Oregon a vyhledání města
#1
Publikováno 05 květen 2009 - 8:25
Garmin Oregon 650 + Topo Czech 2013 Pro & GSAK v8 & Android Locus PRO
GSAK - Google mapy pro Colorado/Oregon, Export pro GeoKuk
Android - Šifrovací pomůcky, Keškoměrka
#2
Publikováno 05 květen 2009 - 9:47
#3
Publikováno 05 květen 2009 - 15:36
#4
Publikováno 05 květen 2009 - 15:49
XiXi_team napsal/a:
Z jaké databáze si bere Oregon informace, pokud si dám vyhledat města (Kam vést -> Města)?
O víkendu jsem zkusil zadat Beroun a našel mi Beroun, MN 7260km daleko Zkoušel jsem s aktivní TOPO 2 i s Atlasem 7.
Pokud dám vyhledat adresu, tak to hledá v pohodě. Jen prostě se musí zadávat i ulice ... Což je někdy otravující, když jen potřebuji najít město ...
Jarda
Taky mně to otravuje, ono to totiž v nějaké nižší verzi firmwaru fungovalo. Také jsem se někde dočetl, že to může být způsobené tím, že je zapnuto víc map najednou, ale zkoušel jsem je vypínat a stejně mi to nefunguje.
#5
Publikováno 05 květen 2009 - 16:02
XiXi_team napsal/a:
Z jaké databáze si bere Oregon informace, pokud si dám vyhledat města (Kam vést -> Města)?
O víkendu jsem zkusil zadat Beroun a našel mi Beroun, MN 7260km daleko Zkoušel jsem s aktivní TOPO 2 i s Atlasem 7.
Pokud dám vyhledat adresu, tak to hledá v pohodě. Jen prostě se musí zadávat i ulice ... Což je někdy otravující, když jen potřebuji najít město ...
Jarda
To je nejaky nesmysl, nikdy jsem nemel problem s vyhledavanim mesta v polozce kam vest. Schvalne jsem zkusil zminene pripady a bez problemu... Mam Oregon, TOPO V2 PRO a verzi fw 2,97.
#6
Publikováno 06 květen 2009 - 0:27
Peta85 napsal/a:
To je nejaky nesmysl, nikdy jsem nemel problem s vyhledavanim mesta v polozce kam vest. Schvalne jsem zkusil zminene pripady a bez problemu... Mam Oregon, TOPO V2 PRO a verzi fw 2,97.
Hlasim stejny vysledek za stejnych podminek
#7
Publikováno 06 květen 2009 - 7:36
Garmin Oregon 650 + Topo Czech 2013 Pro & GSAK v8 & Android Locus PRO
GSAK - Google mapy pro Colorado/Oregon, Export pro GeoKuk
Android - Šifrovací pomůcky, Keškoměrka
#8
Publikováno 06 květen 2009 - 8:26
#9
Publikováno 06 květen 2009 - 9:25
XiXi_team napsal/a:
Komu to funguje: máte zapnutou BASE map?
No jo, tu já smazal, že bych si to vyhedávání odstranil i s mapou? Doma to vyzkouším.
#10
Publikováno 06 květen 2009 - 10:09
moje ČEŠTINA pro Oregon (200-400), neoficiální překlad pro fw 3.82 a nižší
moje TYPky (vyladěné ;-) pro Oregon, Colorado a Dakotu)
ortofotomapa Prahy pro Garmin Oregon, Colorado, Dakota
jak na HODNOCENÍ KEŠÍ?
NAVIGACE - Azimuth, Bearing, Course, Heading
medwynova exportní makra: GPX pro Oregon, Colorado a Dakotu a POI export .. k tomuhle makru moje alternativní ikonky
#11
Publikováno 06 květen 2009 - 12:44
#12
Publikováno 06 květen 2009 - 14:37
Garmin Oregon 650 + Topo Czech 2013 Pro & GSAK v8 & Android Locus PRO
GSAK - Google mapy pro Colorado/Oregon, Export pro GeoKuk
Android - Šifrovací pomůcky, Keškoměrka
#13
Publikováno 06 květen 2009 - 17:17
#14
Publikováno 06 květen 2009 - 17:57
moje ČEŠTINA pro Oregon (200-400), neoficiální překlad pro fw 3.82 a nižší
moje TYPky (vyladěné ;-) pro Oregon, Colorado a Dakotu)
ortofotomapa Prahy pro Garmin Oregon, Colorado, Dakota
jak na HODNOCENÍ KEŠÍ?
NAVIGACE - Azimuth, Bearing, Course, Heading
medwynova exportní makra: GPX pro Oregon, Colorado a Dakotu a POI export .. k tomuhle makru moje alternativní ikonky
#15
Publikováno 06 květen 2009 - 18:02
Pokud myslis base map z puvodni instalace Oregona, tak tu uz tam davno nemam. Tudiz mi jede v Oregonu pouze Topo Czech v2 pro + dalsi mapy okolnich statu, ktere mam zrovna nainstalovane.XiXi_team napsal/a:
Komu to funguje: máte zapnutou BASE map?
#16
Publikováno 08 květen 2009 - 8:34
Garmin Oregon 650 + Topo Czech 2013 Pro & GSAK v8 & Android Locus PRO
GSAK - Google mapy pro Colorado/Oregon, Export pro GeoKuk
Android - Šifrovací pomůcky, Keškoměrka
#18
Publikováno 08 květen 2009 - 18:36
#20
Publikováno 11 květen 2009 - 12:40
XiXi_team napsal/a:
VYŘEŠENO.
Takže dle mých pokusů sice při výše uvedeném postupu (gmaptool 0.4.2.1879) funguje vyhledávání měst, ale vyhledávání adres z "Adresy CR v1" se mi už vůbec nezobrazuje...
mám Oregon 300, fw 2.97, češtinu...
mapy: Basemap a Adresy (gmapbmap.img)
Atlas 7, Atlas 8, Topo Czech 2 Pro (gmapsupp.img)
Vyhledávání adres mi to nabízí buď z Atlasu 7 nebo Topo Czech 2 Pro, a to bez ohledu na právě aktivovanou mapu, jakou databázi mi to nabídne se zdá být jako zcela náhodné...Adresy CR nenabízí vůbec.
při níže uvedeném postupu nefunguje vyhledávání měst:
- Nahrání Adresy CR na kartu
- nebo nahrát Adresy CR do GPS samostatně jako první, přejmenovat soubor gmapsupp.img na gmapprom.img a pak tam teprv nahrát mapy
Pokud někomu funguje oboje (Atip?) - vyhledávání měst i adresy z Adresy CR - napiste prosím, jakou máte kompilaci, fw, co máte kde zapnuto...
moje ČEŠTINA pro Oregon (200-400), neoficiální překlad pro fw 3.82 a nižší
moje TYPky (vyladěné ;-) pro Oregon, Colorado a Dakotu)
ortofotomapa Prahy pro Garmin Oregon, Colorado, Dakota
jak na HODNOCENÍ KEŠÍ?
NAVIGACE - Azimuth, Bearing, Course, Heading
medwynova exportní makra: GPX pro Oregon, Colorado a Dakotu a POI export .. k tomuhle makru moje alternativní ikonky
0 uživatel(ů) prochází toto téma
0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů