Přejít na obsah


Fotka

Cena pripojeni


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
27 odpovědí na toto téma

#21 MišutkaCZ

MišutkaCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2008 - 16:38

Když jsme u ceny toho připojení, tak mám dotaz. Jak je velký jeden průměrný listing? abych věděl kolik mě vyjde stažení

Sice ho nepoužívám, ale dle toho, co psal LiborH, tak průměrný listing vyjde asi do 50 hal.
  • 0

#22 Honzula

Honzula

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2008 - 18:24

díky, kdybych četl pořádně B)
  • 0

#23 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2008 - 19:06

Když jsme u ceny toho připojení, tak mám dotaz. Jak je velký jeden průměrný listing? abych věděl kolik mě vyjde stažení


Jen tak pro zajímavost - ty nejdelší jsou kolem 12 kB, ty nejmenší kolem 1 kB, a ty průměrné mezi 3-5 kB :)
  • 0

#24 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2008 - 12:00

Dneska jsem si to nastavil, proved testovaci stahnuti listingu a zjistil, ze me to stalo cca 70 hal. Takze vsem moc dekuju za dobrej tip :D
  • 0

#25 xpj

xpj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2008 - 14:17

Co mi HG přijde trochu smutné je, že kdykoli se stahuje nová věc (listing apod.), vytvoří se nové připojení přes GPRS. Připojuji se přes T-Mobile bez GPRS tarifu, kde je cena za 1kB 0,06Kč (bez DPH), ale účtovací jednotka je 5kB, z čehož plyne, že každé připojení do 5kB je za 0,30Kč. Takže 30 halířů za stažení seznamu keší, 30 halířů za stažení listingu kešky, 30 halířů za hint atd. Pak mám na výpisu 3x 30 halířů během jedné seance s HG a během třeba jedné minuty. Třeba Opera Mini je připojená stále a až celkový přenos se zaokrouhlí do 5kB a to se zaplatí.
  • 0
Garmin GPSMAP 60CSx + Topo Czech 1.2
Sony Ericsson K750i + Opera Mini 4.1beta + Handy Geocaching 3.2.5
Apple iPod Nano + Pocket Queries as VCards (via GPSBabel :-)

#26 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 092 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2008 - 23:21

xpj napsal/a:
Pak mám na výpisu 3x 30 halířů během jedné seance s HG a během třeba jedné minuty.
Třeba Opera Mini je připojená stále a až celkový přenos se zaokrouhlí do 5kB a to se zaplatí.

Myslím, že by to mělo jít nastavit přímo v nastavení mobilu. Nejsem si jist, jestli jsem správně pochopil návod, ale mohlo by to být (Nokia6021): Nastavení-Připojení-Datové pakety-Spojení pro datové pakety- 1)Podle potřeby; 2)Vždy online
  • 0

#27 Asek

Asek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2008 - 6:56

Sutech napsal/a:

Jen tak pro zajímavost - ty nejdelší jsou kolem 12 kB, ty nejmenší kolem 1 kB, a ty průměrné mezi 3-5 kB :)


To jsou objemy dat při stažení listingu pomocí Handy GC? Když stahuju normálně z GC.com (a mám vypnuté obrázky), má to desítky kB, protože se stáhnou i ty ptákoviny v rámcích okolo. ...Nebo dělám něco blbě....
  • 0

#28 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2008 - 10:48

Ano, pomocí HG - ten ignoruje obrázky, tabulky i jakoukoliv jinou úpravu textu = stahuje pouze čistý text.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama