Přejít na obsah


Fotka

Damleth: smutné oznámení


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
25 odpovědí na toto téma

#1 heleave

heleave

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2009 - 0:04

Je mou nemilou poviností vám všem oznámit, že Damleth, jménem Petr Tuschl, můj přítel, spáchal v sobotu 1. března spáchal sebevraždu. Někteří jste si s ním psali a vlastně jste ho tak trochu znali. Měli byste to vědět. Geocaching miloval a určitě by ho mrzelo kdybych to vám všem neznámila. Objevil ho teprve před nedávnem, a tak toho moc neodlovil,už ani neodloví. Ale věřte mi že jestli to tam, kde teď je,to půjde, tak až tam přijdeme mi bude tam hromada založených kešek. Jednu měl založenou i zde a já nevím co teď s ni.Zpochopitelných důvodů jí nechci, při každé kontrole bych se sesypala. A vzhledem z jakou láskou ji zakládal a kolik času ji věnoval, ji tam chci nechat. Kdyby jste někdo chtěl takto "uctít jeho památku" ať se ozve. Nevím jak se dělá adopce, ale jeho heslo bych měla znát,všude měl stejné. Děkuji Heleave
  • 0

#2 sowda

sowda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2009 - 0:47

Neznal jsem ho, ale každá smrt (a tím víc, že zbytečná), je velmi smutná. Snad našel to, co hledal.:(
  • 0
HTC One X, Android 4.0.4
c:geo, Locus
Lidi, já žijuVložený obrázek

#3 marw

marw

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2009 - 9:49

:( :( Nějaký ústecký kačer se o ni určitě moc rád postará.
  • 0

#4 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2009 - 11:30

Uf. Upřímnou soustrast. Škoda každého člověka a dvojnásob když odejde zbytečně.
  • 0

#5 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2009 - 13:35

Taky bych chtěl vyjádřit soustrast a nemyslím to jako frázi. Hodně síly Tobě a celé rodině. Damleth se Skeptykem pro nás určitě přípraví ty nejlepší keše, které si odlovíme, až se tam všichni sejdeme.
  • 0
Retired slowcacher

#6 Ivank

Ivank

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 438 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2009 - 14:29

Dívám se na jeho úsměv a šibalské ohníčky v jeho očích a je mi moc smutno. Proč?!:( Tak to chtěl a asi to tak muselo být...... tak se měj........ Oli
  • 0
1.

#7 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 941 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2009 - 20:39

Hm, prave som uz 2 dni v prdeli, moj dobry kamarat a kolega z prace spachal pred 2 dnami sebevrazdu, a teraz toto. Zelam vela sil, Heleave, drz sa a zvladni to!
  • 0
Vložený obrázek

Chceš-li jít rychle, jdi sám.
Chceš-li dojít daleko, jdi s přáteli.

#8 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 520 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2009 - 21:03

Obema musim take vyjadrit soustrast a ne jen formalne,jak sel cas,nekolik blizkych lidi mi uz zemrelo a neni to prijemne. Skoda kazdeho mileho cloveka.
  • 0
Blaze tomu, kdo nic nema, nema starost, kam to schova.

#9 Marsyas

Marsyas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2009 - 11:13

Je mi to líto. Škoda každého mladého životy, ikdyž jsem se dosud (a jsem za to rád) s takovou věcí nesetkal, vím, jak to cítí ostatní a soucítím s jeho blízkými. Navrhuji na jeho počest založit keš, kam rád chodil nebo něco podobného a napsat do ní třeba příběh o jeho životě. Umím sice psát kráné příběhy - podle toho co ostatní tvrdí - ale neznal jsem ho, takže nepomohu. Ale pokud někdo keš založí, čas si utrhnu, abych jí navštívil. Takže Péťo: Kačere znavený, zde hledej klid, neb tak jako on, i tys mrtev již...
  • 0

Co jako?


#10 jozefzcz

jozefzcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2009 - 16:14

Také já se připojuji s vyjádřením upřímné soustrasti.Nedávno jsem přišel o dobrého celoživotního kamaráda.Nedávno jsem odlovil kešku Mariánský kříž a pokud pojedu kolem stavím se a zavzpomínám.Věřím že bude o adopci kešky zájem z řad nedaleko bydlících kešerů. Heleavo drž se !!
  • 0

#11 heleave

heleave

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2009 - 23:26

děkuju všem. Bohužel tak velký zájem o kešku není.Je ironické, že když jsem kešku mariánský kříž spoluzakládala tak ji nemám odlovenou, ani přesně nevím kde je.A mám takový pocit, že to bude jediná keška na kterou nikdy nepůjdu i když jí mám sto metrů od baráku. Je tam kolem moc vysokých míst a popravdě řečeno myšlenky takového typu na mě jdou. Díky za všechny upřímné soustrasti co se ozvali a za ty co se teprve ozvou.
  • 0

#12 Marsyas

Marsyas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2009 - 23:23

Asi bych poprosil správce aby tohle nezamykal... taková věc asi nebude uzavřená ještě dlouho
  • 0

Co jako?


#13 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2009 - 8:37

Tohle je opravdu smutné,zbytečně vyhasl život :-(,určitě byl dobrý chlap,upřímnou soustrast
  • 0
Cogito ergo sun ...

#14 pepega

pepega

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2009 - 15:25

nevím co ho k tomu vedlo,párkrát jsem byl i já v životě na dně,přesto tu jsem..člověk se má oklepat,říkat si bude líp..nemohl bych to udělat už kvůli mým rodičům,dětem,babičce...sice člověk v určitých situacích nevidí jiné východisko,,ale vždy je někdo nebo něco pro co nebo koho stojí žít.. a odejít ze života tímhle způsobem je sobeckost vůči ostatním..ani nikdo znás neví, zda tu ještě dnes večer bude,může se stát cokoliv (ožralý hovado za volantem,stíhačka do obýváku, fén do vany,pád se schodů,to už tu vše bylo,cokoliv se může stát a ani člověk nemusí vylézat z domu),ale proč tomu jít naproti..život je krátkej,těch 70-80 let je nic, přemýsleli jste někdy o tom,že když někde zahodíte láhev od coly nebo kelímek od jogurtu,tak tam ještě za 50 i 100 let bude zatímco z vás bude jen prach? Tak proč tomu jít naproti? I když si o sami někdy říkáme při odlovení některých keší-ten provaz nemusí být vždy tak pevný jak myslíme a podobně.. Je to nejvyšší slabost,bezohlednost k ostatním.. pochopil bych to v případě,mít nějakou nevyléčitelnou nemoc,bolestivou nebo nebezpečnou pro okolí.... ale takhle?možná to měla být jen demonstrace, typu vrať se ke mě nebo se zabiju, citové vydírání....nevím,neznal jsem ho a nemůžu soudit... ale svůj nazor mám a za tím si stojím... nemá cenu litovat jeho,může si za to sám..ale jen jeho blízké... heleave, drž se a přeji ti abys už nepotkala takového slabocha....
  • 0
Geocaching je můj nový život obohacovaný dalšími a dalšími keškami
náš team: Petr,Olča,Ája,Petřík,Gábinka
+ geopsi Jork a Nela/yorkshire/ Lip a Popelka/čínský chocholatý pes/

Geovozy dlouhá Felda, Mercedes Actros 440HP+autopřepravník, Fiat Bravo
Garmin Etrex Legend, Mio C250, N9500,SE K700i,Handy Geocaching,Skrýšotlač

#15 gerdik

gerdik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 499 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2009 - 16:34

pepega napsal/a:
nevím co ho k tomu vedlo, ...

Hlavou mi vrtá stejná otázka.
Ovšem domnívám se, že by nebylo vhodné to zde rozebárat ani komentovat.
Škoda každé smrti.
I když jsem Damletha neznal je mi to líto.
  • 0

#16 pepega

pepega

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2009 - 18:06

gerdik napsal/a:

pepega napsal/a:
nevím co ho k tomu vedlo, ...

Hlavou mi vrtá stejná otázka.
Ovšem domnívám se, že by nebylo vhodné to zde rozebárat ani komentovat.
Škoda každé smrti.
I když jsem Damletha neznal je mi to líto.

nezlob se ale líto je mi tý holky,jeho rodičů,těch co ho znali a co jim chybí....
a jeho? pokud by se mu to stalo nehodou,nemocí, zkrátka neúmyslně,tak ano..ale takhle? ale kdo chce kam,pomozme mu tam...
byla to od něj sobeckost..vůči těm,co po něm teď truchlí..
nepřeju ani jsem nikdy někomu nepřál smrt(mimo toho čobola,co zabil v HB toho 9-letýho kluka,tem by měl dostat provaz a jemu podobní taky..)ale zbolil si to sám...
zlobte se na mě nebo ne
  • 0
Geocaching je můj nový život obohacovaný dalšími a dalšími keškami
náš team: Petr,Olča,Ája,Petřík,Gábinka
+ geopsi Jork a Nela/yorkshire/ Lip a Popelka/čínský chocholatý pes/

Geovozy dlouhá Felda, Mercedes Actros 440HP+autopřepravník, Fiat Bravo
Garmin Etrex Legend, Mio C250, N9500,SE K700i,Handy Geocaching,Skrýšotlač

#17 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2009 - 19:52

pepega napsal/a:
nezlob se ale líto je mi tý holky,jeho rodičů,těch co ho znali a co jim chybí....

Hmm tak tímhle žvaněním jim ale fakt nepomůžeš.:|

Upřímnou soustrast a hodně sil, Heleave.
  • 0

#18 galdra

galdra

    Advanced Member

  • Validating
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2009 - 20:06

pepega napsal/a:
nevím co ho k tomu vedlo,párkrát jsem byl i já v životě na dně,přesto tu jsem..člověk se má oklepat,říkat si bude líp..nemohl bych to udělat už kvůli mým rodičům,dětem,babičce...sice člověk v určitých situacích nevidí jiné východisko,,ale vždy je někdo nebo něco pro co nebo koho stojí žít.. a odejít ze života tímhle způsobem je sobeckost vůči ostatním..ani nikdo znás neví, zda tu ještě dnes večer bude,může se stát cokoliv (ožralý hovado za volantem,stíhačka do obýváku, fén do vany,pád se schodů,to už tu vše bylo,cokoliv se může stát a ani člověk nemusí vylézat z domu),ale proč tomu jít naproti..život je krátkej,těch 70-80 let je nic, přemýsleli jste někdy o tom,že když někde zahodíte láhev od coly nebo kelímek od jogurtu,tak tam ještě za 50 i 100 let bude zatímco z vás bude jen prach?
Tak proč tomu jít naproti? I když si o sami někdy říkáme při odlovení některých keší-ten provaz nemusí být vždy tak pevný jak myslíme a podobně..
Je to nejvyšší slabost,bezohlednost k ostatním.. pochopil bych to v případě,mít nějakou nevyléčitelnou nemoc,bolestivou nebo nebezpečnou pro okolí....
ale takhle?možná to měla být jen demonstrace, typu vrať se ke mě nebo se zabiju, citové vydírání....nevím,neznal jsem ho a nemůžu soudit...
ale svůj nazor mám a za tím si stojím...
nemá cenu litovat jeho,může si za to sám..ale jen jeho blízké... heleave, drž se a přeji ti abys už nepotkala takového slabocha....


Ty jsi debil, ta slečna, co to sem napsala, nechce poslouchat tvoje výlevy, ona to sem psala jako oznámení, že se to a to, bohužel stalo, a nechce to rozebirat, jen nabízí jednu pozůstalou keš k adopci. Jestli se chceš takto prezentovat schizofrenickejma myšlenkama, tak ti poradím ...jdi za psychoušem. Ty vole, takovýhle lidi nesnáším. Sorry, ale i když je GC tvůj nový život, nepiš tyto bláboly sem.
  • 0
Galdra

#19 pepega

pepega

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2009 - 20:42

galdra napsal/a:


Ty jsi debil, ta slečna, co to sem napsala, nechce poslouchat tvoje výlevy, ona to sem psala jako oznámení, že se to a to, bohužel stalo, a nechce to rozebirat, jen nabízí jednu pozůstalou keš k adopci. Jestli se chceš takto prezentovat schizofrenickejma myšlenkama, tak ti poradím ...jdi za psychoušem. Ty vole, takovýhle lidi nesnáším. Sorry, ale i když je GC tvůj nový život, nepiš tyto bláboly sem.

za psychoušem měl jít on...jinak by nezklamal a nezarmoutil tolik lidí..
je to můj názor..
když s někým nesouhlasím, nemám potřebu ho urážet jako NĚKDO,že?
  • 0
Geocaching je můj nový život obohacovaný dalšími a dalšími keškami
náš team: Petr,Olča,Ája,Petřík,Gábinka
+ geopsi Jork a Nela/yorkshire/ Lip a Popelka/čínský chocholatý pes/

Geovozy dlouhá Felda, Mercedes Actros 440HP+autopřepravník, Fiat Bravo
Garmin Etrex Legend, Mio C250, N9500,SE K700i,Handy Geocaching,Skrýšotlač

#20 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2009 - 21:06

tak jsem rozmýšlel jestli sem psát a až pepega mě "donutil" původně jsem chtěl napsat asi toto: heleave, je mi líto co tě potkalo, ale vydrž a věř, že bude líp. Na svého přítele vzpomínej jako na člověka citlivého, který měl navíc tu sílu a odvahu takto vyřešit své problémy. Věř, že není jednoduché se takto rozhodnout, jednoduché je tady zůstat. Přeji ti hodně síly... pepega: je to tvůj názor, máš na něj právo, ale prezentovat by si ho měl spíš někde u piva, sem se to opravdu nehodí.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama