Přejít na obsah


Fotka

Ničení přírody


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
23 odpovědí na toto téma

#21 malyvydrysek

malyvydrysek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2009 - 22:19

na teto kesi jsme byli jako FTF a protoze jsme ji logovali v 01:15hod tak jsme si nevsimli ze je brizka takto "hloupe"oznacena!!!!je skoda ze si autor udelal takovouto vyzitku,protoze misto mel vybrane hezke,ale ukryt je odvazny a hodne na ocich to by neprehledl ani slepy!!nabidli jsme mu jako "novackovi"pomoc,ale az ted jsme si vsimli teto diskuze a obrazku brizky!!je dobre ze na to Beran upozornil,protoze toto by se delat nemelo!:@
  • 0

#22 urbanb

urbanb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2009 - 22:27

Musim reagovat. Také jsme psali "kolegovi" Vaňkovi a nabizeli pomoc, bohužel nereagoval. Je škoda, že si vztahuje kritiku na sebe a nadává ostatním. Hned v úvodu bylo jasmě, že ta kešk není zcela v pořádku, ale autora se zastal TTR, podle mne bez znalosti souvislostí. Je pravda, že každý musí jednou začít, ale také je pravda, že pokud mu někdo chce poradit nebo i pomoc, tak ji může přijmou, protože by nebyla tak velká práce kešku v době, kdy byla disablovaná, předělat tak, aby byla v souladu jak s pravidly CHKO, tak geocachingu. Uražením ostatních a urážením se na všechny se nic nevyřeší. Bylo by potřeba si uvědomit, že geocaching je především hra a má to být zábava, ale při dodržování daných pravidel.
  • 0

#23 vanekCZ

vanekCZ

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2009 - 22:31

Joo dobrý , mojí keš vyhrabu a kopnu jí ze stráně a čus škoda času se s váma zabývat , pravidla mi přišly až když jsem založil první keš a té první keše na Bílé stráni jsem si nevčiml pač se mi nezobrazila na GOOGLU na mapš pač byla mimo provoz
  • 0

#24 *beran*

*beran*

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2009 - 22:33

Owner už se nám k tomu vyjádřil. Tak to tu zamknu at je klid.
  • 0
Nikdy neříkej, že to nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde a udělá to. :-)




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama