Přejít na obsah


Fotka

skript - návrh, idea pro napsání


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
14 odpovědí na toto téma

#1 sHpy00n

sHpy00n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 313 příspěvků(y)

Publikováno 22 March 2009 - 20:45

Obnovené téma. Prosím ragujte až na příspěvek z 28.11.2009 21:11

Ahoj,
chtěl bych se zeptat, jestli byste ohodnotili skript, který by soupl vyhledavaci policko kesek podle retezce GCxxxxx i jinam, napr podle obrazku jako uzitecny a hodny zpracovani. mne osobne by vcelku vyhovoval.
ujmout by se toho musel nejaky dobrovolnik, protoze me znalosti javy konci zjistenim, ze neco takoveho existuje. ja mam jen ten napad.

dal bych chtel mimo soutez poprosit o zpracovani skriptu, ktery by na volne urcenych strankach, napr. v ruznych forech umel prevest GPS souradnice ze seznamovskych map ve formatu Loc: 49°10'37.44"N, 13°31'5.04"E na klikaci odkaz, ktery by otviral primo mapu s bodem v novem tabu?

jeste by prosim byla podminka, aby skripty fungovaly i v Opere.
diky
  • 0

#2 helixik

helixik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 22 March 2009 - 21:04

http://gmscripts.loc...int_Finder.html jukni sem - možná by ti to mohlo vyhovovat... :-)
  • 0
ahojky Helixik :-)

#3 LukaDolar

LukaDolar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 22 March 2009 - 21:10

Prepocty souradnic najdes zde: http://www.rokytno.cz/gps/prepocty
  • 0
Luka$ ------- Delam to pouze pro prachy a ted nove i za kazdou 1000 jedno mrtve kotatko. Hlasim tri mrtve kotatka :)

#4 sHpy00n

sHpy00n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 313 příspěvků(y)

Publikováno 22 March 2009 - 22:41

helixik napsal/a:
http://gmscripts.loc...int_Finder.html
jukni sem - možná by ti to mohlo vyhovovat... :-)


no to je presne ono!
tak jsem zase jednou objevil ameriku. diky

EDIT: akorat ze to teda v te Opere jaksi nepremava... :( :( nasel by se nekdo kdo to zmakne upravit i pro Operu? nebo alespon za mne poprosit autora? at nezasahujem do jeho dila. pac ja nejen ze neumim javu, ale vlastne taky umim jenom cesky a jeste ke vsemu bidne...
  • 0

#5 sHpy00n

sHpy00n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 313 příspěvků(y)

Publikováno 22 March 2009 - 23:01

LukaDolar napsal/a:
Prepocty souradnic najdes zde: http://www.rokytno.cz/gps/prepocty


bud jsem spatne podal zadani, nebo jsi to nepochopil. tak jeste jednou jinak..
mam takovyhle zamer. rekneme ze v diskuzi na chytej.cz napisu kamosovi:

zitra se sejdeme tady: Loc: 49°10'37.44"N, 13°31'5.04"E

a chci aby vysledek byl takovyhle

zitra se sejdeme tady: Loc: 49°10'37.44"N, 13°31'5.04"E

tzn., ze mu odpadne potreba oznacit cely Loc retezec, zkopirovat, otevrit mapy.cz, vlozit retezec a odentrovat. tak ted uz je to snad jasne. vidis ten rozdil?

mimochodem ta prevodni utilitka je ale taky dobra. uz je v zalozkach. takze taky dik
  • 0

#6 LukaDolar

LukaDolar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 23 March 2009 - 10:34

Rozdil uz vidim, bohuzel nevim :(
  • 0
Luka$ ------- Delam to pouze pro prachy a ted nove i za kazdou 1000 jedno mrtve kotatko. Hlasim tri mrtve kotatka :)

#7 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 23 March 2009 - 11:06

Neco takoveho umi Mapswitch, ale pracuje s "geocachingovym" formatem souradnic - http://drak.ucw.cz/~ebik/gm/. Ale asi by nemusel byt problem upravit na ten "seznamacky"
  • 0

#8 sHpy00n

sHpy00n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 313 příspěvků(y)

Publikováno 23 March 2009 - 11:15

maaaca napsal/a:
Neco takoveho umi Mapswitch, ale pracuje s "geocachingovym" formatem souradnic - http://drak.ucw.cz/~ebik/gm/. Ale asi by nemusel byt problem upravit na ten "seznamacky"


ano ano. presne neco podobneho mam na mysli. mapswitch mam a pouzivam, funguje vytecne i v Opere, ale je vazany jen na gc.com. ja bych rad ziskal univerzalni, ktery by seznamacke Loc takto prevadel na libovolnem serveru - foru.
  • 0

#9 sHpy00n

sHpy00n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 313 příspěvků(y)

Publikováno 28 November 2009 - 21:11

Dnes jsem hledal urcitou vetu, kterou jsem napsal v jednom z logu, ale nevedel jsem ve kterem, takze jsem je musel postupne proklikavat. Pri tom mne napadlo ze by se hodil skript, ktery by v seznamu nalezenych kesi pri najeti myskou na [visit log] vyhodil bublinu s logem. Ted je otazka, jaky na to mate nazor, jestli by byl v praxi vyuzitelnej a stal za napsani.
  • 0

#10 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 752 příspěvků(y)

Publikováno 28 November 2009 - 22:42

sHpy00n napsal/a:
chtěl bych se zeptat, jestli byste ohodnotili skript, který by soupl vyhledavaci policko kesek podle retezce GCxxxxx i jinam, napr podle obrazku jako uzitecny a hodny zpracovani.

Ani ne, mne staci coord.info, znas?
  • 0

#11 sHpy00n

sHpy00n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 313 příspěvků(y)

Publikováno 28 November 2009 - 23:00

jj. to uz mam vyresene. jen oprasuju tema neb nechci zakladat dalsi protoze ma otazka opet patri sem. ted mne zajima neco jineho. viz.:

Přidán 28.11.2009 21:11
Dnes jsem hledal urcitou vetu, kterou jsem napsal v jednom z logu, ale nevedel jsem ve kterem, takze jsem je musel postupne proklikavat. Pri tom mne napadlo ze by se hodil skript, ktery by v seznamu nalezenych kesi pri najeti myskou na [visit log] vyhodil bublinu s logem. Ted je otazka, jaky na to mate nazor, jestli by byl v praxi vyuzitelnej a stal za napsani.


  • 0

#12 Kvety

Kvety

    Lezec

  • Members
  • PipPipPip
  • 365 příspěvků(y)

Publikováno 28 November 2009 - 23:05

sHpy00n napsal/a:
Dnes jsem hledal urcitou vetu, kterou jsem napsal v jednom z logu, ale nevedel jsem ve kterem, takze jsem je musel postupne proklikavat. Pri tom mne napadlo ze by se hodil skript, ktery by v seznamu nalezenych kesi pri najeti myskou na [visit log] vyhodil bublinu s logem. Ted je otazka, jaky na to mate nazor, jestli by byl v praxi vyuzitelnej a stal za napsani.


Mě by se to líbilo, ale neumím to. Mimochodem, když hledáš větu, hledej v googlu:

Hledaná věta. site:www.geocaching.com

nevím jestli znáš
  • 0

#13 sHpy00n

sHpy00n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 313 příspěvků(y)

Publikováno 28 November 2009 - 23:14

jenze ja nevedel presnou citaci a prave protoze jsem ji chtel opet pouzit jsem ji hledal.
  • 0

#14 Kvety

Kvety

    Lezec

  • Members
  • PipPipPip
  • 365 příspěvků(y)

Publikováno 28 November 2009 - 23:16

sHpy00n napsal/a:
jenze ja nevedel presnou citaci a prave protoze jsem ji chtel opet pouzit jsem ji hledal.


tak to je jiná, pokud by ani část věty nepomohla vyhledat, tak nezbývá než bubliny o kterých se zmiňuješ. Taky si prohlížím své logy, přinejmenším by to ušetřilo čas
  • 0

#15 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10112 příspěvků(y)

Publikováno 29 November 2009 - 10:03

Zlicinak ma makro do geogetu, ktere vypise vsechny logy do souboru (a cpe si to do profilu :)). Nestacilo by to? Pak v tom muzes hledat jak libo.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama