Přejít na obsah


Fotka

Existuje FTF u Earthcache?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 brhel

brhel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2009 - 22:37

Existuje FTF u Earthcache? GC1C6D4
  • 0

#2 adrtru

adrtru

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2009 - 23:33

Ahoj, jasně, že existuje. Jenom se hůř dokazuje. Už jsme si to zkusili a je to frkot. Jistotu nemáš, že tam nikdo nebyl dřív. Musíš asi věřit lovcům, Ti by do logu měli uvést čas. Nebo z fotky, kdy byla focená. I když H+ si to už ošefoval ;). PS1: Po diskuzi u Prdlavky už chápu některé nejmenované kolegy, kteří jezdí na FTF s notebookem a posilaji logy přímo z místa. Hezkou kešku sis vymyslel, jen co je pravda B). Ještě že FTF je jenom jedno (u) :):):):) PS2: děkujeme za rukavice, a zdravíme do Norska :)
  • 0
adrtru

#3 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2009 - 8:30

brhel napsal/a:
Existuje FTF u Earthcache?

GC1C6D4


Ja nevim. Kdyz to nema krabicku, tak jak ji nekdo muze prvni najit? To neni FTF ale FTL! :D

Jako autorovi bych ti doporucil debatu pozorovat nezuucastnene, ale je to fakt sranda.

H+ by se tam mel vratit az potece voda, kdyz snizuje tlak, tak by mu to treba pomohlo se zklidnit. ;)
  • 0

#4 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2009 - 8:59

H+ův tlak je většinou naprosto v pořádku - děkuji za optání. Ovšem na Earth keše jako takové má pifku už delší čas, což je ovšem delší debata na jiné téma. :D Já bych prosil o expertní radu z řad mých oblíbených místních "rozumprdů", kteří rádi přidají názor, i když vědí houby - ovšem předem musím předeslat, že to situaci v listingu z mého úhlu neovlivní... :D Berte to jako netradiční způsob na upozornění nesmyslnosti FTFek na Earth keších... B) (... a otevření další debaty o "smyslnosti" Earth keší tak, jak jsou u nás v současné době zakládany a schvalovány)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#5 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2009 - 9:15

A když už začínáme pěkně diskutovat - dá se FTFkovat disablovaná Earth cache? :D

GC1N1TR
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#6 vsa

vsa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 566 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2009 - 9:41

To je sranda hnedle takhle po ránu :-D Já bych vám ty logy smazal. Tuhle módní Virtualku zaarchivoval a dal tam normální krabku :-D
  • 0
VSA

#7 LukaDolar

LukaDolar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2009 - 10:21

Hosi vzdyt je to jedno ne? Dle toho co bylo receno ma Hacko FTF i kdyz v jeho pripade bych pozadoval FTFAN! B)
  • 0
Luka$ ------- Delam to pouze pro prachy a ted nove i za kazdou 1000 jedno mrtve kotatko. Hlasim tri mrtve kotatka :)




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama