-roman napsal/a:
Nejde mi aktualizace na poslední verzi. Hlásí nedostatek místa. Přitom mam na flash disku přes 5GB volného místa?
http://img69.imagesh...nstallfail.jpg/
http://img692.images.../i/ggspace.jpg/
Nějaká rada?
Edit: flash disk format, nová instalace a stejná chyba

Zkus promazat adresár Temp. Me to pomohlo.
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#30 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2011 - 22:34

mishiczka1: kdyz si aktualizovala..je tam jeden bod instalace, kde vybiras, kam chces dat geogeti data(jedno z toho je removable disk mode nebo tak nejak, druhy store dat inisde user profile), nezaskrtla jsi nahodou pri drivejsi instalaci tu spodni volbu a ted to opomenula? tim padem by to davalo smysl, kdyz musis vsechno nastavovat znovu...
  • 0

#31 mishiczka1

mishiczka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2011 - 22:42

petulinka1 napsal/a:
mishiczka1: kdyz si aktualizovala..je tam jeden bod instalace, kde vybiras, kam chces dat geogeti data(jedno z toho je removable disk mode nebo tak nejak, druhy store dat inisde user profile), nezaskrtla jsi nahodou pri drivejsi instalaci tu spodni volbu a ted to opomenula? tim padem by to davalo smysl, kdyz musis vsechno nastavovat znovu...


Asi máš pravdu, určitě jsem to tam špatně poškrtala a zmrvila si to tím pádem celé. Teď se mi naimportovalo pro změnu jen 20 keší, tak jsem to na profil už ani nezkoušela dostat, jsem z toho nešťastná, ale kašlu na to, nebudu mít statistiky, no. Hlavně když mi "rozumně brzo" schválí čekající kešku B)
  • 0
mishiczka1

#32 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2011 - 9:12

mishiczka1: neves hlavu -- cesty jsou 2 1. znovu nainstaluj GG do puvodniho adresare - ten se nijak nesmazal a proste tam je. takze ho zkus najit a a proves aktualizaci "do puvodniho umisteni" a tu novou klidne smaz. 2. pokud se ti ta nova instalace libi vic a mas v ni vsechny kese az na 1PM tak si ji tam proste naedituj rucne - prakticky skoro vse, krom listingu a souradnic je zjistitelne ze seznamu odlovenych kesi -a priblizne souradnice si tam muzes dat jaky chces - to statistiky nijak neposkodi (a nebo popros nejakyho PM at ti udela GPX teto jedne kese a pak si ji naimportuj) no a pak uz jen nastav cas a datum nalezu. Koukam, ze se jedna o Kostel sv. Vaclava a tam ti GPX muzu poslat sam. Co se tycestatistik- pokud mas uplne cistou instalaci GG tak to chce ke statistikam jeste dlouhou cestu - nemelas nahodou pred tim GASP ????? Protoze co vim, tak nezGG PM kese proste jen nezapocitaji do statistik, ale rozhodne ti je nebudou "shazovat" pri jejich tvorbe - dokonce pokud ji das rucne bez souradnic, tak se taky statistika vytvori, byt trosku zmatena ve vzdalenostech kesi
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#33 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2011 - 10:00

Možná jsem si nevšiml dříve, ale nyní při importu keší po dávce z GJ GG hlásí 83% hotovo po zobrazení výsledku importu. Mám dojem, že dřív to hlásilo 100%, což je správně :)
  • 0

#34 mishiczka1

mishiczka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2011 - 11:27

Dobesch napsal/a:
mishiczka1: neves hlavu -- cesty jsou 2



Co se tycestatistik- pokud mas uplne cistou instalaci GG tak to chce ke statistikam jeste dlouhou cestu - nemelas nahodou pred tim GASP ?????


Přesně tak, měla jsem a mám GASP...
  • 0
mishiczka1

#35 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2011 - 13:46

sobikovi napsal/a:
Možná jsem si nevšiml dříve, ale nyní při importu keší po dávce z GJ GG hlásí 83% hotovo po zobrazení výsledku importu. Mám dojem, že dřív to hlásilo 100%, což je správně :)


Procenta, ktere to ukazuje, jsou "nahodna". GG aktualizuje proccesbar jen "obcas" a tim setri procersorovy cas. Pokud se dospeje ke 100 % driv nez to GG povoli aktualizovat, hodnota se nezmeni.

Nicmene je divne, ze po ukonceni Autostatu je v hlavnim panelu windows vubec nejaka hodnota procent. Spravne by mela procenta z titulkoveho pruhu okna GG i z titulku tlacitka na panelu win zmizet. Proc se to nedeje, nevim.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#36 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2011 - 13:58

mishiczka1 napsal/a:

Dobesch napsal/a:
mishiczka1: neves hlavu -- cesty jsou 2

Co se tycestatistik- pokud mas uplne cistou instalaci GG tak to chce ke statistikam jeste dlouhou cestu - nemelas nahodou pred tim GASP ?????


Přesně tak, měla jsem a mám GASP...


Uz to tu bylo mnohokrat receno: GASP neinstaluje GeoGet korektne, tedy vlastne jej neinstaluje vubec. Jen "nekam" zkopiruje potrebne soubory. Zapomente na GASP a korektne si nainstalujte GeoGet. Dnes jiz je instalace doplnku pohodlna, takze by nemel byt problem doplnky zprovoznit.

Pokud "akualizujete" GeoGet pres GASP, najdete si adresar, kde mate GeoGet.exe a nainstalujte GeoGet v rezimu prenosneho disku do tohoto adresate. Datovy adresar nesmi byt v Program Files (zejmena ne u Vist a Win7), protoze win neumoznuji aplikacim plny pristup k souborum v nem.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#37 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2011 - 14:08

gord napsal/a:
Pokud "akualizujete" GeoGet pres GASP, najdete si adresar, kde mate GeoGet.exe a nainstalujte GeoGet v rezimu prenosneho disku do tohoto adresate. Datovy adresar nesmi byt v Program Files (zejmena ne u Vist a Win7), protoze win neumoznuji aplikacim plny pristup k souborum v nem.


Je to s podivem, ale u XP to nechodí taky. Takže nejlépe pro takové programy vytvoit něco jako C:\Programy
  • 0

#38 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2011 - 14:33

Uprimne receno - davat data do adresare pro programy neni stastny napad, i kdyby to chodilo. Ja mam pro programy i data odlisne logicke disky, ani jeden z nih neni na C: Kdyz nic jineho, tak se mi snaz zalohuji data, snadno ziskam seznam programu (ne vsechny se vzdy instaluji), ...
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#39 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2011 - 14:39

gord napsal/a:
Uprimne receno - davat data do adresare pro programy neni stastny napad, i kdyby to chodilo. Ja mam pro programy i data odlisne logicke disky, ani jeden z nih neni na C: Kdyz nic jineho, tak se mi snaz zalohuji data, snadno ziskam seznam programu (ne vsechny se vzdy instaluji), ...


Myslím, že ještě mnohem horší řešení je to, co vymysleli v Redmontu - dávat data do skrytého adresáře.
  • 0

#40 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2011 - 14:47

Zalozime nove vlakno. Budeme tam psat nesmysly, ktere M$ vnucuje uzivatelum. Ovsem to bude dost dlouhe, mozna i nekonecne vlakno. Skryte adresare jsou fajn, ale je pravda, ze pro uzivatelem vytvarena a pouzivana data je to nesmysl. A jeste kdyz na ten adresar ukazuje nekolik linku ... Udrzet poradek v tom prakticky nejde. No nic, placeme dobre ale na spatnem hrobe.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama