Přejít na obsah


Fotka

Niceni prirody? Nebo neznalost?


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
4 odpovědí na toto téma

#1 Unkas

Unkas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2009 - 22:54

Predchozi tema "Ničení přírody" zavreno, ale

vanekCZ napsal/a:Joo dobrý , mojí keš vyhrabu a kopnu jí ze stráně a čus škoda času se s váma zabývat , pravidla mi přišly až když jsem založil první keš a té první keše na Bílé stráni jsem si nevčiml pač se mi nezobrazila na GOOGLU na mapš pač byla mimo provoz

V teto chvili mit dve nalezene a jednu zalozenou? Vidim to na na neznalost. "Pravidla prisla az po zalozeni?" :o Upravu stromu v CHKO radeji nekomentuji. Ale slova "vyhrabu" a "kopnu ze strane" zni zase zajimave. Idealni chovani v prirode!
  • 0

#2 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2009 - 23:17

To opravdu musíš otevírat nový flame, chvilku poté co autor toho minulého rozumně to téma uzamknul? Shodli jsme se, že autor to přehnal, uznal svojí chybu a víc toho nezvládneme. Navrhuju to tohle taky zamknout.
  • 0
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.

#3 Ruvit

Ruvit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 493 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2009 - 23:20

Jak psal Arogant, toto už tu bylo, tak to flame radši zamkni, nemá cenu znovu řešit co je v podstatě vyřešeno.
  • 0

#4 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2009 - 23:36

Unkas napsal/a:
Predchozi tema "Ničení přírody" zavreno, ale

vanekCZ napsal/a:Joo dobrý , mojí keš vyhrabu a kopnu jí ze stráně a čus škoda času se s váma zabývat , pravidla mi přišly až když jsem založil první keš a té první keše na Bílé stráni jsem si nevčiml pač se mi nezobrazila na GOOGLU na mapš pač byla mimo provoz

V teto chvili mit dve nalezene a jednu zalozenou? Vidim to na na neznalost. "Pravidla prisla az po zalozeni?" :o Upravu stromu v CHKO radeji nekomentuji. Ale slova "vyhrabu" a "kopnu ze strane" zni zase zajimave. Idealni chovani v prirode!


Také mi připadá, že tohle nesouvisí s pravidly geocachingu, ale se zdravým rozumem :-(
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#5 *beran*

*beran*

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2009 - 9:56

S pravidli geocachingu to nesouvisí. Je to sice druhá keš nastejným místě, ale proč ne. Terén i obtížnost jsou u ni taky nadhodnocený, ale to taky neni preoblém. Celou dobu šlo jen o ten strom. A to se vanek.cz nemuze vymlouvat že mu pravidla přišla až po založení. Takže vanku.cz neřeš keš, zkus zachránit strom a bude po problému.
  • 0
Nikdy neříkej, že to nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde a udělá to. :-)




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama