Přejít na obsah


Fotka

Geocoiny na Eventu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
51 odpovědí na toto téma

#1 sotci

sotci

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2009 - 16:52

Jak zalogovat více coinů viděných na eventu, když mám jejich seznam, ale nevím jak se který jmenuje a ani jak vypadal. Mám jen jejich kódy.
  • 0

#2 Werki

Werki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2009 - 17:06

sotci napsal/a:
Jak zalogovat více coinů viděných na eventu, když mám jejich seznam, ale nevím jak se který jmenuje a ani jak vypadal. Mám jen jejich kódy.


Otevřeš si gc.com a vlevo je tlačítko "Tractable items" do první kolonky zadáš číslo a dáš "track" no a zobrazí ti to ten coin, ke kterému to číslo patří a už můžeš logovat ;)
  • 0

LG G6 + c:geo + OSM


#3 pepega

pepega

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2009 - 18:30

Na téhle stránce http://www.geocaching.com/track/ si najdi nápis Enter the Tracking Number of the Item: a do políčka vedle zadej kód.Otevře se ti okno s TB/GC.
  • 0
Geocaching je můj nový život obohacovaný dalšími a dalšími keškami
náš team: Petr,Olča,Ája,Petřík,Gábinka
+ geopsi Jork a Nela/yorkshire/ Lip a Popelka/čínský chocholatý pes/

Geovozy dlouhá Felda, Mercedes Actros 440HP+autopřepravník, Fiat Bravo
Garmin Etrex Legend, Mio C250, N9500,SE K700i,Handy Geocaching,Skrýšotlač

#4 BAFteam

BAFteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2009 - 18:36

A zaloguješ ho tak, že dáš "Discovered" ! :o Hlavně se dívej, zda je majitel Američan, Němec... - a nepiš log v češtině, jak často vídám.
  • 0

#5 wympy

wympy

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2009 - 20:58

Hlavně se prosím Tě nezdržuj nějakým dlouhým rozepisováním. Normálně napiš: "Hezký coin. Viděn na eventu." Co na tom, že nevíš, jak vypadá a jak se jmenuje. Pak použij ten skwjelej trik CtrlC a CtrlV a zopakuj to se všemi položkami seznamu. Majitelům těchto trackables přijdou Tvé krásné e-maily a budou potěšeni, že se Ti ten jejich coin, který nevíš, jak vypadá, moc líbil! Aspoň myslím... já to totiž zbožňuji.
  • 0

#6 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2009 - 21:02

Spousta lidi si trackables foti prave proto aby vedeli jak coiny ktere discovernuli vypadaly!.... Udrzuji si tak prehled o tom co uz videli... K cemu je ti ikonka, kdyz nevis jak to vypadalo?....
  • 0

#7 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2009 - 21:13

Hehe koukám, že Geoinzerce se přejmenovala na šotky. :D:D
  • 0

#8 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2009 - 22:16

wympy napsal/a:
Hlavně se prosím Tě nezdržuj nějakým dlouhým rozepisováním. Normálně napiš: "Hezký coin. Viděn na eventu." Co na tom, že nevíš, jak vypadá a jak se jmenuje. Pak použij ten skwjelej trik CtrlC a CtrlV a zopakuj to se všemi položkami seznamu. Majitelům těchto trackables přijdou Tvé krásné e-maily a budou potěšeni, že se Ti ten jejich coin, který nevíš, jak vypadá, moc líbil! Aspoň myslím... já to totiž zbožňuji.

Nechápu tu tvoji aroganci.. To že to odmítáš ty, ještě neznamená, že je to špatně...
  • 0

#9 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2009 - 22:19

Diskoverování GC/TB po eventu je zcela běžné. Chápu, že nemůžeš při větším počtu GC/TB vědět podle čísla jak který vypadá, ale když ho budeš logovat, většina má u sebe fotku a hned se ti vybaví. Záleží na každém, jestli to bude dělat nebo nebude. Ale event je to stejný jako keška... takže pokud jdu na event, je tam bugáreň, tak tam mohu vidět GC/TB stejně jako v kešce. A to co se mi líbí, je nějak zajímavý atd. si prostě opíšu a pak zaloguji. Nic špatného..
  • 0

#10 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2009 - 22:50

sobikovi napsal/a:

wympy napsal/a:
Hlavně se prosím Tě nezdržuj nějakým dlouhým rozepisováním. Normálně napiš: "Hezký coin. Viděn na eventu." Co na tom, že nevíš, jak vypadá a jak se jmenuje. Pak použij ten skwjelej trik CtrlC a CtrlV a zopakuj to se všemi položkami seznamu. Majitelům těchto trackables přijdou Tvé krásné e-maily a budou potěšeni, že se Ti ten jejich coin, který nevíš, jak vypadá, moc líbil! Aspoň myslím... já to totiž zbožňuji.

Nechápu tu tvoji aroganci.. To že to odmítáš ty, ještě neznamená, že je to špatně...


Ja na tom nevidim nic arogantniho, wympy jen napsal, ze se mu to nelibi, na coz ma stejny narok jako ty, kteremu to prijde normalni. Zkus se na to podivat opacne - to, ze ty tvrdis, ze je to OK jeste neznamena, ze je to obecne OK, kdyz je zjevne, ze je tu dost lidi, kteri si mysli neco jineho.
A neber to tak vazne .... ;)
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#11 Pechy-Tce

Pechy-Tce

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2009 - 22:57

BAFteam napsal/a:
A zaloguješ ho tak, že dáš "Discovered" ! :o
Hlavně se dívej, zda je majitel Američan, Němec... - a nepiš log v češtině, jak často vídám.

Mozna se pletu , ale jeste se mi nestalo , ze by american ci nemec logoval coin v cestine !!!!! dalsi skvela vec je ze ja v nemecku mluvim lamane nemecky , avsak nemec v cechach mluvi suverene nemecky ... dalsi paradicka je ze v cechach jsem nikde nevidel smerovou ceduli s napisem DRÁŽĎANY ale v německu je suverene cedule aussig prag a td ... tak asi tak .... ps: do svych kesek v cechach taky nedavam preklad do nemciny , protoze v nemeckej keskach taky neni preklad do cestiny ... cca v 90%.......
  • 0
PDA HTC TYTN BT Qstarz - BeeLineGPS ; GCZ II OREGON 300 mapa TOPO3 PRO

#12 Dpman

Dpman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 407 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2009 - 23:35

Nemůže to být tím že Němci jsou v Evropě jako národ velmi podstatní zatím co mi zase až tak ne?
  • 0

#13 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2009 - 23:48

Dpman napsal/a:
Nemůže to být tím že Němci jsou v Evropě jako národ velmi podstatní zatím co mi zase až tak ne?


Jeste lepsi je vetsina amiku, kdo neumi anglicky je podle nich nevzdelanec ale ze by se oni sami meli ucit nejaky jazyk je ani nenapadne .... :)
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#14 Dpman

Dpman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 407 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2009 - 23:55

No jo, velmoc je velmoc. Přitom ale angličtina je až 4 nejpoužívanější jazyk na světě.
  • 0

#15 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 173 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2009 - 0:55

sobikovi napsal/a:
Diskoverování GC/TB po eventu je zcela běžné. Chápu, že nemůžeš při větším počtu GC/TB vědět podle čísla jak který vypadá, ale když ho budeš logovat, většina má u sebe fotku a hned se ti vybaví. Záleží na každém, jestli to bude dělat nebo nebude. Ale event je to stejný jako keška... takže pokud jdu na event, je tam bugáreň, tak tam mohu vidět GC/TB stejně jako v kešce. A to co se mi líbí, je nějak zajímavý atd. si prostě opíšu a pak zaloguji. Nic špatného..

Ano je to běžné a tedy normální. To, že se mi to povšechně nelíbí, připadá mi to jako tak trošku kravina, vzhledem k principu fungování GC a TB nepodstatná věc a nebudu to dělat, tedy znamená, že nejsem normální a to mě možná blaží :-) Tralala, jsem zase ve své kůži, ten pošahanej Hamák :-)
Nic ve zlém, hrajme si, jak nás to baví :-)
  • 0

#16 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2009 - 1:39

Jde o body. Discovered, bod. Mwhahaha. (btw, ja si je fotim, takze pri logovani vazne vim, kterej z nich to byl... :) )
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#17 HuntBehind

HuntBehind

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2009 - 2:04

sobikovi napsal/a:

wympy napsal/a:
Hlavně se prosím Tě nezdržuj nějakým dlouhým rozepisováním. Normálně napiš: "Hezký coin. Viděn na eventu." Co na tom, že nevíš, jak vypadá a jak se jmenuje. Pak použij ten skwjelej trik CtrlC a CtrlV a zopakuj to se všemi položkami seznamu. Majitelům těchto trackables přijdou Tvé krásné e-maily a budou potěšeni, že se Ti ten jejich coin, který nevíš, jak vypadá, moc líbil! Aspoň myslím... já to totiž zbožňuji.

Nechápu tu tvoji aroganci.. To že to odmítáš ty, ještě neznamená, že je to špatně...


No to to trvalo, "konečně" bude zas co číst... Sobíku, copak neumíš rozlišit mezi arogancí a ironií? ;)
  • 0

#18 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2009 - 7:39

sobikovi napsal/a:

wympy napsal/a:
Hlavně se prosím Tě nezdržuj .. já to totiž zbožňuji.

Nechápu tu tvoji aroganci.. To že to odmítáš ty, ještě neznamená, že je to špatně...

Omlouvám se, našel jsem špatné slovo. Ano je to ironie. B)

HuntBehind napsal/a:
No to to trvalo, "konečně" bude zas co číst... Sobíku, copak neumíš rozlišit mezi arogancí a ironií? ;)

Neboj, nemám k tomu v podstatě co víc říct...

Pokud si loguji GC/TB (a je jedno kde), tak vidím, zda má listing v češtině nebo ne. Pokud ano, loguji česky, pokud ne, loguji anglicky. Rozdíl je asi v tom, že v té angličtině se tolik nerozepíšu... :D

Hromadná discovered it, kdy se třeba rozdává již vytištěný seznam čísel, taky rozhodně neuznávám, ale pokud na eventu (který beru jako normální kešku) najdu něco pěkného, co se mi líbí nebo má zajímavý úkol (tedy měl jsem GC/TB v ruce), tak si ho samozřejmě zaloguji.

O problematice discovered it je tu tuším jiné vlákno.... B)
  • 0

#19 sotci

sotci

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2009 - 9:57

Děkuji všem za rady. Někdo tady psal o nějakém bodu? Ono se to někde boduje? Myslela jsem, že je to jen hra pro potěšení a zábavu????:):)
  • 0

#20 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2009 - 10:11

sotci napsal/a:
Děkuji všem za rady. Někdo tady psal o nějakém bodu? Ono se to někde boduje? Myslela jsem, že je to jen hra pro potěšení a zábavu????:):)


... no jasně že se to boduje. :D
A hlavně jde o sbírání ikonek v profilu. Proto jsou na eventach k vidění jedinci, kteří tráví mnoho času opisováním trackovacích čísel a pak se jako vlastník geocoinu nestačím divit těm logům.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama