Přejít na obsah


Fotka

Cena pripojeni


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
27 odpovědí na toto téma

#1 Lukyn_CZ

Lukyn_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2008 - 20:22

Chtel bych se zeptat kolik platite za stahnuti kese z netu do telefonu. Pouzivam HandyGeocaching a mam Vodafone. Ted mam vyuctovani 175 KB / 83,30 Kč. takze na kB vychzaci na 0,476 Kc, nevi nekdo o nejakym vyhodnejsim tarifu??? treba i u jinyho operatora..
  • 0

#2 LiborH

LiborH

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 334 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2008 - 20:31

Nevím, kolik to dělá na kB, ale já se svým Twistem u T-mobilu zaplatím za běžnou keš i s listingama tak do 50 halířů. To mi přijde celkem v pohodě a to T-mobile rozhodně není levnej.
  • 0

#3 MišutkaCZ

MišutkaCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2008 - 20:35

Jak predplacenka tak pausal u Vodafone to ma standardne za 0.06 Kc/kB. Mas v telefonu nastaven profil APN Internet? Jestli ti to nestahuje pres APN Wap, jestli je to vubec mozne. Jinak T-Mobile to ma za 0.07 Kc/kB a O2 ted z hlavy nevím, ale má to myslím nejdrazsí. Takze moje rada, podivej se na stranky operatora a nastav si v telefonu profil APN Internet.
  • 0

#4 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2008 - 20:50

Ano, Kyslíci jsou nejdražší, ale i tak je to desetkrát levnější, než jakýkoliv wap. Než na stránkách operátora, najdi si na nějakém fóru o mobilech, jak nastavit konkrétně v tvém přístroji mobil internet. POZOR, je to něco jiného než wap, často se to plete!
  • 0

#5 Honzula

Honzula

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2008 - 20:57

Já jsem taky u vodafonu a po koupi mobilu který umí na net jsem hleděn na vyučtování. Tak jsem volal na zákaznickou linku a museli mi poslat nějaké nastavení na GPRS. od té doby za pár halířů, ale využívám jen na mejl, tak snad je to stejné i při serfování. Jo a mám nějaky levný tarif.
  • 0

#6 Psenda

Psenda

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2008 - 21:04

no ja mam tarif t-mobile a k tomu aktivovanej *) surf+ cca 120kc/mesic a po http a ftp neomezeny objem dat s FUP 50MB. na webu maji i moznost se kouknout na prenesene mnozstvi. Po tech 50MB klesne rychlost. Co se nastaveni tyka vse resim telefonatem na podporu a oni poslou SMS s nastavenim. Jde to u vsch beznejch telefonu. Predpokladam z vodafoun to bude mit podobne *) teda je to 14 dni a doufam ze nebudu prekvapen
  • 0

#7 MišutkaCZ

MišutkaCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2008 - 21:04

http://forum.mobilma...pic.php?t=37034
  • 0

#8 Lukyn_CZ

Lukyn_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2008 - 21:08

Takovyho nastavovani. Mam K750, menu Pripojeni -> - Dat.komunikace - tady mam vsechny profily - Nastav.Internetu - asi nic podstatnyho - Nastav. proudu dat - tady jsem mel nastaveny pomoci GPRS WAP, tak jsem to TED zmenil na GPRS WEB - Nastaveni Java - a tady mam nastaveny Vodafone live!, jinak na vyber VKGPRS Wap, MMS, GPRS Wap Kdo se v tom ma vyznat :(
  • 0

#9 Lukyn_CZ

Lukyn_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2008 - 21:13

Jo dik za navod, nez jsem to vsechno do predchoziho prispevku napsal uz jsi hodil link... ted jsem to podle nej nastavil a zkusim stahnout kesku, jak se zmeni ucet ;)
  • 0

#10 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2008 - 21:13

Momentálně držím v ruce výpis: T-mobile - Bavse: 190 kB = 11,40 Kč což považu za ok :o) Jinak je to 0,06 haléřů :-P
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#11 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2008 - 21:21

V teto oblasti se moc neorientuji - kdyz volim pripojeni na telefonu, tak mi to nabidne jen WAP GPRS T-Mobile. Je tedy neco levnejsiho nez WAP?
  • 0

#12 MišutkaCZ

MišutkaCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2008 - 21:34

Ano, GPRS Internet.
  • 0

#13 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2008 - 21:44

maaaca napsal/a:
V teto oblasti se moc neorientuji - kdyz volim pripojeni na telefonu, tak mi to nabidne jen WAP GPRS T-Mobile. Je tedy neco levnejsiho nez WAP?


Skus T-Mobile Internet
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#14 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2008 - 21:44

maaaca: Úplně nejlepší je všechny ta nastavená připojení smazat a pak podle návodu buď na fóru o mobilech a nebo pomocí SMS od operátora znovu nastavit. Ono se to často nějak mezi sebou mele a vůbec :)
  • 0

#15 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2008 - 21:46

>

Sutech

< A nebo do toho vůbec nerýpat, protože v 9-ti případech z 10-ti už je to na GPRS nastavené :D
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#16 Bisaci

Bisaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 431 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2008 - 6:57

Celkově je využití handy geokešingu přes GPRS opravdu bomba. Většinou si už netisknu listnigy, nekoukám na hinty. Jen si opíšu souřadnice a razím. Když je potom problém, tak se za hubičku připojím k GPRS a stáhnu co potřebuju. Ale i tak mě to teď parádně vypeklo :-) Lovili jsme sérii Amber od Galdry a Bohmáků. Původně jsme šli jen na dvě z 10 postupnejch keší, ale tak nás to chytlo, že jsme pokračovali dál. Mno a u těch kešek bylo potřeba vypočítat fakt zapeklený rovnice včetně mocnin. No a to právě HG nezvlád, protože neumí zobrazit horní index. Docela nás to potrápilo, ale nakonec jsme to zmákli. Doporučuji.
  • 0

#17 Mion

Mion

    Mion

  • Members
  • PipPipPip
  • 945 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2008 - 7:33

To chceš naznačit, že před použitím HG jsi četl hinty ještě před tím, než vyrazíš na keš? :o Kde je pak ta radost z dohledání keše? Mno, každý loví podle svého, ale zrovna o ten radostný okamžik úspěšného dohledání bez nápovědy bych se já tedy připravit nenechal...

... Většinou si už netisknu listnigy, nekoukám na hinty....


  • 0

#18 Lukyn_CZ

Lukyn_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2008 - 9:40

Misha kulicka napsal/a:
http://forum.mobilma...pic.php?t=37034


Moc diky, podle tehle stranky jsem nastavil znovu pripojeni a stahovani JAVA aplikaci, stahuju 1kB/0,06 Kc - Vodafone.

;) Vsem zapojenym do tematu moc dekuju... a treba se potkame u nejake kese
  • 0

#19 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2008 - 9:40

GPRS Internet je cca 10x levnější než WAP, jak zde již padlo, chce to jen správně si nastavit mobil před tím než začnu něco používat, abych pak nekoukal na vyúčtování s vytřeštěnejma očima. Jináč u T-mobile se Surf+ běhaj krásně i online mapy od GoogleMaps (gmaps aplikace), včetně satelitních náhledů, jen škoda že do toho nejdou nasázat uživatelem definovaný body (kešky) :-( nebo jo ?
  • 0

#20 Honzula

Honzula

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2008 - 15:37

Když jsme u ceny toho připojení, tak mám dotaz. Jak je velký jeden průměrný listing? abych věděl kolik mě vyjde stažení ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama