Přejít na obsah


Fotka

Maskování keše


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
23 odpovědí na toto téma

#21 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2009 - 7:16

Můžu tě ujistit, že ammoboxy se používají i u nás a vydrží. Viz např. GCQE9B, GC144TK, GC18VCM a jistě řada dalších.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#22 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 905 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2009 - 8:44

LudekV napsal/a:
Můžu tě ujistit, že ammoboxy se používají i u nás a vydrží. Viz např. GCQE9B, GC144TK, GC18VCM a jistě řada dalších.

Teď jen doufat, že to nečte nějaký sběratel B)
  • 0

#23 bohemia-elenor.cz

bohemia-elenor.cz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2009 - 10:38

DeathOfRats napsal/a:
Naprosto souhlasím s Mauricií - mysllím, že při maskování keše je nejdůležitější, aby ji mudla nepostřehl a kačer koukl a věděl (případně přečetl hint a věděl), a mohl nenápadně odlovit.
Naprosto mě vytáčejí mikrokeše bez hintu v zamudlených oblastech se spoustou možných skrýší, nebo keše v igelitce a zahrnuté listím. Autoři takových keší asi nepochopili, že smysl geocachingu je (nebo aspoň doufám, že je) podívat se někam, zaznamenat to, že jsem tam byla, a pak se dle libosti kochat okolím keše, a snaží se z toho udělat něco úplně jiného.
Oblézání všech okapů, šťárání všude možně, rozhrabávání celého lesa, a podobné aktivity nejenom zbytečně upozorňují mudly a přispívají k ničení okolí, ale navíc jsou to opravdu nejsou činnosti, kterými toužím trávit volný den.


Tak tohle klidně podepíšu. Taky nesnáším, když někdo napíše: "je to na přemudleném místě!" a jako hint uvedou "použij svůj geosmysl" nebo nedají hint žádný. Ve finále to ovšem dopadne tak, že díky nepřesnosti GPS a blbému hintu čumím v okolí půl hodiny a většinou nenacházím, protože: nechci ničit přírodu, nechci být přespříliš nápadný nebo nechci aby se keš ztratila. Pak si samozřejmě neužiju místo na které mě autor odvedl, ale jsem naštvaný z neúspěchu (obzvláště to naštve při složité mysterce nebo dlouhé multině).
  • 0
www.bohemia-elenor.cz

#24 standann

standann

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2009 - 19:19

Když jsem si tyto příspěvky četl neodolal jsem a taky si přihřeju polívčičku. S posledním příspěvkem moooc souhlasím a někdy si říkám, že tato hra není hra, ale je to o tom, kdo a jak moc dobře krabičku schová za každou cenu. Moje poslední zkušenost, kdy na místě je zřícenina středověkého hradu a hint zní hledej pod kamenem :D, GPS ukazuje po každý někam jinam a k tomu cedule chráněná oblast :@. No a pak se rozdělíme na dva tábory, já to nebudu přeorávat, bod oželím a druhý tábor to překope :D. To jsem viděl v mých geozačátcích v CHKO. Tak jsem si tady trochu postěžoval a přeji všem geokolegům šťastný lov. standann
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama