Přejít na obsah


Fotka

Logovani nalezu partou Hexenschussbrigade


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
249 odpovědí na toto téma

#61 kaote

kaote

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2009 - 22:06

celá akce s logováním má delší historii a mnohé důvody - jedním z hlavních je pokus proniknout do top evropských/světových geostatistik, kde jsou stejně velké a ještě větší spojené týmy běžné a jsou vedoucími těchto statistik, vedlejším jakýsi test tolerance české geokomunity, která bere občas geocaching příliš vážně...


Myslim, ze tohle bude asi jadro pudla. Dokud se jedna o ojedinely jev, je mi to osobne uplne jedno - ty statistiky vypovidaji tak maximalne o tom, kdo si udelal vetsi metatym. Zebricek, ktery porovnava jablka s hruskama je nesmysl, i kdyby body byly to, o co v gc jde (asi vec nazoru, neberu vam to). To je jako zebricek nejlepsich vzperacu, kde by na prvnich mistech byly vzperacske tymy, nejlepe pouzivajici kladkostroje :) Honosit se tim, ze jsem v zebricku s dvacetuiclenou skupinou predbehl nekoho kdo lovi sam, to je jak z matersky skolky. Ale pokud z toho mate radost, ok...

Jenze si predstav, ze to zacne delat kazdy. Pak budou logy, papirove i na webu, plne duplicitnich logu a uz ani nepoznas, kolik kaceru kes naslo. Je to proste spam - a spam neni nic hezkeho. Pokud se to stane, bude asi potreba ty logy mazat. Zatim mate vyhodu ojedineleho pripadu, ktery lze tolerovat.
  • 0
A jug of wine, a leg of lamb and thou! Beside me, whistling in the darkness.

#62 kaote

kaote

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2009 - 22:09

Dpman napsal/a:
Co kdyby jsme založili team o velkém počtu lovců. Cca. 1000 lidí. To budou echt výsledky. Kdo do toho půjde? Zlomíme rekordy, ušetříme ostatním logbooky atd. To bude jiný kafe než těhle ušolichanejch 8 lidí.


CZTEAM :) a jeste bych k nemu zalozil podpurny tym, ktery by vytvarel krabicky 1/1 v huste 161 metrove siti, aby CZTEAM mohl efektivne kombajnovat a dostat se tak na prvni misto svetoveho zebricku :) navic kesky plynule archivovat a nahrazovat novymi kesemi na stejnych mistech (nebo s mirnym offsetem, aby se nereklo :)
  • 0
A jug of wine, a leg of lamb and thou! Beside me, whistling in the darkness.

#63 Dpman

Dpman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 407 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2009 - 22:17

Já jsem pro protože o body jde až v první řadě. Kdepak ta naše stará garda. To je terno českého geocachingu.
  • 0

#64 ty,ty,ty & familly

ty,ty,ty & familly

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2009 - 22:37

tak je zase co cistB), uz sem si myslel, ze se tady nebude nic dit. !!! Jedine co mne vadilo:), ze jsem se lek, ze musim na Zavlahovku a vymnenit logbook, protoze tam jsou uz jenom dve mista:D
  • 0
ty,ty,ty a golfy

#65 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2009 - 22:58

Dorkadione, díky za vysvětlení. Myslím že většině normálních kačerů je to jasné no a těm papežtějším než papež to nebude stačit nikdy. Je zajímavé, že pokud se nějaký rodinný tým rozdvojí a loguje si své nálezy na druhý nick to nikomu zas až tak nevadí. Vždyť to je normální, že se dvojice rozpadne. Ale že se naopak nějaká partička dala dohromady a loguje si své nálezy je už tragédie... Ty výkřiky do tmy jsou tady fakt směšný.
  • 0

#66 kaote

kaote

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2009 - 23:05

Sobe, ja jsem napriklad sve nalezy pod jinym uctem neprelogovaval - respektive jako kaote jsem si je zalogoval jen a pouze tehdy, pokud jsem je pod timto uctem skutecne fyzicky znovu ulovil. Prislo by mi trapne, si to znovu logovat bez nalezu.

Viz napr: http://www.geocachin...ca-cb57a66fe814
  • 0
A jug of wine, a leg of lamb and thou! Beside me, whistling in the darkness.

#67 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2009 - 23:12

Pořád nechápu, o co vám jde.... Když někdo fyzicky navštíví nějakou keš jako Franta a zaloguje si ji jako Franta, ale pak se zamiluje a se svojí Kačenkou začnou kešovat a budou chtít dál udržovat svoje nálezy pod logem FrantaKačenka, tak si je přeloguje na FrantaKačenka, ale ten Franta tam prostě byl.... Lidi, neblázněte. O co jde, o ten řádek v logbooku nebo aby se prostě těch 8 nebo 2 nebo 20 lidí vypravilo znovu na kešku a podepsalo se do ní... Je to směšný. Komu to proboha škodí? Jediný kdo by se tady mohl snad čuřit je PaBa, že možná přijde o první příčku, ale to je podle mne PAN kačer a je mu to putna na rozdíl těm se 100 nálezy..
  • 0

#68 kaote

kaote

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2009 - 23:17

Je to proste spam. Franta sice najde jednou kes, ale pokud si ji pak zaloguje dvacetkrat se vsemi budoucimi partnerkami pocitacem generovanym nicnerikajicim logem, a pokud tech frantu bude hodne, bude cteni logu fajnova zabava :(
  • 0
A jug of wine, a leg of lamb and thou! Beside me, whistling in the darkness.

#69 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2009 - 23:24

kaote napsal/a:
Je to proste spam. Franta sice najde jednou kes, ale pokud si ji pak zaloguje dvacetkrat se vsemi budoucimi partnerkami pocitacem generovanym nicnerikajicim logem, a pokud tech frantu bude hodne, bude cteni logu fajnova zabava :(

Tak tobě (Vám) jde tedy vlastně o čtení logů? :D Tak na té jedné kešce je to fakt fuška :P
  • 0

#70 kaote

kaote

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2009 - 23:28

Nejde mi primarne o cteni logu, ale ctu si je, a rad. Stejne tak mi nejde primarne o cteni mailu, ale ctu si je a rad. A v obou pripadech mi vadi spam. A nectu si logy jen na jedne kesce, ctu si je na kazde zajimave kesce, kterou ulovim (nebo treba ani neulovim).
  • 0
A jug of wine, a leg of lamb and thou! Beside me, whistling in the darkness.

#71 Dorcadion

Dorcadion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 315 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2009 - 23:28

kaote napsal/a:
Je to proste spam. Franta sice najde jednou kes, ale pokud si ji pak zaloguje dvacetkrat se vsemi budoucimi partnerkami pocitacem generovanym nicnerikajicim logem, a pokud tech frantu bude hodne, bude cteni logu fajnova zabava :(


Kaote, za spam jsme se omluvili a to i v každém logu a počítačem nic generováno není... Mj. chodí mi o víkendu často přes 100 logů z mých keší, mnohé jsou ve formě THX či "." a rozhodně se z toho nezblázním... Ale Tobě zjevně nejde o spam, na to Tě z diskuzí znám příliš dobře a očekával jsem, že budeš podobně reagovat. Pan svobodomyslný, křesťanství srovnávající s nacizmem, ale sám tak trošku Inkvizitor, že ? :) Ale nechme toho... :)

PS: A co se týče Pavla, toho z CZ-trůnu svrhnout nechceme, to ani nejde - sbírá sám a je tím pádem opravdu někde jinde...
  • 0

#72 kaote

kaote

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2009 - 23:30

Dorcadione, ale spam je podstatou te vasi akce. Omlouvat se nestaci, je treba takove veci nedelat. A osobni urazky, navic nesmyslne ("znam te prilis dobre" - neznas me vubec), si nech laskave od cesty.
  • 0
A jug of wine, a leg of lamb and thou! Beside me, whistling in the darkness.

#73 WAV

WAV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 434 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2009 - 23:31

Jsem pro každou legraci. Nic proti teamovému logování nemám, žádná pravidla se tím neporušují a jestli kdokoliv z teamu na keši byl, tak má právo na nález i jeho team. Mj. rodinné teamy taky nechodí na keše vždy společně. Naopak po rozpadu teamu je běžné, že si člen loguje keše zvlášť. Pánové jen do toho!;)
  • 0
Můj GCX profil: █ ZDE █

#74 Dorcadion

Dorcadion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 315 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2009 - 23:36

kaote napsal/a:
Dorcadione, ale spam je podstatou te vasi akce. Omlouvat se nestaci, je treba takove veci nedelat. A osobni urazky, navic nesmyslne ("znam te prilis dobre" - neznas me vubec), si nech laskave od cesty.


Nauč se prosím číst :), píšu: "Znám Tě z diskuzí příliš dobře", a co se týče osobních invektiv a malichernosti - stačí se podívat na Tvůj inovovaný "profile" :)

S úctou, M.
  • 0

#75 kaote

kaote

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2009 - 23:37

Takze jeste jednou, neznas me vubec. Profil mam neinovovany mnoho tydnu ci snad i mesicu a zadne invektivy tam nejsou.
  • 0
A jug of wine, a leg of lamb and thou! Beside me, whistling in the darkness.

#76 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2009 - 23:40

kaote napsal/a:
Dorcadione, ale spam je podstatou te vasi akce. Omlouvat se nestaci, je treba takove veci nedelat.


tak jsem se vratil z bedmintonu, hospudky a muzu rict, ze jste me zatim celkem zklamali :P ... cekal jsem tu diskuzi o dost plamenejsi. :D i dpman se drzi, ani nenadava, jen fajne ironicky glosuje. aspon ze ten kaote do toho jde :)

takove veci nedelat? to jako nelogovat? ja doted myslel, ze to je podstata geocachingu, zapsat na netu nalez :D
  • 0

#77 Dpman

Dpman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 407 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2009 - 23:43

Já že bych tu někomu nadával? No možný to je ale nevzpomínám si.
  • 0

#78 Dorcadion

Dorcadion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 315 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2009 - 23:44

kaote napsal/a:
Takze jeste jednou, neznas me vubec. Profil mam neinovovany mnoho tydnu ci snad i mesicu a zadne invektivy tam nejsou.


Promiň, myslel jsem "statusbar"... :D
  • 0

#79 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2009 - 23:45

Dpman napsal/a:
Já že bych tu někomu nadával? No možný to je ale nevzpomínám si.


ale jo, obcas te vytoci rejpnuti a pak pises, ze mame ji do prd..., nebo ze je nam do toho ho.no :D
  • 0

#80 Dpman

Dpman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 407 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2009 - 23:47

No tak to jo. To je jiná.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama